Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Cedok.cz slevový kupón, Cedok.cz slevový kód

Cedok.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.52/5, 125 hlasování)
Pokračovat na www.cedok.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2023Více o Cedok.cz

Nakupování na Cedok.cz...

Čedok není třeba příliš představovat – s touto legendární cestovní kanceláří už cestovaly naše prababičky ve 20. letech minulého století. Firma přečkala i znárodnění jako státní podnik cestovního ruku s absolutním monopolem a je tu i dnes aby přinášela skvělé zážitky českým rodinám.Co je ale dnes přesně náplní CK Čedok? Poskytuje služby příjezdové turistiky pro zahraniční turisty, kteří chtějí navštívit Českou republiku, zařizuje akce kongresové a incentivní turistiky, pomáhá jednotlivcům i firmám zařizovat zahraniční služební cesty, nabízí širokou nabídku zájezdů pro české zákazníky do zahraničí ale také do tuzemských rekreačních středisek. Těšit se můžete také na prodej jízdenek a letenek ale také finančních a doplňkových služeb, které souvisí s cestováním. Čedok také poskytuje vlastní autokarovou přepravu.

Zákazníky v České republice budou ale především zajímat pobyty v zahraničí, v českých turistických střediscích a také prodej letenek.

Při výběru dovolené si můžete vybrat z kategorií exotických zájezdů, rodinné dovolené, letadlem k moři, lázeňské a wellness pobyty, pobyty v České republice, zahraniční plavby, eurovíkendy, poznávací zájezdy, pobyty pro seniory, autem nebo autokarem k moři, lyžování nebo pobyty v chatách a chalupách.

Mnohem praktičtější je ale použití vyhledávacího nástroje. Na titulní straně si jednoduše do vyhledávače napíšete destinaci, požadovaný termín odjezdu a příjezdu a také počet osob. Pak už můžete vybírat z dovolených splňujících přímo tyto Vaše požadavky. Na další straně můžete ještě přidanými filtry modifikovat výběr svojí dovolené. Máte omezený rozpočet? Není problém, vyberte cenovou kategorii. Bojíte se létání a raději jezdíte autobusem? Není problém. Mezi parametry, které můžete nastavit, jsou také strava, hodnocení hotelu a vybavení hotelu jako jsou wellness možnosti, wi-fi, bazén, kuchyně, pláž do 500m, hotel na pláži, sportovní zařízení a další.

Vyhledávání letenek Čedok můžete využít jako alternativu k vyhledávání samostatné cesty do objednaných zájezdů nebo namísto dalších podobných služeb jako je Kralovna.cz nebo Pelikan.cz. Vždy zde najdete nejlevnější letenky pro vyhledávané destinace.

Samozřejmostí je také prodej LAST MINUTE zájezdů, které naleznete v samostatné kategorii. Jednoduše sbalte kufry a poté teprve začněte hledat, kam vyrazíte. Nejen že nákupem těchto zájezdů ušetříte, ale také si přichystáte dobrodružství v podobě nové destinace, kde jste ještě nebyli.

Čedok Vám také pomůže zajistit parkování na letišti, vyřídit cestovní pojištění a poskytne Vám informaci o vízových povinnostech jednotlivých zemí. Připojit se také můžete do věrnostního programu CLUB ČEDOK. Automaticky získáte 2% věrnostní slevu – to při cenách dovolených může znamenat úsporu ni několik stokorun.Dovolenou si můžete kompletně zařídit prostřednictvím internetu. Pokud máte ale dotazy a chcete se přesvědčit, že vše proběhlo v pořádku, můžete navštívit pobočky cestovní kanceláře Čedok, které naleznete ve všech větších městech.

Věříme, že si u Čedoku najdete takovou dovolenou, na kterou budete poté vzpomínat celý zbytek života.

Navštivte www.cedok.cz

Jak uplatnit slevový kód na Cedok.cz?

Všechny informace o využití slevového kupónu naleznete přímo na kupónu.

Navštivte www.cedok.cz

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Cedok.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.