Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Lyžovačka v Alpách s Čedokem

Lyžovačka v Alpách s Čedokem

4.1.2017 napsal(a) Honza H.

Máte už plné zuby Českých lyžařských středisek, kde ceny jsou vysoké, úroveň služeb nízká, hlava na hlavě a mizerné sněhové podmínky v posledních letech? Neberte mě špatně – taky mám rád české hory, ale na zimní lyžovačce v Krkonoších mi dnes něco chybí. Mnoho zákazníků jako já dnes naopak preferuje malá česká střediska, kde máte při tom všem alespoň trochu klidu a majitelé hotelů a středisek na Vás mají alespoň o nějakou tu chvilku více času.

Cedok.cz slevový kupón

Taková situace ale nepanuje v Alpách. Kdo byl v Alpách na lyžovačce, ten mi dá za pravdu, že i při vysokém počtu zákazníků jsou služby na špičkové úrovni a ceny se poslední dobou začínají alespoň v turistických destinacích pomalu srovnávat s těmi českými (tedy především proto, že ty české nehorázně rostou).

Proč tedy nevyrazit na lyžovačku do Alp? Jsou krásné, rozsáhlé a tím originální (pokaždé můžete jinam) a hlavně nejsou daleko.

ITÁLIE

Pokud se podíváme na nabídku Čedoku a jejich zimních lyžovaček v Alpách uvidíme, že vybírat můžeme z Itálie, Rakouska, Švýcarska a také Francie. Situaci na trhu budeme pro Vás hodnotit z čistě pobytového hlediska. Naší testovací skupinou je 4 členná rodina – 2 dospělí a 2 děti. Vybrali jsme jako první Itálii v termínu od 19. do 22. ledna (tedy prodloužený víkend – 3 noci). Zajímavá nabídka Čedok.cz vyskočila v oblasti Dolomity, Val di Fiemme. Za pobyt s polopenzí v opravdu krásném hotelu Rosa několik kilometrů od skiareálu Alpe zaplatíte 6 490 Kč. V ceně máte polopenzi i skipas ! Cena se samozřejmě mění podle vybraného termínu.

Cedok.cz slevový kupón

RAKOUSKO

V Rakousku je situace trochu jiná. Cena se tu obvykle neplatí za celý pobyt ale jednoduše za noc. Využít tak můžete například nabídky pobytu ve čtyřhvězdičkové prázdninové vesničce (holiday village) ve Feriendorfu. Jedná se o komplex 59 chaletů, které se nacházejí na břehu jezera Hallstätter asi 5 minut od centra Obertraunu. Podle termínu na Čedok.cz zaplatíte chatičku pro 2 – 4 nebo 4 – 6 osob 740 Kč na osobu na noc. Naše čtyřčlenná rodina by tedy za pobyt v tomto luxusním městečku dala 8 800 Kč za 3 noci.

Cedok.cz slevový kupón

ŠVÝCARSKO

Ve Švýcarsku milují apartmány. To je výhoda i pro Vás, pokud Vám nejde o ubytování ale především o zážitek z lyžování a poznávání nové kultury. Ve švýcarské destinaci Vysonnaz ve vzdálenosti jen několik stovek metrů od lanovky a skibusem zdarma po celém areálu se můžete ubytovat ve 2 hvězdičkovém apartmánu. A když říkáme 2 hvězdičkovém, tak myslíme "Švýcarském dvou hvězdičkovém" – nečekejte tedy žádnou vybydlenou ubytovnu ale velmi útulný a dobře zařízený pokoj s veškerým vybavením včetně televize, krbu a nábytku z dřevěného masivu (PROSTĚ ŠVÝCARSKO). Tento pokoj Vás vyjde na 556 Kč na osobu na noc. Ubytování od Čedok.cz v takovém hotelu bez stravy Vás vyjde (jakožto 4 člennou rodinu) na 3 dny 6 672 Kč. Jak vidíte, ceny ubytování se od těch Českých tolik neliší – kvalita služeb je však úplně někde jinde stejně tak jako kvalita horských středisek, která Vás potěší škálou možností.

Cedok.cz slevový kupón

Před odjezdem do cizí země, nezapomeňte svojí celou rodinu také pojistit. Cestovní pojištění na 3 dny pro každého Vás na příliš nevyjde, pokud použijete náš slevový kupón na cestovní pojištění od společnosti Axa-Assistance.cz nabízející 55% slevu z kalkulace cestovního pojištění.

Věříme, že si letošní zimní radovánky náležitě užijete kdoví, třeba příští rok vyzkoušíte lyžařské středisko zase někde jinde, zase v jiné zemi.

Hezký zbytek dne Vám přeje Váš SlevovyKupon.net.

Komentáře

Cedok.cz slevový kupón

Čedok je nejstarší značka české cestovní kanceláře působící na trhu kontinuálně od roku 1920.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.