Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Slevové kupóny a slevové kódy do Invia.cz
Invia.cz

Invia.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.7/5, 486 hlasování)
Pokračovat na www.invia.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Invia.cz

Nakupování na Invia.cz...

Invia.cz je cestovní agentura, ale dokáže toho pro Vás zařídit mnohem více. Nabízí širokou paletu služeb z oblasti cestovního ruchu. V nabídce naleznete katalogové zájezdy, last minute zájezdy, first minute zájezdy, recenze hotelů, rozsáhlé fotogalerie příslušných míst, atlas světa, dárkové certifikáty, rezervaci letenek a mnoho dalšího.

Invia slevové kupóny a slevové kódy

Při prodeji zájezdů Invia nenabízí jen vlastní zájezdy. Je autorizovaným prodejcem více než 300 renomovaných, pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Na jednom portálu tak naleznete v jednotném designu a přehledně nabídku dovolené, kterou byste jinak hledali po mnoha stránkách nebo papírových katalozích. Můžete tak srovnávat nabídky kanceláří jako je Čedok, Exim Tours, Firo a dalších a nemusíte navštěvovat ani jejich pobočky, protože upřímně – kdo na to má v dnešní době čas.

Pokud vybíráte dovolenou bez dopravy, nebo chcete vyrazit jen tak bez předem sjednané dovolené, využijte vyhledávání letenek. Služba funguje stejně jako konkurenční portály Pelikan nebo Kralovna. Nechybí tedy ani možnost nalezení hotelu u letiště, pronájmu auta ve Vaší destinaci nebo cestovního pojištění.Každá z kategorií (zájezdy, first minute, last minute, letenky, recenze...) má vlastní speciální vyhledávač, do kterého lze zadávat především termíny, požadované destinace, počet osob a podobně. To Vám značně ulehčí práci, oproti jakémukoliv papírovému katalogu a také Vám to zajistí objektivitu, kterou Vám nenabídne pracovník žádné pobočky cestovní kanceláře. Jednoduše vyberte tu nejvýhodnější a nejzajímavější nabídku, která splňuje všechna Vaše přání. A pokud se chystáte někomu dovolenou darovat, nevybírejte za něj, jednoduše zakupte poukaz v určité ceně a nechte obdarovaného, ať si ze široké nabídky vybere sám.

Invia slevové kupóny a slevové kódy

Služeb je ovšem mnohem více. Zkusíme některé z nich ještě vyjmenovat. Dovolenou můžete zakoupit na splátky. Je možné sjednat nejen cestovní pojištění ale další nadstandardní pojištění, tak abyste i přes všechny překážky odletěli a zažili skvělou dovolenou. Zařídit Vám invia dokáže také parkování přímo v blízkosti českých i slovenských letišť, tak abyste neutratili za parkování více, než za samotnou dovolenou. Invia Vám dokáže zajistit pronájem automobilu ve Vaší destinaci. Naleznete seznam doporučených a prověřených autopůjčoven a můžete si prostřednictvím portálu i auto zarezervovat, tak aby bylo dostupné, až do destinace dorazíte. Bojíte-li se o svůj vůz na letišti, nechte se svézt předem dohodnutým taxi. Pokud míříte do země, která má zavedený vízový styk, Invia za Vás za poplatek dokáže zařídit i vyřízení víza. A jako zcela unikátní můžeme hodnotit pojištění počasí. Můžete tak žádat odškodnění, pokud bude na Vaší dovolené zataženo a ošklivo - tedy pokud si toto pojištění sjednáte.

Na několika řádcích je velmi těžké popsat celý repertoár služeb Invia, navštivte tedy stránky Invia přes některý z našich kupónů či odkaz u tohoto článku a přesvědčte se sami, že Invia dokáže splnit Vaše přání.

Navštivte www.invia.cz

Jak uplatnit slevový kód na Invia.cz?

Jak objednat dovolenou na Invia.cz

1) Vyberte svůj zájezd pomocí vyhledávače a filtrů.

2) Zobrazte zájezd. Najdete zde všechny potřebné informace o destinaci a zařízeních, které Vás čekají v cílovém hotelu. Na spodní straně stránky vyplňte počet osob a dodatečné služby jako pojištění, které byste rádi měli. Také vyplňte kontaktní údaje na Vás.

3) Poté klikněte na „nezávazná objednávka“. Údaje o Vaší objednávce byly zaslány pracovníkům agentury. Ti Vás budou kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu aby s Vámi vyřídili detaily Vaší objednávky.

*Naše slevové kupóny by měly být k dispozici bez potřeby jakéhokoliv kódu automaticky na stránkách Invia.cz

Invia slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.invia.cz

Články

25.6.2024: Loď Celebrity Ascent Plavbynamori.cz
23.5.2024: Loď Costa Pacifica Plavbynamori.cz
17.4.2024: Loď MSC Lirica Plavbynamori.cz
15.3.2024: Loď MSC Grandiosa Plavbynamori.cz
6.2.2024: Loď MSC Euribia Plavbynamori.cz
29.12.2023: Loď Costa Smeralda Plavbynamori.cz
11.10.2023: Plavby na lodi z Itálie Plavbynamori.cz
29.6.2023: Plavby po přes portál Invia Plavbynamori.cz
24.5.2023: Loď MSC Seascape Plavbynamori.cz
20.4.2023: Loď Costa Diadema Plavbynamori.cz
16.3.2023: Loď Symphony of the Seas Plavbynamori.cz
7.2.2023: Loď Norwegian Dawn Plavbynamori.cz
30.11.2022: Azamara Pursuit Plavbynamori.cz
27.9.2022: Costa Deliziosa: Okruh Itálie, Řecko Plavbynamori.cz
24.8.2022: Jachta Rosie Probert II: Sicílie Plavbynamori.cz
18.6.2022: MSC Magnifica: Luxus na vodě Plavbynamori.cz
28.1.2022: Luxusní plavby po Nilu Plavbynamori.cz
28.6.2019: MSC Fantasia: Okruh Brazílie Plavbynamori.cz

Faktor 100 je záruka vrácení peněz

Unikátní pojištění FAKTOR 100 jehož garantem je AXA-ASSISTANCE vám zaručí v případě krachu pořádající cestovní kanceláře 100 % uhrazených peněz zpět do 30 dnů. Díky této unikátní metodě na Českém trhu je bookování skrze Invia.cz nejbezpečnějším způsobem. Díky krátké lhůtě stihnete zakoupit se stejnými penězi zájezd u jiné cestovní kanceláře a užít si v poklidu svou dovolenou. Díky Faktor 100 už nebudete muset čekat několik měsíců na výplatu peněz za zrušenou dovolenou. Invia vám vyplatí vždy celou částku ve formě poukazu na nákup služeb Invia, který má platnost 1 rok a není směnitelný za hotovost. Nikdo jiný kromě Invie tuto metodu nenabízí a ochrana klientů je tak naprosto unikátní. Pouze u Invia.cz tak můžete nakupovat u více než 190 cestovních kancelářů naprosto bez obav. Přejeme šťastnou cestu.YouTube

21.12.2018: Invia teaser
11.7.2012: 10 let INVIA.CZ


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Invia.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.