Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Damejidlo.cz slevový kupón - říjen 2021

Damejidlo.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.89/5, 290 hlasování)
Pokračovat na www.damejidlo.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021Více o Damejidlo.cz

Nakupování na Damejidlo.cz...

Máte hlad, ale nechce se Vám někam chodit? K tomu ještě neradi telefonujete? Není třeba se strachovat, v 21. století je tu pro Vás řešení v podobě portálu DámeJídlo.cz. Najdete tu seznam restaurací ve Vašem okolí, které Vám dovezou jídlo domů. Každá z restaurací má u sebe popis a recenzi předchozích zákazníků – takže se nebojte, že byste museli jíst nějaké špatné jídlo.
Jak víte, že použít DámeJídlo je dobrá věc? Především proto, že nabízejí garanci spokojenosti. Pokud se někdy stane, že služba neodpovídá Vašemu očekávání, kontaktujte DámeJídlo na telefonu a oni Vám vrátí utracenou částku v kreditech zpět na účet a Vy ji tak můžete použít pro další nákup.Jak za jídlo zaplatíte? Většinou přímo osobě, která Vám jej přiveze. Někdy ale můžete zaplatit i kartou online přímo na portálu DámeJídlo.cz. Služba placení kartou se stále rozšiřuje. Někdy budete moci zaplatit i stravenkami – záleží na provozovateli. Studenti uvítají, že 5% z jejich objednávky se jim vrátí jako kredity na účet.

Pro získání jídelního lístku nemusíte složitě Googlovat jejich denní menu – na DámeJídlo.cz je dostupný aktuální jídelní lístek včetně hotovek. Pokud máte zájem o specifický druh jídla – pizzu, Burgery, asijské speciality, sushi, českou kuchyni...... jednoduše při výběru restaurace kliknete nahoře na požadovanou sekci a ve výpisu budete mít jen restaurace nabízející tyto pokrmy. Pokud by Vám výpis těchto jídel nestačil, můžete ještě napsat, že chcete například řízek, a vyskočí Vám restaurace, které nabízí řízky. Filtry můžete také ovlivnit dobu doručení, cenu rozvozu a možnost platby. Je zde i malé políčko pro akční jídlo – mrkněte tedy i tam, třeba se Vám nabídka zalíbí.

DámeJídlo můžete také použít trochu jako sociální síť. Pokud znáte účet svého kamaráda, můžete ho obdarovat dobitím kreditu. Zároveň můžete zkusit nalákat další zákazníky a získat kredit, pokud si něco objednají přes DámeJídlo.

Kdy a Jak Vám jídlo dovezou? V hlavičce každé restaurace je uveden přibližný čas dopravy. Máte ale také možnost si objednat jídlo a vyzvednout si ho osobně, když například pojedete okolo. Výhoda je, že nemusíte čekat na uvaření. Zároveň můžete u většiny restaurací objednávat až 3 dny dopředu. Některé restaurace mají označení Do hodiny nebo zdarma. Pokud Vám ho kurýr do hodiny nestihne přivézt, za objednané jídlo neplatíte.

Pokud Vaše oblíbená restaurace v seznamu chybí, zkuste napsat provozovateli DámeJídlo.cz. Oni se mrknou, zda by nebylo možné restauraci do seznamu partnerů zařadit.

Navštivte www.damejidlo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Damejidlo.cz?

Jak objednáte jídlo?

1) Založte si účet přes tlačítko registrace (buď zadejte jméno a heslo, nebo použijte přihlášení přes Facebook). Účet ověřte přes e-mail.

2) Zadejte svoji současnou lokaci do kolonky.

3) Ze seznamu vyberte restauraci.

4) Vyberte si z jídelního lístku, na které máte chuť.

5) V pravé části zkontrolujte seznam objednávky včetně ceny a klikněte na „objednat“6) Vyberte způsob platby a potvrďte. Jídlo se začíná vařit nebo je na cestě k Vám.
Dobrou chuť.
Nezapomeňte sledovat svůj kreditový účet. Můžete platit i pomocí něj.

Navštivte www.damejidlo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Damejidlo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.