Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Pelikan.cz
Pelikan.cz

Pelikan.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.94/5, 81 hlasování)
Pokračovat na www.pelikan.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Pelikan.cz

Nakupování na Pelikan.cz...

Hledáte způsob jak najít tu nejvýhodnější letenku? Selhaly všechny Vaše pokusy na faktu, že nevlastníte kreditní kartu, kterou lze použít na internetu, nebo se bojíte o údaje z Vaší platební karty? Nezoufejte a zkuste využít služeb portálu PELIKAN.CZ. PELIKÁN je zde proto, aby Vám usnadnil cestování za byznysem, zábavou nebo poznáním.

Pelikan slevové kupóny a slevové kódy

Na PELIKAN.CZ si zajistíte obchodní či soukromou cestu včetně letenky, ubytování a rezervace auta za nejvýhodnějších možných podmínek včetně servisu, kdyby se něco nepovedlo. Na PELIKANovi najdete letenky tradičních i nízkonákladových leteckých společností. Všechny nalezené nabídky jsou tříděné podle ceny, takže pro Vás je na vrcholu vždy ta nejnižší. Všechny ceny jsou včetně letištních poplatků. Pokud ještě nemáte uzavřené cestovní pojištění, i to PELIKAN dokáže zajistit.

Transakce i všechny Vámi poskytnuté osobní údaje jsou spravovány bezpečnostním systémem VeriSign a.s., který zaručuje nejvyšší stupeň ochrany.

Navštivte www.pelikan.cz

Jak uplatnit slevový kód na Pelikan.cz?

Jak na to? Samotná rezervace letenek je velice snadná.

1) Pokud přijdete na portál PELIKAN.CZ, první co spatříte je vyhledávací formulář. Zde si vyberete, zda chcete letět pouze tam, využít zpáteční letenku, nebo chcete zpět dokonce letět z jiného města. Zvolte datum odletu a příletu. Zatrhávací tlačítko „vyhledat lety +/- 3 dny“ je velmi důležité. Pokud Vám nezáleží přímo na dnu odletu, nebo ještě nevíte, který den přesně odletět chcete, doporučujeme nechat toto políčko zatržené. Pokud ho necháte zatržené, umožníte tak vyhledávači najít opravdu tu nejvýhodnější nabídku. Je možné, že bude i o tisícikoruny levnější než taková, která bude přesně v konkrétně zadaný den. V takovém případě je rozhodně výhodné mít variabilní datum odletu a příletu. Dále vyberte počet osob v různých kategoriích. Po rozkliknutí „rozšířených preferencí“ jsou Vám k dispozici i možnosti pro zvolení konkrétní letecké společnosti nebo třídy, kterou chcete letět. Uvědomte si ovšem, že jakékoliv omezení filtru, zužuje možnost nalezení výhodné nabídky. Poté klepněte na „vyhledat“

Pelikan slevové kupóny a slevové kódy

2) Vyhledávací proces může občas minutku trvat, proto mějte strpení. Nyní je Vám k dispozici seznam nejvýhodnějších nabídek omezený podle Vámi zadaných parametrů. U každé nabídky je datum s rozdílem dnů, které jste zadali (pokud jste nechali +/- 3 dny povolené). V pravé části je zobrazená cena. Pokud se Vám některá z nabídek líbí, klikněte na „Pokračovat“. Pokud jste si nevybrali, zkuste se vrátit zpátky a změnit vyhledávací data na titulní straně nebo upravte pomocí posuvníků a zatržítek v levé části seznamu letů. U každé nabídky vidíte čas odletu a přestupy. (V našem případě na obrázku jsou vždy přestupy, protože přímé lety do USA v době psaní tohoto článku do Prahy nebo Vídně nelétají) Jak vidíte, většina nabídek odlétá z Vídně. To proto, že jsme nechali možnost Praha / Vídeň v kolonce odletu. Lety z Vídně jsou v tomto případě výhodnější (nemluvě o tom že velká část obyvatel naší republiky má Vídeň stejně daleko nebo blíže, než Prahu).

*Vězte, že pokud se budete na nabídky dívat delší dobu, mohou některé z nich po kliknutí na „pokračovat“ již být nedostupné. To znamená, že Vás někdo předběhl a provedl rezervaci před Vámi.

Pelikan slevové kupóny a slevové kódy3) Pokud jste vybrali konkrétní kombinaci spojení, a klepli jste na „Pokračovat“ je před Vámi konkrétní rozpis Vaší cesty včetně přestupů a zpáteční cesty. Na Vás je teď vyplnění údajů. Je třeba vyplnit pohlaví, jméno, příjmení, datum narození cestujícího stejně jako kontaktní údaje na alespoň jednoho z cestujících v rezervaci. Můžete vybrat, zda chcete přidat zavazadlo (některé dálkové lety – jako například naše cesta do USA, má již zavazadlo do 23kg zakomponováno v ceně letenky a nelze jej odebrat).

Pelikan slevové kupóny a slevové kódy

4) Pokud jste vše vyplnili a klepli na „pokračovat“ nabídne se Vám stránka s nabídkou několika druhů pojištění. Pokud o něj máte zájem, vyberte jej a sledujte další instrukce, pro vyřízení pojištění. Pokud nemáte zájem, pokračujte tlačítkem „pokračovat“ na další krok.

Pelikan slevové kupóny a slevové kódy

5) Nyní jste již došli k platbě (jednoduché že?). K dispozici je Vám opět shrnutí objednávky, kde můžete ještě naposled vše zkontrolovat. Pro platbu máte na výběr samozřejmě platební kartu nebo kartu Diners Clubu. Jak jsme ale již říkali v úvodu, PELIKAN má možnost platby i jinak. Tou je platba 24, pokud jste zákazníkem České spořitelny nebo pro zákazníky jakékoliv banky, převodem na účet. Mějte ovšem na paměti, že touto metodou není možné zaplatit lety, které jsou ve stejný nebo následující den objednávky. Platba převodem může trvat i několik dní, proto je třeba platit vždy s dostatečným předstihem.

6) POZOR, POKUD MÁTE SLEVOVÝ KÓD Z NAŠICH STRÁNEK, nyní je možnost ho využít. V okně shrnutí objednávky níže pod výběrem platby, máte možnost „vložit slevový kupón“ a použít jej. Pokud je tento kupón platný, sleva se okamžitě odečte od celkové ceny objednávky a tu pak teprve budete platit.

Pelikan slevové kupóny a slevové kódy

7) Nyní je již Vaše rezervace zajištěna a vy přistoupíte k samotné platbě. O veškerých operacích obdržíte informační e-mail, abyste měli informace jak o platbě, tak o letu samotném.

Navštivte www.pelikan.cz

Hurá, Pelipecky mají appku

Pracovali na tom celé měsíce. Vylepšovali, testovali a konečně vám přinášejí konečníý produkt - nová #pelipecky aplikace. Tato aplikace bude kamarádem s telefony iPhone i Android. V sobě spojuje to nejlepší, co v pelikánu mají a přidává několik novinek. Najdete v ní své oblíbené letenky, upozorní vás na nejlepší nabídky a sleduje také dění ve světě cestování. Články si v aplikaci přečtete i bez připojení k internetu. Už vám neunikne žádná nabídka. Roboti i redaktoři budou posílat nejlepší pecky. V apce samozřejmě vyhledáte letenku pro sebe i své blízké, spravujete tam také své objednávky a vše můžete kontrolovat. Můžete také dokoupit zavazadla nebo pojištění. Články a novinky s sebou nostíte stále spolu se speciálními slevami pro čtenáře. Ke všemu navíc získáte notifikace, aby vám opravdu nic neuniklo.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Pelikan.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.