Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kingdome Come: Deliverance na Xzone.cz

Kingdome Come: Deliverance na Xzone.cz

18.5.2018 napsal(a) Honza H.

Dovolte nám, abychom Vás pozvali k účasti na úžasném příběhu. Ne opravdu – tento příběh nebudete pouze sledovat, ale budete se ho přímo účastnit jako hlavní aktér, budete rozhodovat o tom co se stane dále a budete se snažit, abyste celou tuhle ságu přežili.

Je to už nějaký ten pátek, ale novinka v podobě české hry, která sbírá ocenění po celém světě, Kingdom Come: Deliverance si můžete zakoupit i VY.

Xzone.cz slevový kupón

Ano tato hra je opravdu vyvinuta u nás a za jejím zrodem nestojí nikdo jiný než pan Vávra, který má za sebou takové tituly jako je Mafia 1 a Mafia 2, které jsou oceňované nejen u nás, ale po celém světě. Není proto divu, že celý svět se na tuto událost těšil.

Kingdom Come: Deliverance je realistická RPG hra, která se odehrává v české kotlině. Nepotkáte žádné draky, kouzla, ale opravdu čistý a drsný středověk v Českém království. Příběh hry se odehrává těsně po smrti milovaného císaře Karla IV. Jeho smrt totiž následovala doba temna, války, korupce a nesváru nejen na našem území ale v celé Svaté říši římské. V té době korunu zdědil Karlův syn Václav, který ale nebyl tím dobrotivým králem jako byl jeho otec. Byl sebestředný a rád si užíval světských výhod jeho královského titulu. Samozřejmě toho využili jiní, jako jeho polorodý bratr Zikmund, kterého známe jako Lyška Ryšavá. A právě v této době nepokojů se odehrává hlavní příběh našeho hrdiny.

Vaše jméno je od této chvíle Jindřich a jste synem kováře. Mírumilovný život však okamžitě naruší nájezd žoldáků krále Zikmunda. Vesnice lehne popelem a Jindřich se vydává na svou dlouhou cestu za pomstou a slávou.

Kingdome Come: Deliverance ale vyčnívá nad ostatní hry nejen svým skvělým příběhem a legendárním šéfem vývojářů. Jedná se o perfekcionistickou hru. Na jejím vývoji totiž pracovali nejen odborníci v nejnovějších vývojářských technologiích, ale také historici, kteří se podíleli na vytvoření autentické atmosféry a v neposlední řadě také historičtí experti na středověký boj. Díky tomu je boj v této počítačové hře tak autentický, jak to v případě tisknutí tlačítek jen jde.Pokud si hru zakoupíte, čekají Vás desítky hodin zábavy, nevraživé pohledy Vaší partnerky a zanedbané domácí práce.

Hra je v obchodě XZone.cz dostupná v několika verzích pro PC – to jak v krabicové, tak v digitální verzi a samozřejmě také pro PlayStation4 a Xbox one, protože čeští vývojáři, na rozdíl od zlého a věčně proklínaného SONY, nediskriminují.

Hru můžete získat v digitální verzi pro PC už za 1 149 Kč na Xzone.cz a pro fyzické kopie je cena samozřejmě mírně vyšší.

Komentáře

Xzone.cz slevový kupón

Počítačové hry pro PC, Playstation 2, Playstation 3, Nintendo Wii, XBOX 360, Sony PSP a Nintendo DS.

Xzone.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.