Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dovolena.cz
Dovolena.cz

Dovolena.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.09/5, 106 hlasování)
Pokračovat na dovolena.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Dovolena.cz

Nakupování na Dovolena.cz...

Zajisté znáte žluté autobusy Student Agency nebo žluté vlaky RegioJet. Společnost pana Janučury se ale snaží neustále rozrůstat, a tak Vám dnes už dokáže nabídnout i zájezdy prostřednictvím své cestovní kanceláře Dovolena.cz. Podobně jako známá agentura Invia.cz nabízí Dovolena.cz zájezdy prostřednictvím dalších cestovních kanceláří v České republice. To má pro Vás především tu výhodu, že získáte nabídky všech cestovek na jednom místě a můžete srovnávat napříč celou nabídkou, což Vám rozhodně ušetří strašnou spoustu času.

Dovolena slevové kupóny a slevové kódy

Jednoduchým filtrem si nastavíte požadovanou formu dopravy, zemi, kam chcete odjet, termíny, délku pobytu, místo odletu, lokalitu v dané zemi, typ stravování a hvězdičkové hodnocení hotelu. Na výběr nejsou jenom české cestovní kanceláře ale také německé cestovní kanceláře. Pokud preferujete ty české, můžete německé v rozšířeném filtru dále zrušit. Máte-li vyhlédnutý konkrétní hotel, není problém srovnat nabídky cestovních kanceláří do tohoto konkrétního hotelu.

Seženete tu zájezdy do tradičních destinací v Evropě jako je Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Řecko, Kanárské ostrovy ale také tradiční cíle turistů v severní Africe jako je Maroko, Egypt nebo Tunis. Samozřejmě nechybí ani daleká exotika – vybírat tak můžete prakticky ze všech zemí na světě, které mají stabilní geopolitické prostředí. Nechybí ani lyžovačky primárně v Alpách ale i v dalších horách. Nakoupíte First Minute zájezdy a také Last minute zájezdy, Eurovíkendy nebo pouze letenky. Vyberte si z pronájmu aut nebo si můžete zarezervovat hotel na vlastní pěst a dopravu si zajistit individuálně. Dovolena.cz má tedy jednoznačně funkcionalitu opravdu pro každého.

Nechybí recenze hotelů, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené pro rozšířenou možnost rozhodování. Zajistit si můžete parkování na letištích, informujete se o cílových destinacích a letištích, získáte informace o cestovních kancelářích zapojených do programu, sjednáte cestovní pojištění, najdete informace o vízové povinnosti nebo si přímo necháte vízum od Dovolena.cz vyřídit, stáhnete si cestovní průvodce, mapy, nakoupíte jízdenky a citypasy, dovolenou si zajistíte na splátky atd.

Samozřejmě můžete využívat také tradiční služby StudenAgency jako jsou autobusové a vlakové spoje, jazykové a studijní pobyty a podívat se můžete na nabídku pracovních a Au-pair pobytů. Příjemní a pracovití operátoři jsou Vám dostupní každý den od 9 do 18 hodin (od 10 do 18 o víkendu).

Není problém ani zakoupit dárkové poukazy na dovolenou na Dovolena.cz – tak si každý vybere zájezd, který se mu bude nejvíce líbit. Zajištění všech služeb je zcela intuitivní a při jakémkoliv problému se můžete obrátit na zákaznický servis.

Věříme, že se Vám s Dovolena.cz podaří uskutečnit nezapomenutelnou dovolenou a že portál doporučíte také svým přátelům či známým.

Navštivte dovolena.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dovolena.cz?

Dovolena.cz neposkytuje žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Všechny výhody, poskytované prostřednictvím našich slevových kupónů Vám budou dostupné zcela automaticky pro kliknutí na odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a Dovolena.cz začne nabízet výhody a slevy prostřednictvím kódů v objednávkách, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně přesného návodu na využití těchto kódů.

Navštivte dovolena.cz

Články

Vyhledávání zájezdů

Hledáte opravdu nejvýhodnější dovolenou a nechcete platit zbytečně více za shodný hotel? Pak využijte vyhledávač dovolených Dovolena.cz. Ten spolupracuje se stovkami cestovních kanceláří a prodává jejich zájezdy. Vyhledání dovolená je pouze otázkou vyplnění příslušných polí ve vyhledávači. Na výběr máte ze zájezdů s vlastní dopravou, dopravou autobusem a samozřejmě letecky. K dispozici jsou desítky destinací včetně nejoblíbenějších pro dovolenou - Chorvatko, Bulharsko, Turecko, Itálie, Francie, Španělsko, Tunisko, Egypt ale také destinace pro zimní lyžování - Rakousko, Francie, Itálie, Švýcarsko a další. U každého zájezdu máte důkladný popis, cestovní kancelář, která jej poskytuje, fotografie i hodnocení ostatních hostů hotelu nebo ubytovacího zařízení, které jste si vybrali.YouTube

20.7.2011: Výhra dovolené
24.6.2011: Limak Arcadia
24.6.2011: limra


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dovolena.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.