Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Slevové kupóny a slevové kódy do Onlinepriznani.cz

Onlinepriznani.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.91/5, 45 hlasování)
Pokračovat na onlinepriznani.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Onlinepriznani.cz

Nakupování na Onlinepriznani.cz...

Podat vlastní daňové přiznání bez asistence účetní může být osina v zadku. Ani vzdělanější lidé si kolikrát s termíny v daňovém přiznání neví rady. Proto je tu portál OnlinePriznani.cz, který Vám s tím Vaším pomůže.

Onlinepriznani slevové kupóny a slevové kódy

V OnlinePriznani.cz Vám chtějí nabízet jednoduché, srozumitelné služby v oblasti daní. Na rozdíl od většiny takových firem se, které se oblasti daňového přiznání věnují, se snaží nudnou a složitou řeč účetnictví přiblížit i těm lidem, kteří se v oblasti příliš neorientují. Online daňová aplikace je vytvořená tak, aby přiznání zvládl i úplný laik během 15 ti minut.

Jak na to? Jako první zadáte údaje do jednoduché aplikace, která vypadá jako dotazník. Budete vedeni krok za krokem tak, že nemůžete udělat žádnou chybu. Aplikace poté z Vámi vyplněných údajů vygeneruje přiznání a zašle Vám jej ve formátu PDF do e-mailu v průběhu chvilky. Sami se pak můžete rozhodnout, jestli zaplatíte 150 Kč za verzi k tisku, kterou stačí už jenom podepsat a zaslat na finanční úřad. Pokud jste na něco zapomněli, můžete se kdykoliv, vrátit, a to i po zaplacení.

Za daňové přiznání zaplatíte aktuálně 150 Kč (cena v době, kdy čtete tento článek může být již jiná). Pokud se Vám toto přiznání on-line nezamlouvá, můžete si jej nechat zpracovat od účetní, a to platí jak pro zaměstnance, tak pro OSVČ. To ale samozřejmě obnáší větší příplatek.

Mezi další služby patří služba odkladu daňového přiznání. Odklad daňového přiznání Vám dovolí si prodloužit jeho podání až od tři měsíce díky certifikovaným daňovým poradcům společnosti NeoTax. Je to užitečné, pokud se blíží konec března a vy stále nemáte všechny doklady zpracované nebo Vám vychází vysoké daně, které se kryjí s platbami pojištění.

Portál Vám také nabídne tipy a triky na to, jak na daních ušetřit. Navíc je tu také služba daňové poradny. Napsat můžete konkrétní dotaz a uvést kontaktní údaje. Na Váš e-mail Vám přijde odpověď do 24 hodin. Cena za odpověď je stanovena daňovým poradcem a její výše je (aktuálně*) 99 korun. V případě více nesouvisejících dotazů Vám bude cena stanovena za každý zvlášť.

Kompletní ceník služeb naleznete přímo na OnlinePriznani.cz

Věříme, že se Vám s pomocí onlinePriznani.cz podaří podat kvalitní daňové přiznání a s trochou štěstí zjistíte, že nemusíte už nic platit, a naopak dostanete peníze od finančního úřadu zpět.

Navštivte onlinepriznani.cz

Jak uplatnit slevový kód na Onlinepriznani.cz?

OnlinePriznani.cz nenabízí v současné době žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou k dispozici na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do OnlinePriznani.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte onlinepriznani.cz

Daňové přiznání za rok 2020 od onlinepriznani.cz

Pro zpracování daňového přiznání pro fyzické osoby poslouží jednoduchá online aplikace. Stačí pouze odpovídat na otázky. V průběhu vyplňování vidíte výpočet daně, hned tedy víte, jak vám daně vychází. Hotové přiznání vám připraví ve formátu PDF a XML a to za pouhých 189 Kč. Pokud budete chtít, dokonce ho za vás i podají. Nabízejí aplikaci pro zpracování daňového přiznání pro fyzické osoby, k silniční dani či odkladu daňového přiznání. Pokud jste pracovali v jiné zemi, dokáží vám zpracovat přiznání z více než 18 zemí, více informací naleznete v sekci Daně v zahraničí. V případě, že máte zájem o mzdové a daňové poradenství či vedení účetnictví. Doporučujeme Daňové přiznání pro fyzické osoby Daňové přiznání k silniční dani Odklad daňového přiznání Daňe v zahraničí Ostatní služby Nemusíte být odborník na daně, abyste si vyplnili daňové přiznání

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Onlinepriznani.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.