Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Jídlo až do domu snadno a rychle

Jídlo až do domu snadno a rychle

6.9.2016 napsal(a) Honza H.

Rádi obědváte či večeříte v některé z restaurací ve Vašem okolí, ale nemáte čas si tam každý den dojít? Plánujete večer s přáteli u sebe doma, ale nechce se Vám strávit celý den u plotny, abyste něco uvařili? Co kdybychom Vám řekli, že existuje jednoduché řešení, při kterém nemusíte zvednout ani sluchátko telefonu. Představujeme Vám službu DameJidlo.cz. Díky ní dostanete dovážku skvělého jídla z Vaší oblíbené restaurace přímo do Vašeho domu. Navíc máte možnost uplatnit skvělé bonusy a získat i jídlo zdarma.

Damejidlo.cz slevový kupón

Představte si, že bydlíte ve městě, jako je například Kladno. Jedná se o relativně velké město s velkým počtem restaurací, které jsou ale rozmístěné daleko od sebe. Na DámeJídlo jednoduše zadáte jméno svého města a vyjede Vám seznam restaurací, které jsou pro Vás relevantní a které nabízejí rozvoz svého jídla v krabičkách až domů. Každá z nich má na DámeJídlo k dispozici jídelní lístek a mnohé nabízejí také rozvoz jídla z denního menu v době oběda.

Pro Vybrání správné restaurace, pokud tedy již nemáte vybráno, Vám poslouží jednoduchý filtr. Zde si nastavíte, na jaký druh kuchyně máte chuť (denní menu, pizza, burgery, asie, sushi, česká kuchyně, těstoviny, maso, grill, saláty a další).

Každá ze zobrazených restaurací, má u sebe několik důležitých informací. Na obrázku dole můžete vidět, že například restaurace Pizza Pisa, rozváží zdarma až za 65 Kč (dle výše objednávky) a minimální objednávka pro získání rozvozu je 120 Kč. Dále tu můžete spatřit, že restaurace má dalšími strávníky z Dámejídlo.cz uděleno hodnocení 94%, což spadá do kategorie skvělá. Zákazníci restauraci hodnotí na základě kvality jídla, doby doručení apod.

Damejidlo.cz slevový kupón

Nyní řekněme, že máte chuť na dobrý propečený burger s křupavou bulkou a nějaké ty country hranolky. Vyberete si tedy například restauraci Rock n Roll Kladno a klepnete na ní. Zde již můžete vidět další detaily. Nejdůležitější je pravděpodobně přibližná doba, za jakou jídlo dorazí k Vám. Další informace obsahují možnosti platby, cenu za krabičku, hodnocení uživatelů a počet hodnotitelů a samozřejmě menu. Menu nemusí náležitě obsahovat kompletní nabídku, kterou byste v samotné restauraci nalezli. Některá jídla jednoduše nesnesou přepravu nebo je komplikované je připravit do přepravního boxu.

Pokud si vyberete pokrm, klepnete na tlačítko "vybrat". Budete požádáni o upřesnění adresy, kde se zrovna nacházíte. V souhrnu objednávky potom uvidíte, že Vaše jídlo bude stát 169 Kč, 25 Kč za krabičku a dalších 29Kč za dopravu. Tyto ceny jsou v každé restauraci odlišné. V posledním kroku pak máte ještě možnost upravit některé detaily. Do poznámky můžete přidat některé důležité informace o jídle samotném – například že nechcete na svém burgeru cibuli. Také můžete zvolit jiný čas doručení, než okamžitě – například jedete domů a chcete, aby Vám jídlo doručili ve chvíli, kdy dorazíte.

Důležité je také vybrat metodu platby. Můžete platit hotově u kurýra (někdy i stravenkami – to je upřesněno u informací restaurace), můžete platit kartou hned při objednání nebo si můžete nechat vystavit fakturu od firmy Twisto a zaplatit za jídlo až za 14 dní po objednávce. Pokud plánujete na fakturu objednávat více jídel, můžete po první objednávce platit zpětně souhrn všech faktur za celý měsíc. Pokud se rozhodnete platit online, protože například nemáte u sebe hotovost, stále můžete kurýrovi prostřednictvím kontextového menu dát několik korun spropitného za doručení.

Nyní již stačí kliknout na dokončení objednávky a šťavnatý cheeseburger s hranolkami a omáčkou z restaurace Rock n Roll Kladno putuje za Vámi. Není nic jednoduššího. Tuto službu můžete uplatnit kdekoliv v České republice. Musíte ale myslet na fakt, že restaurace doručují své jídlo pouze do určitého okruhu v okolí.

Damejidlo.cz slevový kupón

Jako bonus máte navíc možnost získat slevy a účastnit se věrnostního programu DámeJídlo.cz. Se slevovým kupónem z našeho portálu získáte 100 Kč slevu na první objednávku. Další z našich kupónů pak nabízí dopravu zdarma na společnou objednávku pro minimálně 3 osoby. A to není vše. Naše kupóny Vás informují o dalších zajímavých akcích, které Dámejídlo.cz nabízí. Ve věrnostním programu dostáváte odměnu za každou objednávku. Čím více jíte, tím větší je Vaše úspora. K tomu navíc máte možnost získat například poukázky na nákup na Slevomatu. Možnosti jsou opravdu široké. Pokud tedy neradi telefonujete a chcete mít přehled o svých nákupech a objednávkách, neváhejte a využijte služu Damejidlo.cz.

Dobrou chuť Vám přeje Váš Slevovykupon.net

Komentáře

Damejidlo.cz slevový kupón

Pizza, steaky, sushi, gril, asijská i vegetariánská kuchyně. To vše nabízí Damejidlo.cz.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.