Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Makejskatkou.cz slevový kupón - květen 2021
Makejskatkou.cz

Makejskatkou.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.makejskatkou.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021

Ušetříte 2.801 Kč

86% fungovalo

POZOR!!! Pokud zadáte při objednávce SLEVOVÝ KÓD: ušetříte 2.801 Kč* Cena bude 2.699 Kč * Platí pro prvních 100 objednávek. Za cenu jednoho oběda denně se Vám může změnit celoživotní přístup ke stravování a pohybu. A to je velmi dobrá investice.

Slevový kupón:
Hlasování (7x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Aktuálně platné
Zkontrolováno 21.4.2021

Více o Makejskatkou.cz

Nakupování na Makejskatkou.cz...

Katka vám rozumí. Sama si prošla úspěšným bojem s nadváhou. Předtím ale vyzkoušela stovky neúspěšných diet bez pohybu a sportování. A to všechno proto, aby nakonec pochopila, že vypadat a cítit se zdravě bude vyžadovat nejen úpravu stravy, pravidelný pohyb, stejně jako kvalitní odpočinek a lásku k sama sobě.Katka prostřednictvím makejskatkou.cz vám nabízí možnost udělat změnu, zorientovat se ve stravě a najít lásku k pohybu. Odměnou vám bude spokojené tělo i mysl a to za to prostě stojí. Pokud toužíte dát svému životu nový směr ve kterém se budete cítit dobře, je toto vaše příležitost.

Jmenuji se Kateřina. Jsem sportovně založená trenérka fitness, věnující se osobním tréninkům, koučinku v oblasti výživy, vedením skupinových cvičebních lekci, vedením skupinových tréninků v přírodě, jsem instruktorem in line bruslení.
Mojí pracovní náplní je pomáhat lidem dosáhnout reálných dlouhodobých výsledků. Vím moc dobře, jak se cítíte. Sama jsem si prošla velkou proměnou. Naučte se rozumět, jak správně jíst. Pomohu i Vám. 


Katka nenabízí jídelníček. Katka nabízí celoživotní návod a plán jak na to. Jednoduše se naučíte zacházet se stravou a budete umět si ji poskládat i dlouho poté, co spolupráce s Katkou skončí.

Získáte seznam veškerých potravin. Potravin, které jsou běžně dostupné a jejich foto návody a konkrétní postup jak tyto potraviny kombinovat. Každá potravina bude vyfocená a označená logem obchodu, z kterého je koupena pro snadnější orientaci. Naučíte se také dávkovat své porce. Jak porce kombinovat? Jak uvařit téměř cokoliv a jak se stravovat efektivně a jednoduše. Zjistíte, co si dát po tréninku, jak zacházet s pitným režimem a zda využívat doplňky stravy. Naučíte se fungování metabolických procesů v rámci redukce a proč je důležité dodržovat všechny postupy.

Stravovací plán vám poskytne návod, jak zacházet se stravou už celoživotně a s trvalými následky.

Strava z tohoto stravovacího plánu se vám nikdy nepřejí a eliminuje se také chystání dvojího jídla – budete dělat to stejné pro sebe i pro své blízké. Nepostihne vás situace, kdy byste měli chuť na potravinu, která není v jídelníčku nebo ji nemáte doma. Součástí celé téhle pomoci je také měsíční online klientský servis, která vám zaručí individuální nastavení redukce. Jedná se o dvě online konzultace, kde budou zhodnoceny vaše výsledky a jednoduše a srozumitelně udán další vhodný postup. Na základě vyplněných a odeslaných zápisových tabulek spolu také projdete své výsledky a nastavíte další postup.

Pokud chcete začít s programem, vyplňte na makejskatkou.cz formulář a vyplňte své platební údaje. Platit můžete bankovním převodem, platební kartou nebo rychlými online převody vybraných bank.

Navštivte www.makejskatkou.cz

Jak uplatnit slevový kód na Makejskatkou.cz?

Ve formuláři stravovací plán můžete také využít slevový kód. Naleznete tu tlačítko „Mám slevový kód“ po jehož stisknutí se objeví políčko pro vložení kódu. Poté kód potvrďte tlačítkem „Uplatnit“. Pokud je kód platný, bude cena objednávky okamžitě snížena. Pak stačí pouze odeslat objednávku a pokračovat k platební bráně.

Navštivte www.makejskatkou.cz

Skončené nabídky

Měsíční online klientský servis za 990 Kč s Makejskatkou.cz (do 19.3.2021)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Makejskatkou.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.