Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Hluboko do kapsy? Zkuste akční letenky od Pelikan.cz

Hluboko do kapsy? Zkuste akční letenky od Pelikan.cz

12.4.2019 napsal(a) Honza H.

Cestování už není výsadou pouze těch nejbohatších. I lidé, kteří si mohli dříve dovolit pouze jízdenku na vlak mohou strávit víkend nebo i třeba celý týden v některé z oblíbených turistických oblastí v Evropě i mimo ni. Jak? Mrkněte na akční letenky na Pelikan.cz a uvidíte, že dostat se do světa může stát jen několik málo stokorun.

Pelikan.cz slevový kupón

Samozřejmě se budete muset trochu obětovat. Akční letenky po Evropě na Pelikan.cz jsou téměř výhradně výsadou leteckých společností WizzAir a RyanAir. To znamená, že na pohodlí na palubě, můžete prakticky zapomenout a v případě RyanAir musíte být velmi obezřetní s velikostí kufru. Pokud ale cestujete v létě, stačí Vám doklady, několik triček a spodní prádlo. Většina letů z této nabídky bude trvat kolem hodiny a půl, takže méně místa na nohy a absenci kvalitního občerstvení nějak zajisté přežijete. Cestování s těmito společnostmi je totiž často levnější než cesta autobusem či vlakem. Přitom cestovní čas je pouhým zlomkem ve srovnáním s autobusem. Vyrazit můžete do všech velkých měst jako jsou Berlín, Barcelona, Paříž, Marseille, Londýn, Edinburgh, Madrid, Řím, Bratislava a mnohé další. Aktuálně nejlevnější letenkou z nabídky je cesta Brno – Berlín. Tu můžete získat za 244 Kč jedním směrem nebo 488 Kč obousměrně. To je cena lístku z Prahy do Brna. Není to úžasné?

A kam tedy můžete vycestovat? V akčních letenkách je dostupný běžný filtr. Nemusíte se tedy omezovat a můžete zvolit destinaci podle svých přání.

Pelikan.cz slevový kupón

Například nejlevnější zpáteční let do Afriky můžete zakoupit už od 1771 Kč. Letí se z Vídně do Marrakech v Maroku. Ideální výlet pro chladnější víkendy. Za pár korun tak můžete obdivovat arabskou kulturu v zemi, která je stále považována za bezpečnou a přátelskou.

Za sympatické ceny jsou také letenky do některých Asijských měst. Ty nejlevnější leta směřují samozřejmě do Turecka nebo Gruzie. Už za 1715 Kč zpáteční, můžete ale navštívit například Izraelský Tel Aviv. Od Jeruzaléma Vás pak bude dělit jenom několik desítek minut autobusem nebo pronajatýma autem. Vzdálenost těchto měst je pouhých 67 km.

Zapovězena Vám nemusí být ani severní Amerika. Chcete navštívit Spojené státy a obdivovat některé z jejich měst či přírodu? Zpáteční letenka z Evropy Vás může vyjít na pouhých 4 990 Kč. Zde ovšem už musíte více plánovat. Let totiž probíhá z Barcelony do Bostonu a zpět. Musíte si tedy sehnat ještě výhodný let do Barcelony a zpět. I zde Vám bude Pelikan.cz plně nápomocen. I s přestupem bude cena bezkonkurenční.
Akční letenky jsou samozřejmě dostupné i pro lety do Jižní Ameriky. Zde ovšem nečekejte často ceny pod 10 000 Kč. Za zmínku rozhodně stojí přímé lety z Prahy do Brazilských měst Salvador, Belém, Fortaleza, Reclive nebo Brasília. Všechny se pohybují na podobné cenové hladině kolem 13 000 Kč za akční let.

Pelikan.cz slevový kupón

Velice zajímavou cenu nabídne Pelikan.cz pro cesty na Nový Zéland. Ceny se tu běžně pohybují vysoko nad 20 000 Kč za let z některé z Evropských metropolí. Vy ale aktuálně s Pelikan.cz můžete letět zpátečním letem z Londýna do Aucklandu za krásných 12 990 Kč.

Ať už se rozhodnete cestovat kamkoliv, přejeme Vám šťastnou cestu a spoustu ušetřených peněz s Pelikan.cz.

Komentáře

Pelikan.cz slevový kupón

Letenky do celého světa (Londýn, New York, Paříž, Řím a další) s možností rezervace online. Nízkonákladové (low-cost) letenky, pronájem aut, hotelů, hostelů, zajištění cestovního pojištění, víz a parkovacích karet.

Pelikan.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.