Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Daně z domova v nouzovém stavu

Daně z domova v nouzovém stavu

13.4.2020 napsal(a) Honza H.

S ohledem na nouzový stav není vhodné kamkoliv chodit něco řešit. O to zbytečnější se to zdá, když se jedná o papírování, které v 21. století můžeme snadno řešit elektronicky. Neriskujte návštěvu pošty nebo úřadu a využijte služby podání přiznání pohodlně z domova.

Jak to funguje? Je to naprosto jednoduché. Vyplníte formulář. V 1. kroku zaškrtnete, že chcete podat přiznání z domova. Pak si stáhnete plnou moc, kterou vyplníte. Plnou moc vyfotíte mobilem a nahrajete ji do příslušné aplikace. O zbytek se postará onlinepriznani.cz. Dají vám věděte e-mailem, jakmile vaše přiznání odešlou na úřad. Pošlou vám také potvrzení o podání přiznání. Cena za kompletní službu od sestavení až po odeslání je 499 Kč.

Onlinepriznani.cz slevový kupón

Služba Onlinepriznani.cz z domova zahrnuje kompletní vyplnění daňového přiznání pomocí aplikace, zaslání v zastoupení na finanční úřad a zaslání potvrzení o přijetí finančním úřadem do vašeho e-mailu. Vaše daňové přiznání pak bude zkontrolováno jen formálně. Pokud potřebujete s vyplněním daňového přiznání pomoci, obraťte se přímo na onlinepriznani.cz třeba prostřednictvím chatu. V případě, že bude třeba odeslat opravné přiznání z důvodu vámi chybně vyplněných údajů, bude se jednat pouze o opravný manipulační poplatek ve výši 199 Kč.

Pokud se vám služba zalíbí, můžete ji klidně využít příští rok v řádném termínu pro podání přiznání. Těch 499 Kč vás nezabije a vy si budete moci být jisti, že formálně máte vše v pořádku a přitom nemusíte opustit pohodlí vaší kanceláře nebo domova.

Komentáře

CAPTCHA

Onlinepriznani.cz slevový kupón

Vyplňte si úplně sami daňové přiznání online za rok 2016. Za 15 min., bez registrace, anonymně. Daň z příjmu fyzických osob a jiné.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Onlinepriznani.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.