Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kasa se přidává do souboje o zákazníky

Kasa se přidává do souboje o zákazníky

11.11.2016 napsal(a) Honza H.

Dnes jsme Vám již v článku psali o tom, jakou strategii volí Alza v letošním čase předvánočním a přednesli jsme Vám všechny kupóny, které zrovna vrhla do světa. Nebylo by ale fér, podívat se na další konkurenci. I Kasa.cz se snaží v boji o zákazníky zaujmout svými kupóny. A na rozdíl od Alzy na to jde více ze široka.

Kasa.cz slevový kupón

V prvé řadě se můžete vrhnout na úklid skladů Kasa.cz. Máte jedinečnou šanci zakoupit oblíbené produkty se slevou až 20 % nebo získat alespoň atraktivní dárek. Tato akce se týká sortimentu, který není elektro, a prohlédnout si o co běží, můžete přímo na titulní straně obchodu Kasa.cz.

Kasa.cz slevový kupón

Pokud se rozhodnete k vyzvednutí zboží na Kasa.cz využít odběrná místa KasaPOINT, pak dávejte pozor, protože dostanete dáreček. Při odběru totiž dostanete slevovou poukázku :

• sleva 200 Kč – při objednávce nad 2.000 Kč

• sleva 300 Kč – při objednávce nad 6.000 Kč

• sleva 400 Kč – při objednávce nad 8.000 Kč

• sleva 600 Kč – při objednávce nad 12.000 Kč

• sleva 1.000 Kč – při objednávce nad 20.000 Kč

Akce platí do konce listopadu pouze při odběru na KasaPOINT.

A teď už se vrhneme na kupóny, které přistály u nás na portálu. Podobně jako Mall, Kasa přistoupila na "Sleva na vše" kupóny o menší nominální hodnotě. Můžete tedy získat kupón 4 % na celou objednávku z Kasa.cz. Ano není to mnoho, pokud ale nakoupíte něco velkého jako televizi, velký spotřebič nebo drahý telefon, je to hned několik stokorun do kapsy.

Pokud nakupujete menší položky, určitě uvítáte slevu 100 Kč na vše a 200 Kč na vše. Kasa.cz nám u kupónů neuvedla minimální hodnoty nákupu pro možnost využití těchto kupónů. Pokud tedy zjistíte, jaká je nejmenší částka, na kterou lze tyto kupóny použít, neváhejte a podělte se s námi a dalšími uživateli o tuto informaci.

Nalezli jsme také a podělili se s vámi o kupón v hodnotě 120 Kč při nákupu nad 2 500 Kč. Zde sice jak vidíte známe minimální hodnotu nákupu, ale zase neznáme dobu platnosti. Pokud kupón přestane platit, nezapomeňte ho pro ostatní označit palcem dolů.

Kasa.cz slevový kupón

Zajímavý kupón nám přistál na Kasa.cz od účtu ERA. Nebojte se, nepotřebujete vlastnit ERA kartu pro uplatnění kupónu. Stačí když kliknete na odkaz u kupónu a budete přesměrováni na leták, kde můžete klikat. Cokoliv, na co Vás odkáže tento leták, je oprávněno použít slevu s z tohoto kupónu. Nesnažte se proto naklikat jiné zboží, než které Vám tento letáček povolí. Pokud si ale vyberete, získáte na zboží 10 % slevu. Naleznete tu sady hrnců, tlakové hrnce, pánve, prostředky na úklid, plavecké brýle, spacáky, impregnace a praní, manikůru a pedikůru. Akce platí do 30. listopadu.

Poslední kupón, který jsme pro Vás vyzkoušeli je akce dopravy zdarma na značku Logitech.cz. Nakupte cokoliv od této značky v jakékoliv hodnotě a získáte dopravu zdarma. Akce by měla platit až do konce roku, takže hurá na vánoční dárky od Logitechu.

Kasa.cz slevový kupón

To je prozatím od Kasa.cz vše. Budeme Vás dále informovat o tom, jak se vyvíjí válka mezi největšími českými internetovými tržišti.

Teď už Vám ale přejeme krásný zbytek dne.

Váš SlevovyKupon.net

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.