Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Tetadrogerie.cz
Tetadrogerie.cz

Tetadrogerie.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.21/5, 121 hlasování)

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Tetadrogerie.cz

Nakupování na Tetadrogerie.cz...

Teta je dnes opravdu jméno obchodu, které je asociováno s drogerií ve Vašem okolí. Teta je největší sítí drogerií v Česku. Celkem byste mohli v naší zemi napočítat 500 obchodů a 270 těch, které nesou označení TOP drogerie. Společnost má zastoupení i na Slovensku. Obchody Teta a TOP drogerie provozuje společnost Solvent, která značku provozuje už od roku 1992. Původně se jednalo o malou firmu založenou nadšenými studenty ze Žamberka, kteří si chtěli vydělat peníze na vybavení pro svou rockovou skupinu. Za čtvrt století se ale tvrdá práce zúročila a vy si můžete užívat plody jejich práce ve všech prodejnách drogerií Teta.

Tetadrogerie slevové kupóny a slevové kódy

Teta není speciální jenom množstvím svých prodejen, skvělými cenami a širokou nabídkou zboží. Je populární především svým věrnostním programem Teta Club. Ten se skládá z klubových slev, věrnostních kupónů, programu brouček a kávy zdarma.

V každém letáku a magazínu najdete akční slevové nabídky pouze pro členy klubu. V informačním letáku tak budou často uvedeny 2 ceny. Jedna pro zákazníky, kteří nejsou registrováni a druhá pro zákazníky, kteří jsou členy teta klubu. Tyto ceny se mohou velmi často lišit, klidně o 50 %. Není to nevídané. Každý týden se navíc nabídka obnovuje, takže budete mít vždy spoustu skvělých slev po ruce.

Dále jsou tu věrnostní kupóny. Za své body můžete získávat věrnostní kupóny se slevou 10 % na celý nákup. Sleva platí i na zboží zlevněné a vypočítává se také pro klubové ceny. Věrnostní kupóny získáte směnou za nasbírané body podle věrnostního statusu.

Čím více budete v Tetě nakupovat, tím více získáte výhod. Paní Zlatá, jak reprezentativnímu příkladu říkají na Teta.cz chodí nakupovat do drogerie 2x měsíčně průměrně 250 Kč na nákup. Za rok získá 200 bodů a to je zlatý věrnostní status. Věrnostní kupón s 10 % slevou na celý nákup získá již za 50 bodů.

Své body za nákupy sbíráte automaticky. Abyste mohli své body využívat a směňovat za věrnostní kupóny a zároveň zůstaly body v bezpečí pouze Vám je třeba si bodové konto odemknout. Odemknutím potvrdíte svůj kontakt a bude bezpečně přiřazen k Vaší Teta kartě. Své konto můžete odemknout online přes web.

Své konto, nabídku kupónů a osobní informace z věrnostního klubu můžete spravovat online na tetadrogerie.cz.

Věrnostní klub drogerie Teta je opravdu tím, co z této drogerie dělá matadora v oblasti nákupu. Víme, že často raději nakoupíte v supermarketu a neobtěžujete se do drogerie dále vstupovat. Ovšem v tomto případě děláte špatně. Pokud je drogerie Teta drogerie poblíž Vás a vy máte možnost tam chodit, pořiďte si kartičku a nakupujte výhodněji. Zajisté nebudete litovat. Další informace o samotném obchodě, prodejnách a také věrnostním klubu najdete přímo na tetadrogerie.cz. Přejeme Vám příjemný nákup a spoustu ušetřených peněz.

Navštivte www.tetadrogerie.cz/eshop

Jak uplatnit slevový kód na Tetadrogerie.cz?

VideonávodPopis

SlevovyKupon.net poskytuje informace o akčních nabídkách pro drogerie Teta. Není zde možné nakupovat on-line, tudíž Vám nemůžeme poskytnout online slevové kódy.

Navštivte www.tetadrogerie.cz/eshopYouTube

19.6.2019: Teta RaC Vlasy
16.10.2018: Ellie Making Of
27.9.2018: Ellie
4.4.2017: Jak na klobouky

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tetadrogerie.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.