Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > X > Slevové kupóny a slevové kódy do Xzone.cz
Xzone.cz

Xzone.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.48/5, 216 hlasování)
Pokračovat na www.xzone.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Xzone.cz

Nakupování na Xzone.cz...

XZone je ryze český internetový obchod, který se zabývá prodejem počítačových a konzolových her. Na trhu je už od roku 2001, tedy v podstatě od prapočátku trhu s počítačovými hrami v České republice. Cílem obchodu je poskytnout hráčům příjemné nákupní prostředí v českém jazyce. Ke hrám na XZone můžete očekávat herní dárky zdarma.

Proč byste měli pro nákup her využít služeb obchodu XZone? Za prvé, na XZone si vždy vyberete, protože skladové zásoby jsou velké. Můžete se spolehnout, že vám neuteče žádná novinky, protože XZone má všechny nové herní pecky jako první v České republice. Za každý nákup pak získáváte virtuální peníze – kredity, které vyměníte za příjemnou slevu. K dispozici jsou ke každé hře bonusová DLC a exkluzivní české překlady. Pokud odebíráte fyzickou verzi softwaru, můžete odebírat osobně zdarma na několika místech v České republice.

Herní výběr je rozdělen do mnoha kategorií. Nejdůležitějším členěním je pravděpodobně herní platforma. K dispozici jsou hry pro PC, PlayStation4, PlayStation3 & Vita, Xbox 360, Xbox one nebo Nintendo. Pak je zde samozřejmě otázka kopie. Někteří hráči preferují fyzické médium. Ti zkušenější ale vědí, že klíčové je vlastnit licenci pro hru – kterou pak stačí pouze stáhnout. Digitální distribuce je ve světě čím dál populárnější. Takové hry můžete zakoupit, stáhnout a okamžitě hrát bez nutnosti čekání, než přijde fyzická kopie disku. A o prémiové herní balíčky nepřijdete ani s digitální kopií – hrajte již dnes a počkejte, až dorazí Vaše fyzické médium spolu s herními předměty a dárky.

Pak je zde samozřejmě otázka herního žánru. Preferujete klidné adventury, odpočinkové plošinovky nebo rádi plánujete taktiku ve strategiích? Možná jste ovšem spíše akčního charakteru nebo rádi postupujete levely v některém z fascinujících fantasy RPG titulů. Ať spadáte do kterékoliv kategorie, na XZone si hru vždycky vyberete. A nejen to.

Co by to bylo za obchod s počítačovými hrami, kdyby neprodával herní ovladače a příslušenství. Kupujte olvadače, sluchátka, headsety, klávesnice, myši a podložky, joysticky, volanty a mnoho dalšího.

Protože vědí, jaké je to ponořit se do fantasy světa některého ze svých titulů, nabídnou Vám také velmi oblíbené geekovské herní předměty. Seženete tu trička, mikiny, čepice, to vše s herní tematikou. Pokud si chcete vylepšit svoje herní doupě, oceníte figurky například ze světa Minecraftu, Zaklínače, Hvězdných válek a dalších a dalších. Potěšte svoje kamarády stylovou herní klíčenkou, taškou, hrnkem ... nebo se ponořte do některé z deskových her. Výběr je opravdu široký.

Ach ano abychom nezapomněli, zakoupíte tu i celé herní konzole, pokud je tedy už nemáte všechny.

Pokud si zvolíte fyzickou kopii hry nebo zakoupíte jiné zboží, doveze ho k vám Česká pošta, PPL, DPD, InTime nebo vám ho přivezou na úschovnu Zásilkovna. Pro Pražáky je tu pak ještě Mesenger (ten chudák co jezdí na kole v dešti, aby Vám dovezl zboží). Zboží je možné poslat i na Slovensko – i když je to mírně dražší.

Zaplatit můžete na dobírku, převodem na účet nebo kartou online (což je preferovaná volba především u digitálních kopií).

Přejeme příjemnou zábavu se hrami a doplňky od XZone.

Navštivte www.xzone.cz

Jak uplatnit slevový kód na Xzone.cz?

Zakoupili jste si digitální kopii hry? Pak je třeba:

1) Zaplatit za hru (na výběr máte platbu převodem nebo online platební kartou – převod chvíli trvá a klíč Vám přijde, až se platba připíše na účet XZone)

2) Klíč je třeba vložit do služby, kterou využívá konkrétní titul. Může to být Steam, Origin, UPlay, GoG.com, Battle.net, Rockstar SocialClub, PlaystationNetwork, XBOX Live, Arenanet nebo Špidla data. Některé hry se dají stáhnout napřímo. Informace o tom, kterého klienta použít najdete v objednávce nebo na informačním e-mailu, který Vám přijde.

3) Dle instrukcí klienta si pak stáhnete hru a můžete přímo hrát. Návod pro jednotlivé poskytovatele, najdete na stránkách XZone v sekci Aktivace digitálních her.

Navštivte www.xzone.czYouTube

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Xzone.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.