Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Slevové kupóny a slevové kódy do Lepsi.tv

Lepsi.tv slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.19/5, 78 hlasování)
Pokračovat na www.lepsi.tv

Aktuální slevy a akce (září 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Lepsi.tv

Nakupování na Lepsi.tv...

Už máte plné zuby rozkostičkovaného digitálního obrazu pokaždé když se Vám zakymácí na střeše anténa? Je tu alternativa, která Vás nezklame a jmenuje se Lepsi.tv.

Lepsi slevové kupóny a slevové kódy

Za nízkou cenu (v roce 2017 - 189 Kč měsíčně) získáváte výhody, které při příjmu běžného televizního signálu rozhodně nemáte – můžete pauzovat, přetáčet a neomezeně nahrávat kdykoliv během vysílání. Nejste tak omezení rozvrhem, který si pro Vás jednotlivé stanice připraví. S Lepsi.tv také můžete přehrávat všechny pořady až 30 dní zpětně. Přehrávat můžete stovky nejlepších filmů, seriálů, dokumentů, pohádek a sportovních klání ve chvíli, kdy na ně budete mít čas vy.

Česká na Vás 69 super televizních stanic – české, slovenské, prémiové filmové, erotické, sportovní, hudební, pro děti, dokumentární stanice, také stanice v HD a to vše v základním balíčku.

Připojení počítače je také už není nutné. Díky set-top boxu, který dostanete stačí připojit klávesnici a myš a získáváte plnohodnotný počítač s operačním systémem Android 6.

Registrace do služby je součástí první objednávky, kde si vyberete uživatelské jméno a heslo, které budete využívat. Instalace služby je navíc tak snadná. Do televize se Lepsi.tv set top box zapojí pomocí HDMI kabelu nebo AV a k internetu pak pomocí ethernet kabelu, případně Wi-fi. Po zapojení set-top boxu do zásuvky jste tak připraveni sledovat televizi.

Co potřebujete k provozování Lepsi.tv je internetové připojení. To lepsi.tv nezajišťuje a je nutné, abyste jej měli zařízené samostatně. Díky formátu H.265, který Lepsi.tv používá jako jediná společnost, je možné dosáhnout plynulého přehrávání i při nízkém datovém toku. Pro toto plynulé přehrávání je doporučená rychlost stahování dat 1,2 Mb/s a pro HD kvalitu pak 3 Mb/s. Kvalitu si pak můžete nastavovat sami prostřednictvím dálkového ovládání přímo na set-top boxu.

Nejnižší ceny dosáhnete, pokud si zaplatíte služby na celý rok dopředu. Nicméně při měsíčních platbách je rozdíl v řádu deseti korun. Set-top box Lepsi.tv si můžete zakoupit nebo si jej můžete pronajmout. Toto rozhodnutí můžete kdykoliv změnit, pokud si pronajmete a můžete jej dodatečně zakoupit. Podle toho, jaký máte televizní přijímač, můžete také dokoupit AV kabel nebo Scard redukci. Box ve výsledku ani nepotřebujete, pokud máte tablet nebo počítač či mobil, který můžete používat pro přenášení signálu z internetu do televize nebo můžete sledovat přímo na těchto zařízeních.

Věříme, že Vám bude služba Lepsi.tv vyhovovat. Neváhejte jí zakoupit třeba také jako dárek rodičům, kteří se neustále rozčilují nad kvalitou svého signálu nebo nahrávají na zastaralá zařízení typu DVD rekordér.

Navštivte www.lepsi.tv

Jak uplatnit slevový kód na Lepsi.tv?

1) Klikněte na objednávka

2) Zvolte možnost – měsíční nebo roční platbu a také zda chcete zakupit nebo pronajmout set-top box.

3) Dole naleznete políčko s nápisem „promo kód“. Ten sem vložte a potvrďte tlačítkem Pokračovat. Na další straně bude již cena snížená, pokud je kód platný.Lepsi slevové kupóny a slevové kódy

4) Dokončete objednávku.

Navštivte www.lepsi.tvZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Lepsi.tv
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.