Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Vimvic.cz

Vimvic.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.11/5, 95 hlasování)
Pokračovat na www.vimvic.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Vimvic.cz

Nakupování na Vimvic.cz...

VimVic.cz je s vámi už od roku 2014 a pomáhá Vám zajišťovat vzdělávání a HR. VimVic.cz pečuje o jednotlivce, kteří touží po vědomostech a dovednostech a také o firmy, které hledají odbornou pomoc v oblasti HR a vzdělávání.

Vimvic slevové kupóny a slevové kódy

Na VimVic.cz dobře vědí, že sebezdokonalování je tou správnou cestou za novou vysněnou kariérou a spokojeným životem. VimVic.cz chce umožnit všem zájemcům bez ohledu na časové možnosti i místo bydliště se vzdělávat. Proto funguje především on-line. Není to však výhradní model. Od roku 2016 spolupracuje VimVic.cz i s osobními školeními a semináři.

A co tedy nabízí VimVic.cz? Přihlásit se můžete na on-line kurzy. Začít můžete s kurzy ze sekcí: práce s PC, osobní rozvoj, podnikání a byznys, marketing, zdraví a krása, web, kariéra, design, fotografie a video, jazyky, finance, development a vývoj a ostatní.

Jak to funguje? Pokud se chcete stát studentem na VimVic.cz pak prvním krokem je výběr kurzu a jeho zaplacení. Po jeho zakoupení dostanete obvykle přístup k výukovým lekcím. Lekce si pak můžete pouštět podle toho, kdy se Vám to hodí – během pauzy v práci, v posilovně, v autobuse, na výletě nebo třeba v posteli. Možnosti jsou neomezené. Vy nemusíte nikam dojíždět, přizpůsobovat se lektorovi a hledat prázdná okénka v kalendáři. Někteří lektoři ke kurzu připravují také výukové materiály jako jsou e-books a pracovní sešiti nebo praktické příklady, které se Vám budou hodit.

Potvrzení o absolvování kurzu a dosažených dovednostech potom dostanete formou certifikátu. Certifikát Vám přijde e-mailem. Můžete získat také vytištěný a ručně podepsaný certifikát, který Vám bude zaslán zdarma. Získání certifikátu předchází vyplnění krátkého kontrolního testu. Certifikát získáte ke každému zakoupenému kurzu, který má větší cenu než 0.

Mimo on-line kurzů nabízí VimVic.cz také přehled zajímavých pracovních nabídek prestižních firem. Můžete tak svoje nově nabyté dovednosti zkusit uplatnit na novém místě v novém zaměstnání. K dispozici jsou Vám dále také zajímavé webináře a také přednášky na různá témata. Tyto přednášky jsou Vám k dispozici jako videa a jsou dostupné na VimVic.cz zdarma – stačí stisknout Play. Tím to stále nekončí – k dispozici je Vám magazín, který Vás navnadí na některé akce, nové kurzy, přečíst si můžete rozhovory s odborníky a personalisty.

Každý se navíc může stát lektorem na VimVic.cz. Můžete sdílet své zkušenosti přes internet na portálu, který měsíčně navštíví 100 až 250 tisíc uživatelů. Vyděláte pokaždé, když si někdo zakoupí Váš kurz. Nejlepší lektoři si vydělávají 30 až 70 tisíc korun měsíčně. Výdělek je dlouhodobý – kurz jednou vytvoříte a on vydělává každý měsíc už bez Vaší další práce. O propagaci se stará sám portál VimVic.cz.

Věříme, že se Vám kurzy VimVic.cz budou líbit a že Vám pomohou ve Vaší další pracovní kariéře.

Navštivte www.vimvic.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vimvic.cz?

VideonávodPopis

1) Vyberte si kurz

2) Zvolte „koupit kurz“

Vimvic slevové kupóny a slevové kódy

3) Klikněte na slovo „zde“ ve větě: „Získali jste dárkový nebo slevový kupón (např. ze Startovače)? Vložit jej můžete zde.Vimvic slevové kupóny a slevové kódy

4) Vložte kód do políčka „Kupón“ a klikněte na „nastavit kupón“. Pokud je kupón platný, bude cena snížena a vy zaplatíte za kurz nižší cenu.

Navštivte www.vimvic.cz

Články

Staňte se lektorem na VimVic.cz

VimVic.cz je portál, který koncentruje zajímavé a především užitečné kurzy, které Vám mohou změnit život. Procházejte kurzy, zapisujte se nebo dokonce darujte kurzy jako hodnotný dárek, který je lepší než kdejaká hmotná věc. Každý se navíc může stát lektorem na VimVic.cz. Můžete sdílet své zkušenosti přes internet na portálu, který měsíčně navštíví 100 až 250 tisíc uživatelů. Vyděláte pokaždé, když si někdo zakoupí Váš kurz. Nejlepší lektoři si vydělávají 30 až 70 tisíc korun měsíčně. Výdělek je dlouhodobý – kurz jednou vytvoříte a on vydělává každý měsíc už bez Vaší další práce. O propagaci se stará sám portál VimVic.cz. Sledujte také nabídky na slevovykupon.net a získejte pro sebe výhodné nabídky kurzů na VimVic.cz.YouTubeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Vimvic.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.