Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Milionové Vánoce s českou Tetou

Milionové Vánoce s českou Tetou

30.11.2020 napsal(a) Honza H.

I když to tak chvíli nevypadalo, Vánoce přecejen letos budou. Budou sice trochu jiné, než bývají, ale změna nemusí být nutně k horšímu. Ano možná budete muset mít v kostele roušku a u vánoční tabule vás bude sedětméně. Vánoční radost si ale můžete zvýšit už v čase předvánočním. Jak? Díky stíracím losům máte šanci vyhrát 20 000 Kč nebo poukázku na nákup v Teta drogerii.

Tetadrogerie.cz slevový kupón

Jak se zapojit do soutěže? Je to snadné. Za každých 300 Kč, které v Tetě utratíte, získáte 1 stírací lost. Při nákupu například ve výši 633 Kč získáte losy hned 2. Na losu je 15 stíracích políček. Z nich setřete 5 políček. Nesmíte více, nesmíte méně. Pokud v nich najdete 5 stejných symbolů, výhra bude vaše.

Úplná pravidla soutěže i nejčastější odpovědi na dotazy najdete přímo na tetadrogerie.cz.

TIP TETY: Více než 530 prodejen Teta je sice na dosah téměř každému, ale možná si letos chcete vychutnat nákup z bezpečí a pohodlí domova na e-shopu Teta drogerie. O stírací losy nepřijdete! Losy budou součástí vaší zásilky z e-shopu stejně jako při vašem nákupu v kamenné drogerii.

A o co se hraje? Čeká na vás jedna ze tří výher. Tou nejzajímavější je bezesporu 20 000 Kč v hotovosti. Další cenou je dárková poukázka 500 Kč na nákup v Teta drogerii a třetí cenou je dárková poukázka do Tety v hodnotě 300 Kč. Šance, že ji získáte je opravdu veliká. Vyhrát může opravdu každý los. Dokonce na všech losech jsou vždy možné hned dvě výhry pro větší pravděpodobnost. Jeden los tak může vyhrát 500 Kč nebo 20 000 Kč.

Pokud těchto 5 stejných symbolů na ticketu objevíte, vyplňte údaje na losu a zašlete na adresu uvedenou na losu. Nezapomeňte také zaškrtnout souhlas se zpracováním údajů minimálně pro vyhodnocení soutěže. Jinak nebudet emoci být kontaktováni.

A pro jaký nákup si do Tetadrogerie skočit? Je čas vybírat ksometický dárek. Pokud dobře znáte obdarovávaného, neuděláte chybu nákupem luxusního parfému. Budete s ním, obrazně řečeno, celý den. Ženy zajisté ocení kvalitní značkové parfémy a toaletní vody. Muži zase nepohrdnou krásně vonící vodou poholení nebo uklidňujícím balzámem bez alkoholu.

Nakoupit ale můžete celé dárkové balíčky kosmetiky od známých značek. Klasikou je Nivea nebo Dove. Potěšit ale můžete u Tetadrogerie.cz také děti. Nebyly by to totiž ty pravé vánoce bez hraček. Ty nejmenší může učit malovat Krteček v Akim Omalovánkách s vodovými barvami. Starší děti ocení hry ze souboru Moje první hry. S celou rodinou si pak můžete zahrát únikovku zkáza londýna. Nejširší sortiment hraček najdete na e-shopu Teta drogerie.

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků, spoustu voňavých dárků z drogerie a především hodně štěstí v loterii od Tety.

PS: nezapomeňte využívat věrnostního programu při svých nákupech na Tetadrogerie.cz nebo v prodejnách.

KomentářeTetadrogerie.cz slevový kupón

Široký sortiment drogerie a kosmetiky. V drogeriích TETA drogerie najdete široký sortiment drogerie, kosmetiky i parfumérie.

Tetadrogerie.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.