Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Leden čas hubnutí. Zkuste to lépe s Katkou nyní levněji

Leden čas hubnutí. Zkuste to lépe s Katkou nyní levněji

12.1.2021 napsal(a) Honza H.

Makejskatkou.cz doména na které naleznete služby, které vám pomohou hubnout. Je to ale trochu jiný způsob, než na který byste mohli být zvyklí.

Makejskatkou.cz slevový kupón

Mnoho trenérů nebo i větších firem vám slíbí za určitou částku složení jídelníčku. Takový jídelníček v sobě má pevné komponenty. Vy pak jdete nakoupit potřebné suroviny a po určitou dobu se tohoto jídelníčku držíte. Pak ale jídelníček skončí. Máte samozřejmě možnost ho zopakovat. Nutně ovšem začnete mít chuť také na něco jiného. Makejskatkou.cz vám nabízí alternativu.

Tady se vám nebude nic zakazovat. Pokud máte něco rádi, naučíte se to zakomponovat do svého jídelníčku. A nedostanete tady vypracovaný rozvrh, nýbrž rovnou doporučení na celý život.

Makejskatkou.cz svým zákazníkům nabídne seznam potravin, které jsou běžné dostupné. K nim získáte postup, jak je můžete zdravě kombinovat. Každá potravina tu je vyfocena a označena logem obchodu, kde ji můžete zakoupit ve stejném složení. Jak porce kombinovat? Jak uvařit, upéct téměř cokoli? A naopak, jak se můžete stravovat jednoduše a efektivně? Jak se stravovat před tréninkem a nebo po tréninku? Jak zacházet s pitným režimem, doplňky stravy? Jak funguje metabolika v rámci redukce? A proč je důležité dodržovat všechny postupy. To jsou všechno otázky na které tu najdete odpověď.

Stravovací plán není jídelníček. Stravovací plán je návod na to, jak zacházet se stravou s celoživotními následky. Nikdy se vám nepřejí žádná potravina. Nebudete muset ani vařit dvojmo pro sebe a ostatní. Všichni si budou užívat tento styl vašeho stravování a nebudou se muset vyhýbat žádným potravinám.

Součástí je také individuální konzultace s odobrnicí Katkou, která vám řekne, zda postupujete dobře a pomůže vám vyhodnotit vaše výsledky.

Zákaznice potvrzují, že to funguje:

Kači, měsíc utekl jako voda a musím říct, že jsem napřed měla obavy, jestli to všechno zvládnu. Po přečtení prvotních informací se už vše zdálo být jednodušší a také to tak vcelku i bylo. Stačilo si vybrat, na co má člověk chuť a jíst. I z vody jsem měla velké obavy a šlo to perfektně. Začínám si víc všímat složení výrobků a postupně i zbytku rodiny obměňuji jídelníček a kolikrát ani změnu moc nepoznají. Moc děkuji za vedení a naučení, jak jíst a pít správně. Výsledky po měsíci jsou pro mě perfektní a hlavně žádný extrém, který by ani nebyl žádoucí. Jídlo mě baví, mám nakoupené nové kuchařky a už se těším, až začnu vařit a zkoušet nové věci i z nich. Pokračuji dál, ještě mi chybí do vysněné postavy nějaký ten cm dostat dolů, ale věřím, že to půjde krásně pryč, vždyť už přeci díky Vám vím, jak na to. Moc díky a všem Kačku doporučuji.

Katka Bičová

Ceník je běžně následující:

On-line kniha: Cesta za vysněnou postavou ... 2.000 Kč

On-line kniha: Fotonávody ... 1.500 Kč

On-line kniha: Zápisové tabulky (k tisku) ... 500 Kč

2 x konzultace v průběhu 28 dnů ... 600 Kč

Měsíční kontrola Vašich výsledků (podpora) ... 400 Kč


Tedy celkem 5 500 Kč

Ovšem vy díky slevovému kupónu můžete ušetřit téměř polovinu nákladů. Prvních 100 zákaznic, které využijí slevový kupón získá program ne za běžných 5 500 Kč, ale za krásných 2 801 Kč.

Máte odvahu? Jděte do toho. Máte na to.

KomentářeMakejskatkou.cz slevový kupón

Sama jsem si prošla úspěšným bojem s nadváhou, vyzkoušela stovky neúspěšných diet bez pohybu a sportování. A to všechno proto, abych nakonec pochopila, že vypadat a cítit se zdravě vyžaduje úpravu stravy, pravidelný pohyb, kvalitní odpočinek a lásku k sobě.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.