Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Rajce.idnes.cz

Rajce.idnes.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.22/5, 92 hlasování)
Pokračovat na www.rajce.idnes.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Rajce.idnes.cz

Nakupování na Rajce.idnes.cz...

Už Vám někdo řekl, že Vám pošle fotky z Rajčete a vy jste si klepali na hlavu, jestli se náhodou nezbláznil? Pokud Rajče.net neznáte, tak čtete dále. Rajče je největší ryze českou sociální sítí, kam můžete nahrávat své fotografie a to už od roku 2005. Na Rajčeti můžete mít bezpečně nahrané své fotografie a to zcela zdarma s neomezeným prostorem. Přístup k Vašim fotkám, které chcete sdílet se svými kamarády a přáteli najdete jednoduše na http://vaseprezdivka.rajce.net - což dává možnost získat přístup k fotkám svých kamarádů jedním kliknutím na záložku.

Rajce.idnes slevové kupóny a slevové kódy

Nahrávat fotografie můžete mnoha způsoby – pro sebe si vyberte ten nejlepší. Můžete si nechat ze svých fotek vytvořit profesionální fotoknihu nebo třeba laminované nastříhané pexeso. Zajímavosti z Rajčete a další akce a novinky můžete sledovat prostřednictvím feedu na rajčatovém Facebooku či rajčatovém Twitteru.

Pokud chcete začít používat Rajče, tak není nic jednoduššího. Ke všem funkcím jsou dostupné podrobné návody, můžete si vše vyzkoušet i bez registrace. Pokud chcete pustit k Rajčeti také děti, přečtete si předtím podmínky pro nastavení a filtrování nevhodného obsahu.

Samozřejmě Rajče musí někde získávat peníze na svůj provoz. Proto existuje rajčatový obchod. Na rajčatovém obchodu si můžete nechat vytvořit již zmíněné tištěné fotoknihy a pexesa. Knihy jsou rozdělené podle velikosti a máte tak možnost vytvořit Malou knihu, Velkou knihu a Luxusní knihu. Tyto dárky si vytvoříte sami z vašich fotografií. Prakticky platíte pouze za tisk a doručení. Máte také možnost vytvořit knihu v určitém stylu (svatební, cestovatelskou, pro děti i dospělé...). Vybrat můžete také vazbu – zda tvrdou, měkkou či luxusní.

Dalšími produkty, které si můžete od rajčete nechat vytvořit, jsou: pexeso, kalendář a také fotografie. Zde se cena liší dle velikosti, ale začíná již na krásných 2,50 za fotku – což je cena, kterou dnes v klasickém fotolabu budete shánět jen těžko.

Používat Rajče je v Čechách stále populárnější. Je to opravdu jednoduchá služba, která všechny potěší. Pokud máte starosti o bezpečnost a soukromí Vašich fotografií, doporučujeme si přečíst podmínky používání služby. Zkráceně ale řečeno: veřejně je k vidění pouze to, co sami jako veřejné označíte. Pokud si tedy budete dávat pozor, můžete Rajče používat jako soukromou úschovnu fotografií, která zároveň slouží jako dobrá alternativa k ukládání na fyzická média. Jako bonus potom berte možnosti vytváření fyzických fotoknih a tisk fotografií. Nemá smysl dnes své fotografie vypalovat či přesouvat na USB a nosit fyzicky do fotolabu, když můžete vše zařídit z pohodlí Vaší židle.

Věříme, že s rajčatovými službami na Rajce.cz budete spokojeni a užijete si díky sdílení fotek se svými přáteli spoustu zábavy.

Navštivte www.rajce.idnes.cz

Jak uplatnit slevový kód na Rajce.idnes.cz?

VideonávodPopis

Všechny aktuální rajčatové nabídky, jsou dostupné všem registrovaným uživatelům Rajče.net. Pokud se tedy zaregistrujete a přidáte své fotky, máte možnost získat všechny nabídky získané prostřednictvím našich kupónů.

Vyberte si některou z našich nabídek a pokračujte přes ně do registrace. O nabídky nepřijdete.

Rajce.idnes slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.rajce.idnes.cz

Články

Fotoknihy, pexesa a kalendáře

Rajce.cz je portal fotek, který Vám pomůže zorganizovat si svoje fotografie, podělit se o ně se svými přáteli a uložit je pro časy budoucí. Věděli jste ale, že ze svých fotek můžte vytvořit papírové fotoknihy, pexesa nebo třeba kalendáře, které se hodí jako ideální personalizovaný dárek? Ano je to tak. Rajče.cz nabízí svým uživatelům tuto službu. Jednoduše nahrajete svoje fotografie, vyberte produkt, parametry, nataháte své fotografie, vetvoříte popisky a necháte vše vytisknout. Fotoknihy, kalendáře nebo pexeso Vám pak přijde na Vaši adresu. Že byste si nechali rádi pouze vytisknout jednotlivé fotografie? Není problém Rajce.cz Vám vytiskne Vaše fotografie v požadovaném formátu a zašle Vám je domů poštou. Nemusíte chodit nikam s flashkou - jednoduše použíjte nahrané fotografie na Vašem profilu a všechno zařídí zaměstnanci Rajce.cz.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Rajce.idnes.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.