Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kralovna.cz a Click2Claim vám garantují peníze za let zpět

Kralovna.cz a Click2Claim vám garantují peníze za let zpět

17.3.2021 napsal(a) Honza H.

Měli jste problém s vaším letem, který jste sjednali na Kralovna.cz? Zdarma si můžete na kralovna.cz nyní ověřit možnost finančního odškodnění ve výši 250 - 600 Eur.

Kralovna.cz slevový kupón

Jak je to možné? Podle evropské legislativy máte v určitých případech nárok na kompenzaci v závislosti na délce letu. Odškodnění je možné žádat až 3 roky zpětně. Prostřednictvím partnera Click2claim můžete žádat o odškodnění a ve velice krátkém čase se dozvíte, zda je váš nárok oprávněný.

Příklady z praxe:

Paní W. cestovala z Vídně do Bangkoku, její let byl na příletu opožděn o 5 hodin. Paní W. uplatnila nárok a byla jí přiznána kompenzace ve výši 600 EUR.

Pan T. se neúspěšně pokoušel nárokovat kompenzaci za let z Říma do Prahy. Podal žádost o kompenzaci prostřednictvím Click2Claim, a poté dopravce kompenzaci vyplatil.


A to není vše. Prostřednictvím asistenční služby Travel Asistence se můžete na podobném problémy již při sjednání letu pojistit. Zakoupit travel asistenta můžete v průběhu online rezervace letenek za příplatek 89 Kč na osobu. V ceně je kompletní servis v případě provozních nespravedlností v letecké dopravě. Jedná se o cenově výhodnější nabídku vyřizování kompenzace (Click2claim si bere provizi z vyjednané částky - v tomto případě pouze 19 %). Asistenční služba má v sobě právní zastoupení pro případ soudního vymáhání finanční kompenzace. Asistenční služba je dostupná na lince 24 hodin denně po celý rok. Ovšem jedná se o informativní linku. Případné náhrady jako je ubytování nebo jiné cestovní náklady vám hradí okamžitě cestovní společnost se kterou letíte.

Kód travel asistenta obdržíte e-mailem 1 den od vystavení letenky v koordinací se společností Click2claim. Na zákaldě tohoto kódu vám bude z vymožené kompenzace účtována snížená provize 19 % podle ceníku, který je dostupný na click2claim.eu.

Asistenční služba Travel asistence v ceně 49 Kč (tedy výhodnější) je určena pro jednoho cestujícího s nárokem na vlastní sedadlo v letadle bez ohledu na věk a je možné ji využít pouze ve spojení s konkrétní letenkou. V případě změny v rezervaci letu, k němuž byla tato služba zakoupena, se těmto změnám služba Travel Asistent přizpůsobí. Asistenční službu je možné uplatnit jeden kalednářní rok od data jejího zakoupení. POplatek za službu je nevratný.

Proč vám o této službě nyní píšeme? Situace v letecké dopravě je od doby pandemie velmi neutěšená. Lety se často ruší kvůli různým národním nebo evropským uzávěrám a nemáte nikdy jistotu, zda doletíte do cíle na čas, nebo zda vůbec doletíte. Kralovna.cz se proto spojila s Click2claim a nyní si můžete dopřát alespoň jistotu toho, že při potížích dostanete odpovídající kompenzaci nejen za samotný let, ale také za potíže, které jste museli zažít. Již brzy EU schválí takzvané Covidové pasy a cestování bude zase o něco jednodušší. I tak bude ale situace nejistá. Myslete proto na své peníze pokaždé, když budete rezervovat novou letenku přes spolehlivou službu Kralovna.cz. Přejeme šťastnou cestu.

KomentářeKralovna.cz slevový kupón

Kralovna.cz letenky online je spolehlivý, jednoduchý a rychlý nástroj pro rezervování letenek online. V současné době je nejoblíbenějším vyhledávačem na trhu!

Kralovna.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.