Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Lyžovačka v Rakousku s INVIA.cz

Lyžovačka v Rakousku s INVIA.cz

17.1.2017 napsal(a) Honza H.

Je zima, ideální čas vyrazit někam na hory. Ale kam? Krkonoše? Krušný? Možná jste ještě nebyly v Jeseníkách. Nebo že bychom tentokráte vyrazili do Alp? Rozhodování je těžké. Proto je tady cestovní agentura Invia.com aby Vám rozhodnutí o tom, kam si pojedete zalyžovat značně usnadnila.

Invia.cz slevový kupón

S Invia.cz je to opravdu jednoduché. Jednoduše si vyberte lyžařské zájezdy, zadáte termín a už si můžete vybírat z výhodných nabídek. Jako prvním Vám samozřejmě vyskáčou reklamní nabídky zájezdů, které je strašně nutně potřeba prodat... a proto jsou také výrazně levnější.

Nebojte se na tyto reklamní nabídky podívat, protože často mohou obsahovat last minute zájezdy, za opravdu výhodné ceny. Co třeba takové Rakousko. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Der Abtenauer můžete od 5. 3 do 9. 3. bydlet už za 3 750 Kč. Tahle cena zahrnuje nejen ubytování, ale také stravu formou polopenze. Hotel je vzdálený jeden kilometr od skiareálu Krakogelbahn, který Vám nabídne téměř 100 km sjezdovek. V hotelu je navíc sauna, aroma sauna, hydromasážní sprcha nebo třeba infrakabina, vířivka, solárium a další spousta relaxačních zařízení. Pamatujte si tuhle nabídku, protože je opravdu výhodná.

Invia.cz slevový kupón

Hledáte něco ještě drobátko výhodnějšího? Pak je možná to pravé pro Vás apartmánový Dům Russbach. Ten se nachází v samém centru stejnojmenného městečka a je 300 metrů vzdálen od lyžařského areálu Dachstein. Ano, vybavení je o něco chudší než u předchozího hotelu, ale to také souvisí s tím, že tento hotel má pouze 3 hvězdičky. Cena za pobyt od 21. 1 do 24. 1 je ovšem luxusní – 1643 Kč. Najíst se ovšem musíte samostatně. Přesto je tento hotel na lyžovačku zcela ideální a nemůžeme ho jinak, než doporučit.

Invia.cz slevový kupón

Že chcete jen na 2 dny? Není problém. Levná a rychlá dovolená je u Invia.cz také možná. Zalyžovat si můžete v Saalbach/Hinterglemm a ubytovat se můžete v penzinu Christa. Za 1 100 Kč za 2 dny pobytu tady můžete získat i snídani. Hotel je vzdálen asi 5 km od sjezdovek, ale je v podstatě přímo u zastávky Skibusu. Zájezd je ale bez dopravy, takže možná budete do lyžařského střediska dojet autem. Jedná se o velmi útulný malý penzion, který ale splní veškerá Vaše očekávání.

Invia.cz slevový kupón

Jak vidíte, Invia.cz je pro lyžovačku v Rakousku zcela ideální. Pokud si navíc vyberte záložku LAST MINUTE můžete získat opravdu výhodné nabídky, za předpokladu, že Vám nezáleží přesně na tom, ve kterém středisku a ve kterém hotelu konkrétně budete ubytováni. Sbalte si lyže a oteplováky, natankujte plnou nádrž, připravte sněhové řetězy a pak zajděte na Invia.cz a vyberte si zájezd. Dodáte tak svojí dovolené trochu toho dobrodružství, a navíc ušetříte docela dost peněz.

Komentáře

Invia.cz slevový kupón

Invia.cz je největší online prodejce zájezdů v České republice, který nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří.

Invia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.