Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Kralovna.cz
Kralovna.cz

Kralovna.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.17/5, 52 hlasování)
Pokračovat na www.kralovna.cz

Aktuální slevy a akce (únor 2024)

Více o Kralovna.cz

Nakupování na Kralovna.cz...

Zdají se Vám portály leteckých dopravců zbytečně komplikované nebo nejsou v jazyce, kterému rozumíte? Pak zajisté oceníte službu portálu KRALOVNA.CZ. Královna je jednoduchý a rychlý nástroj pro rezervaci letenek na internetu. Za svoji jednoduchost a spolehlivost dostala KRALOVNA.CZ ocenění v roce 2007 za internetovou efektivitu Grand Prix.

Kralovna slevové kupóny a slevové kódy

Výhodou je právě jednoduchost a rychlost. Celý proces rezervace letenky trvá pár minut. Nejen že KRALOVNA.CZ hledá všechny dostupné letenky, ale ona také hledá ty nejvýhodnější letenky. Nemusíte tedy hledat nikde jinde, KRALOVNA prohledá všechny zdroje za Vás. Pokud chcete získat opravdu nejvýhodnější nabídku, máte možnost hledat v rozmezí +-3, 2, nebo 1 den od Vámi zvoleného termínu.

Protože je jasné, že ne každému se vyplatí jet na letiště do Prahy, KRALOVNA hledá také lety z Vídně, které jsou výhodné především pro obyvatele jižní Moravy. Pokud rezervujete letenky s velkým předstihem, KRALOVNA za Vás vyhledá akční nabídky, což dostane Vaši cenu na tu nejnižší možnou hodnotu. Samozřejmě je možné objednávat letenky odkudkoliv, kamkoliv.

Pokud cestujete se zahraničními kolegy, i oni mohou využít KRÁLOVNU. Je dostupná v Angličtině a Němčině. Při problémech s rezervací je k dispozici služba helpdesku, kde se můžete na cokoliv zeptat a kde Vám pomohou vyřešit jakýkoliv problém s KRÁLOVNOU.

KRALOVNA.CZ Vám pomůže i s rezervací hotelu, pronájmem auta, zajištěním cestovního pojištění nebo poskytne informace o nutnosti vyřízení víza. KRÁLOVNA má vlastní vízové centrum, kde za Vás za poplatek vyřídí všechny nutné operace k získání víza nebo elektronické autorizace (USA) a poskytnou všechny nutné informace. Na stránkách naleznete i odkazy na všechny dopravce tak, abyste mohli provést check-in, včetně informací o termínech check-inu.

Navštivte www.kralovna.cz

Jak uplatnit slevový kód na Kralovna.cz?

Nyní Vám ukážeme, jak jednoduché je zarezervovat letenku na KRALOVNA.CZ

1) Hned po příchodu na titulní stranu (například přes některý ze slevových kupónů) uvidíte vyhledávací formulář. Zde vyplníte, odkud chcete letět (je předvyplněná Praha a Vídeň, je možné připsat další města například v Německu, pokud je cesta z nich pro Vás relevatntní) a kam chcete letět (můžete vybírat jednotlivá letiště nebo pouze město, vyhledávací asistent Vám vždy nabídne možnosti při psaní destinace). Vyberete, zda chcete jednosměrnou letenku, nebo zpáteční. Poté samozřejmě vyberete termín odletu (případně návratu). Pokud Vám nezáleží přímo na konkrétním termínu a můžete si dovolit flexibilní termín +- 3 dny, doporučujeme to takto nechat. Máte poté možnost získat výhodnější nabídku. Pokud potřebujete přímo daný termín, změňte tento údaj na „přímo zadaný den“. Vyberte počet osob a jejich věk. Pokud Vám záleží, kterou leteckou společností chcete letět nebo chcete specifickou cestovní třídu, i zde je možnost přidat filtr. Ještě máte možnost hledat pouze přímé léty, což je preferovaná možnost především pro cesty pouze po Evropě. Klepněte na „vyhledat“. Hledání může trvat několik vteřin.

Kralovna slevové kupóny a slevové kódy

2) Nyní již máte k dispozici seznam dostupných nabídek. Ten je vždy seřazen od nejnižší ceny a je zde zobrazen datum odletu (s tolerancí, kterou jste povolili). U některých nabídek je možné změnit čas odletu. Pokud se Vám některá z nabídek zamlouvá, klepněte na „rezervovat“.

Kralovna slevové kupóny a slevové kódy

3) Nyní již pracujete s konkrétní nabídkou. Vidíte zde rozpis všech služeb a můžete přidat zavazadlo. Základní cena letenky je pouze s příručním zavazadlem. Pokud potřebujete zavazadlo větší, poplatek je účtován navíc k ceně letenky dle požadované hmotnosti, kterou zde můžete vybrat. Pamatujte, že poplatky za zavazadla jsou relativně vysoké a je ke zvážení zda některé věci raději nepořídit až v cílové zemi. Samozřejmě musíte vyplnit údaje o sobě a ostatních cestujících a vyplnit fakturační adresu a údaje. Pokud máte hotovo, klepněte dole na „zaplatit“.

Kralovna slevové kupóny a slevové kódy4) V dalším kroku již přecházíte k platbě. V soupisu vidíte ceny za letenku a zavazadla. Pokud Vše odpovídá Vašim představám, vyberte platební metodu. K dispozici jsou pouze platby kartou on-line (mastercard, maestro, visa a visa electron) případně kartami Diners Clubu. Platba pak probíhá dle požadavků Vaší banky (samozřejmě musíte vyplnit číslo karty, držitele, platnost a kontrolní kód).

5) Pokud platba proběhne v pořádku, na e-mail Vám přijde informativní e-mail se všemi potřebnými údaji a informacemi. Nezapomeňte, že každá letecká společnost má jiné termíny check-inu a pravidla pro něj. Sledujte informace o odbavení na stránkách KRALOVNA.CZ

Navštivte www.kralovna.cz

Komfort za výjimečné ceny s emirates

Kralovna.cz si pro Vás ve spolupráci se společností Emirates, která ztělesňume maximální komfort na palbuě svých letadel a vinikající servis, připravila speciální ceny letenek Z prahy do Austrálie, Asie, Ameriky nebo Afriky a to pouze s jedním přestupem. Na své cestě Vás ponese největší dopravní letadlo A380. Tato letecká společnost získala v roce 2017 prestižní ocenění Skytrax v kategoriích "Worlds Best Airline Inflight Entertainment" a "Best First Class Comfort Amenities". Exkluzivní zážitek na Vás čeká v podobě gurmánského občerstvení, výbornému zábavnímu systému ice nebo bezpatnému připojení Wi-Fi. Emirates nabídne největší flotilu letadel A380 na světě. Můžete tak využívat 35 různých destinací a letět do: Sydney, Auckland, Melbourne, Brisbane, Perth, Kuala Lumpur, Singapur, Bangkok, Taipei, Soul, Peking, Hong Kong, Šanghaj, Mauricius, Kuvajt, Bombaj, Dallas, San Francisco, Houston, Los Angeles, Washington, Toronto, New York, Londýn. Z Dubaje jsou dále operovány lety do Londýna, Paříže, Manchesteru, Říma, Mnichova, Amsterdamu, Zurichu, Barcelony, Frankfurtu, Milana, Dusseldorfu, Madridu, Kodaně.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kralovna.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.