Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Investujte na Coinbase.com a získejte bonus

Investujte na Coinbase.com a získejte bonus

8.1.2018 napsal(a) Adam Polák

Naši dědové a babičky si kupovali šperky. Šperky byly symbolem určitého bohatství a zároveň sloužili jako investice. Tuto investici často předávali svým potomkům jako věna nebo jako odkaz a přilepšení na budoucí život mladší generace. Současná doba je ale jiná – digitální, a tak i možnosti investování jsou značně odlišné. Od drahých kovů jsme přešli k finančním produktům a nejnověji také k digitálním měnám.

Coinbase.com slevový kupón

Vydělat na digitálních měnách, jako je třeba Bitcoin nebo Ethereum se dá dvěma způsoby. Tím prvním je jejich přímá těžba, pro kterou potřebujete nakoupit elektronické vybavení, sjednat si dobrou cenu za elektřinu a notnou dávku znalostí z oblasti IT. Tou druhou je přímý nákup měny a její spekulování na trhu. A tato cesta je otevřená všem – běžným uživatelům i drobným investorům.

Po raketovém vzletu hodnoty Bitcoinu v minulém roce se řada uživatelů ptá: "Tak jak teda já koupím ten Bitcoin?". A odpověď může být "No přece na Coinbase.com". Coinbase nabízí obchodování s měnami Bitcoin, Ethereum a Liteocoin. Použití je vcelku jednoduché a ještě jednodušší pro Vás bude, pokud vládnete anglickým jazykem.

První, co uděláte je, že si vytvoříte digitální peněženku, kde budete mít uložené své digitální finance. Tu propojíte se svým bankovním účtem nebo kreditní či debetní kartou. V tuto chvíli už jen nakupujete a prodáváte. Dodatečně budete muset ještě poskytnout ověření své identity nahráním některého z Vašich dokladů (pas, řidičský průkaz, občanský průkaz).

Nákup je potom tak jednoduchý, jako platba za zboží v obchodě. Důležité je znát všechny přihlašovací údaje ke svému účtu a e-mailu, abyste nemohli svůj virtuální účet ztratit.

U každé měny máte k dispozici graf jejího vývoje v čase a můžete sledovat live, jak se hodnota Vaší měny vyvíjí. Nakoupit můžete digitální měny od hodnoty 2 Kč (pokud používáte jinou měnu jako základní ve Vaší bance – bude to např. 2 EUR nebo 2 USD apod.).

V rámci zabezpečení je možné nastavit výběr různě bezpečnými stupni. Nastavit můžete například ověření kombinací dvou e-mailových účtů a SMS zprávy. Tak Vám nikdo Váš účet nebude moci vybrat, pokud nebude mít přístup ke všem třem těmto službám.

Coinbase.com slevový kupón

Nastavení je na Coinbase.com ještě mnohem více. Naším cílem ale bylo ukázat Vám, že obchodování s kryptoměnami není tak složité, abyste ho nemohli provádět sami doma nebo na cestách pomocí šikovné aplikace pro telefony.

Na našem slevovém portálu Vám můžeme nabídnout bonus 10 USD v měně bitcoin, pokud se zaregistrujete s naším odkazem. Tyto peníze získáte, pokud svojí peněženku nabijete a následně nakoupíte měny v hodnotě 100 USD.

Komentáře

Coinbase.com slevový kupón

Coinbase je kryptoměnová směnárna, která umožňuje jednoduchý nákup nebo prodej oblíbených kryptoměn přes internet.

Coinbase.com

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Coinbase.com:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.