Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Fotodárek levněji

Fotodárek levněji

9.12.2016 napsal(a) Honza H.

Přemýšlíte nad dárkem pro své kamarády, rodiče, babičky a dědečky? Pak máme pro Vás skvělý tip, který potěší každého. Vezměte svoje společné fotografie a připravte jim pěknou fotoknihu, pexeso nebo kalendář. Pexeso se samozřejmě nejvíce hodí pro děti a kalendář vydrží jeden rok – ale fotokniha je tu s Vámi pořád. Ukážeme Vám, jak si udělat tu svojí s pomocí Rajce.net.

Rajce.net slevový kupón

Pokud nemáte, je třeba si nejdříve vytvořit účet na Rajce.net. To provedete pomocí tlačítka vpravo nahoře. Pro registraci stačí vymyslet přezdívku, vložit svůj e-mail a vymyslet heslo. Není třeba registraci potvrzovat v e-mailu. Po zadání údajů už máte přístup do systému.

Rajce.net slevový kupón

Nyní je třeba Vložit fotografie do svého účtu. Jednoduše je nahrajete pomocí tlačítka nahrát fotky, kde vyberete fotky z počítače nebo z připojeného paměťového média. (je třeba také zvolit jméno alba)

Rajce.net slevový kupón

Pokud jsou Vaše fotky nahrané, můžete přímo v albu zvolit pomocí červeného tlačítka "Vytvořit fotoprodukty" Zde můžete vybrat mezi fotoknihou, pexesem, kalendářem nebo jednotlivými fotografiemi (jako za analogových časů).

Rajce.net slevový kupón

Proces vytváření produktu chvíli trvá – obzvláště, pokud si vyberete fotoknihu. Jděte si tedy zatím udělat kávičku a vraťte se za 5 minut. (v závislosti na množství zvolených fotografií).
FotoKniha Rajče.net se Vám sice předpřipraví, ale vy ji samozřejmě musíte upravit. Můžete přidávat jednotlivé fotky, vyřazovat fotky, vkládat stránky, můžete přidat více fotek na jednu stranu tažením... chce to trochu cviku, ale na to snadno přijdete. V dolní části si můžete navolit, zda chcete malou knihu (měkká vazba 15x15), střední knihu (měkká nebo tvrdá vazba 20x20) nebo velkou knihu (tvrdá vazba 30x30). Samozřejmě se mezi sebou liší cennou. Pokud máte hotovo, zvolte "mám hotovo" v horní části stránky.

Rajce.net slevový kupón

Jsou Vám nabídnuty varianty knih. Můžete si také zvolit počet kusů fotoknihy, pokud jich chcete udělat více. Také si zdarma můžete zvolit styl fotoknihy – barva titulní i ostatních stran. Co je ale důležité, je možnost vložení slevového kupónu v horní části. Aktuálně nabízíme slevu 35 % na všechny fotoknihy s naším kupónem. Ten sem vložte a všechny ceny se Vám příslušně pokrátí. Sleva je platná do Štědrého dne.

Nyní už jen zvolíte dopravu /ČESKÁ POŠTA, GEIS nebo úschovny ZÁSILKOVNA/ a formu platby /dobírka, platební karta, bankovní převod nebo rychlý platební příkaz KB, ČSOB a České spořitelny/. Samozřejmě musíte vyplnit své osobní údaje. V dalším kroku už spatříte pouze shrnutí a odeslání objednávky.

Jak rychle můžete svoji fotoknihu od Rajce.net očekávat? Výrobním dnem je úterý. Pokud objednáte knihu do půlnoci z pondělí na úterý, pak dva pracovní dny bude ve výrobě a třetí se vydá na cestu k Vám. Pokud tedy plánujete knihu jako dárek, dbejte na tyto lhůty.

To je Vše. Máte hotovo a ušetřili jste. Doufáme, že naší skvělou nabídku na levnější fotoknihy využijete a Vás nebo případné obdarované opravdu potěší. Přejeme Vám hezký zbytek dne – Váš SlevovyKupon.net.

Komentáře

Rajce.net slevový kupón

Rajce.net, to je místo pro vaše fotografie.

Rajce.net

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.