Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kurz hubnutí o 30% levněji

Kurz hubnutí o 30% levněji

29.1.2017 napsal(a) Honza H.

Hubnutí. Úloha nikdy nekončící, podobně jako touha po lidském poznání. Na rozdíl od lidského poznání lze ale hubnutí ukončit zcela jednoduše, díky znalostem. A o tyto znalosti se s vámi podělí kurz "Hubnutí na míru se STOBem". Kurz naleznete na portálu VimVic.cz.

Vimvic.cz slevový kupón

Kurz se zaměřuje především na změnu Vašeho myšlení, ne na hubnutí jako takové. Díky této metodě se vyhnete otravnému JO-JO efektu. Jedná se o vědecky podložené studie, ze kterých poznatky kurzu vycházejí. Pokud Vás zajímá, zda se jedná o opravdu důvěryhodný zdroj informací, podívejte se přímo na www.STOB.cz.

Ok. Zjistili jsme, že kurz je opravdu důvěryhodný a založený na vědeckých studiích. V čem je tedy tento kurz výjimečný? Oproti jiným metodám hubnutí se v tomto kurzu nezaměřují pouze na to co jíst, ale spíše na převedení všech těchto znalostí do praktického života. Nebudete muset držet žádné diety, budete se spíš učit pracovat sami se sebou. Nebudete už dále otroky svých emocí a nálad.

Kurz je naplánován na dobu trvání 3 měsíců ale každý "žák" postupuje svým vlastním tempem. Ke kurzu se sami budete vracet i v budoucnu. První tři bloky a materiály (kniha Malými krůčky k velké změně a brožura "Chci změnu. Jak na pohyb? ") Vám budou zaslány poštou.

Jak tedy prakticky kurz probíhá? Jedná se videokurz, šitý na míru každému uživateli. Podle typu problému si zvolíte z jednotlivých bloků - tedy z oblastí, které Vám dělají v životě největší problémy. Základem kurzu je kognitivně behaviorální terapie, která je v současné době považována za nejlepší metodu redukce hmotnosti, která zároveň má také dlouhodobé výsledky.

Pro efektivní změnu návyků ve stravování a pohybu pomáhá sdílet své výsledky a názory. Proto je Vám také k dispozici diskusní skupina "Hubnutí na míru se STOBem".

Co se v kurzu vlastně naučíte?

• Používat teoretické znalosti o hubnutí v praktickém životě
• Dávat si reálné cíle a plnit svá předsevzetí
• Nacvičit si vůli
• Odolávat lákadlům
• Řešit stres jinak než jídlem
• Změnit černobílé myšlení v duchu buď hubnu nebo se nekontroluji
• Zlepšit stravovací návyky
• Vytvořit si chutný a méně energetický jídelníček
• Více se radovat ze života

Kurz je určen pro muže i ženy, kteří chtějí zhubnout a kteří za sebou mají už několik neúspěšných pokusů. Pokud Vám tedy myšlenky na hubnutí ubírají zbytečně životní energii, tak neváhejte a přihlaste se na tento kurz prostřednictvím portálu VimVic.cz.

Vimvic.cz slevový kupón

Běžná cena tohoto kurzu je 2 900 Kč. Ano není to málo, ale myslete na to, že je tu velká pravděpodobnost že Vám tyto investované peníze změní život. Navíc s námi, to nebudete mít zdaleka takhle drahé. Díky našemu slevovému kupónu ušetříte z celé objednávky 30 %.

Vimvic.cz slevový kupón

Na VimVic.cz vyhledejte "Kurz hubnutí se STOBem" a klikněte na objednat. Pod "Přehled objednávky" klikněte na "Získali jste dárkový nebo slevový kupón?) Vložit jej můžete zde". Objeví se políčko pro vložení kupónu, který potom jen potvrdíte zeleným tlačítkem a sleva je Vaše.

Doufáme, že Vám nebo někomu známému tento kurz pomůže dosáhnout toho, po čem dlouho toužíte.

Komentáře

Vimvic.cz slevový kupón

Nabízíme kurzy pro všechny - od programování přes různé formy marketingu až po kurz čínštiny.

Vimvic.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.