Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Last Minute s Dovolena.cz

Last Minute s Dovolena.cz

10.7.2018 napsal(a) Honza H.

Léto už začalo. Mnozí z Vás už odjeli na dovolenou, někteří se chystají a jiní už jí mají za sebou. Pokud patříte mezi ty, kteří ještě nemají dovolenou zakoupenou a chtěli by někam letos vyrazit, je pro Vás ideální nabídka Last minute. Pojďme se tedy podívat na nabídky Last minute na portálu Dovolena.cz, který provozuje Vaše oblíbená žluta Student Agency.

Je na čase, abyste si sbalili, kufry, protože tyhle nabídky mají odjezdy nebo odlety v řádu několika dní. Ušetřit ale můžete i desítky procent. Nabídky se mění každý den.

Dovolena.cz slevový kupón

V kategorii LAST MINUTE odletů z Prahy aktuálně můžete vybírat v první desítce – Bulharsko, Řecko, Itálii, Turecko, Kypr, Španělsko, Maroko, Egypt, Portugalsko a Tunisko, a to s cenami začínajícími na 5 990 Kč pro nejlevnější zemi, kterou je tradičně Bulharsko. Abyste na takovou cenu dosáhli, odlet je již zítra. Proto opakujeme – balte kufry, a pak teprve vybírejte. Podobně výhodné nabídky naleznete na Dovolena.cz také pro odlety z Brna a Vídně.

Chcete ušetřit, ale už máte vybranou zemi? I to je samozřejmě možné. V Last minute nabídkách na Dovolena.cz můžete filtrovat stejně jako ve zbytku nabídek. Velmi oblíbené je v poslední době například Řecko. Last minute nabídky pro Řecko začínají už od 7 390 Kč se snídaní nebo 8 690 Kč s polopenzí. Zítra ovšem může být všechno jinak.

Last Minute nabídky jsou jako počasí v horách – rychle se mění a psát na ně reklamu je vskutku neefektivní práce. Proto Vám raději řekneme, proč je portál Dovolena.cz vhodný pro nákup zájezdu.
Dovolena.cz Vám u každé destinace řekne, proč byste měli chtít vyrazit do této konkrétní země, jaké je v zemi počasí v různých ročních periodách, zda potřebujete víza a co budete potřebovat s sebou na cestu třeba i za očkování.

Ceny, které jsou na Dovolena.cz jsou stejné nebo dokonce nižší než u cestovních kanceláří, které zájezdy zajišťují. Ano Dovolena.cz není cestovní kancelář, ale srovnávací portál podobně jako Invia.cz. To ovšem neznamená, že byste se měli bát přes Dovolena.cz nakupovat. Všechny cestovní kanceláře, skrze které Dovolena.cz zprostředkovává své zájezdy jsou ověřené a pojištěné. Nemusíte se tedy bát toho, že byste nakonec nikam neodjeli nebo nedej bože přišli o své peníze.

Mimo Last minute zájezdů můžete vybírat také exotické zájezdy, zájezdy bez dopravy, kdy procestujete Evropu na vlastní pěst automobilem, poznávací zájezdy s průvdoci nebo je zde také možnost vyhledat a zakoupit nejlevnější letenky.

Přejeme Vám šťastnou cestu.

Komentáře

Dovolena.cz slevový kupón

Dovolená u moře již za 3 990 Kč. Nabízíme tisíce zájezdů do celého světa od více než 200 českých i německých CK. Jet na dovolenou s námi se vyplatí.

Dovolena.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.