Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > HBO a HBO GO jako dárek za 1 Kč

HBO a HBO GO jako dárek za 1 Kč

8.4.2019 napsal(a) Honza H.

Klasické televizní vysílání je na ústupu. Mnozí mladí lidé se už ani neobtěžují s připojováním své televize k anténnímu kabelu a na místo toho ji připojují do internetu. Proč? Mají rádi televizní obsah na přání – chtějí tedy sledovat co se jim zlíbí, kdy se jim to zlíbí a nebýt tak otroky televizního programu.

Lepsi.tv slevový kupón

Služby programů na přání nabízejí mnozí televizní poskytovatelé formou možnosti zpětného přehrání. I zde je ale obsah časově omezen na několik dní, maximálně týdnů. Poté jej již nemůžete přehrát. Služby jako HBO GO Vám ale obsah poskytnou vždy. Všechny seriály z dílny této kabelové televize a stejně tak filmy si můžete prohlédnout, pokud platíte předplatné služby HBO GO.

Na vše , co HBO vyprodukovalo, se můžete dívat na chytré televizi i v počítači nebo na telefonu. Ve videotéce si u seriálů a filmů sami můžete určovat, kdy a kde je budete sledovat. Vybrat si dokonce můžete originální znění nebo titulky. Premiérové díly seriálů můžete sledovat na HBO GO v čase jejich premiéry v zahraničí. Vždy tak budete o krok napřed před kolegy, kteří budou čekat na českou premiéru v televizi. Ta může být hodiny, dny i měsíce zpožděná. Je to funkce, kterou rozhodně využijete i při následující premiéře poslední sezóny Game of Thrones, která nás čeká za několik málo dní. A je samozřejmě celá řada dalších seriálů z produkce HBO, které nejsou legálně dostupné nikde jinde, než na této platformě.

HBO Go je dostupné skrze nabídku obchodních partnerů ve formě předplatného. To se týká samozřejmě i Lepsi.tv. HBO Go tu můžete získat na první měsíc za pouhou jednu korunu. Službu si tak bez závazků vyzkoušíte a pokud se Vám bude líbit, necháte si jí a budete platit pravidelně 219 Kč měsíčně nebo 2628 Kč ročně. S předplatným HBO na Lepsi.tv získáváte automaticky kanály HBO, HBO2 a HBO3 stejně jako přístup do kompletní videotéky HBO. To vše kompletně v HD.

Lepsi.tv slevový kupón

Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 97 televizních stanic včetně 46 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift a pauzu. Užijte si videotéku 650 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv zrovna budete mít chuť! Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu!

Lepsi.tv můžete také věnovat a udělat radost svým blízkým. Po objednání dárkového poukazu dorazí unikátní kód. Obdarovaný kód použije společně s e-mailem k přihlášení ke službě Lepsi.tv. Inhned tak bude moci sledovat 97 stanic. A i zde můžete přikoupit službu HBO GO.
Přejeme spoustu zábavy. A nezapomeňte: "Winter is comming!"

Komentáře

Lepsi.tv slevový kupón

Digitální televize Lepší.TV s více než 64 TV stanicemi pro okamžité zhlédnutí. Nahrávání pořadů, nejlepších 300+ filmů z televize, nebo archiv až 30 dní zpětně!

Lepsi.tv

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.