Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Slevové kupóny a slevové kódy do Chytryhonza.cz
Chytryhonza.cz

Chytryhonza.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.99/5, 107 hlasování)
Pokračovat na www.chytryhonza.cz

Aktuální slevy a akce (listopad 2023)

Více o Chytryhonza.cz

Nakupování na Chytryhonza.cz...

Neznáme nic otravnějšího než nutnost obíhat pobočky finančních ústavů, hledat nejvýhodnější úvěr, pojištění, účet, hypotéku nebo spořicí účet. Všude se Vás snaží přesvědčit, že jejich produkt je ten nejlepší a vy to v jednu chvíli prostě vzdáte a kývnete na něco, jenom proto, aby už jste měli prostě pokoj. Co kdybychom Vám ale řekli, že je tu jiná cesta kterou se můžete dát.

Vyzkoušejte služby portálu ChytryHonza.cz. Dalo by se říct, že ChytryHonza.cz je první český e-shop s financemi. Jednoduše z pohodlí Vašeho domova můžete objednat drtivou většinu produktů těch nejvýznamnějších bank a pojišťoven. Srovnávat, který v rámci portálu ChytryHonza.cz funguje, pracuje s více než 2000 nabídkami od 193 společností.

Chytryhonza slevové kupóny a slevové kódy

ChytryHonza.cz se specializuje na český trh, kterému rozumí a dobře ví, co chce český zákazník – vědí tu prostě všechno. Třeba který účet je bez poplatků, kde bezpečně zhodnotíte své úspory nebo která hypotéka je opravdu ta s nejnižšími úroky. U ChytryHonza.cz se budete cítit jako doma – operátoři jsou k dispozici, aby Vám poradili, a také se můžete setkat osobně s poradci, které jsou na Chytrých adresách po celé České republice.

S čím Vám ale ChytrýHonza.cz opravdu pomůže? Pokud hledáte spoření pro zhodnocení Vašich peněz, ChytrýHonza.cz Vám pomůže zprostředkovat stavební spoření, spoření na penzi, investice, spořicí účty a termínované vklady.

Pokud hledáte úvěr, ChytrýHonza.cz Vám půjčí, půjčí znovu, zavede kreditní kartu nebo pomůže zkonsolidovat Vaše úvěry do jednoho.

Pokud si chcete koupit vysněný dům či byt, pak Vám ChytrýHonza.cz pomůže s nákupem nemovitosti, s možnostmi při stavbě, při refinancování hypotéky, zlepšení nabídky než aktuálně máte, pomůže Vám vyměnit jeden byt či dům za jiný a také Vám dokáže vyplatit peníze na ruku.

Hledáte pojištění na život, cestování, majetek, zvířecí miláčky či automobil? ChytrýHonza.cz ho dokáže zařídit výhodněji až o 15%.

Mít účet u některých českých bank může být docela nákladné. Zkuste se s Chytrým Honzou podívat, zda byste nemohli mít nějaký běžný účet bez poplatků, spořicí účet s výhodným úrokem nebo termínovaný vklad, který Vás připraví na budoucnost.

U každého produktu naleznete přesný popis, co tento produkt dokáže, jaké je jeho použití, případně jaké jsou možnosti získání státních příspěvků.

Velkou výhodou ChytréhoHonzy je především možnost srovnávat vedle sebe dva i více produktů. Máte tak přehled o úrokových sazbách, cenách, státní podpoře, poplatcích a dalších nutných údajích.

U každého produktu máte odkaz přímo na instituci, která jej poskytuje. Objednání produktu nebo sjednání schůzky.

Věříme, že se službami srovnávače ChytryHonza.cz budete opravdu spokojeni a podaří se Vám zajistit si Vaší finanční budoucnost.

Navštivte www.chytryhonza.cz

Jak uplatnit slevový kód na Chytryhonza.cz?

1) Na titulní straně si vyberte produkt, o který máte zájem

2) Na další straně nastavíte pomocí posuvníků požadované cílové nebo startovní hodnoty, vyplníte svůj telefon, e-mail a PSČ. Vše potvrdíte

3) Nyní již vidíte nabídky jednotlivých finančních domů. Na levé straně u každého produktu naleznete zaškrtávací políčko. Pokud zaškrtnete takto dva produkty, srovnají se Vám do tabulky vedle sebe včetně všech parametrů, jak vidíte na obrázku.

Chytryhonza slevové kupóny a slevové kódy

4) U každého produktu můžete kliknout na detaily a budete odkázáni na údaje o tomto produktu uvedené přímo na stránkách jeho poskytovatele.

Navštivte www.chytryhonza.czYouTube

1.12.2022: Aplikace PovDoc
7.5.2021: Newslettery
1.6.2020: Úvěry MPSS
21.6.2018: Zabalte to!


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Chytryhonza.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.