Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Na cestách levně a pohodlně s UBER.com

Na cestách levně a pohodlně s UBER.com

3.9.2016 napsal(a) Honza H.

Všichni se musíme dokázat dostat z místa A do místa B. Někdy máme mnoho času a můžeme jít pěšky. Když to ale není možné, máme možnost využívat městskou i meziměstskou hromadnou dopravu. Ta ale často nemíří přesně tam, kam potřebujeme, bývá přecpaná a jede velmi dlouho. Samozřejmě máte možnost využít vlastní automobil. Ne každý ovšem vlastní řidičské oprávnění, auto nebo se chystá pít alkohol nebo třeba odjíždí na letiště a nechce tam nechávat auto parkovat. V tomto případě by každý z Vás zvolil taxi.

Uber.com slevový kupón

Ale i k běžnému taxíku existuje levnější a pohodlnější alternativa. Jednou z nich je služba UBER, která úspěšně funguje po celém světě. Objednání jízdy funguje jednoduše prostřednictvím internetu nebo internetové aplikace. Po registraci nastavíte svojí aktuální lokaci, vyberete si cestu, auto, řidiče a můžete zobrazit i podrobnosti o autě. Jeho přesnou polohu můžete také sledovat na mapě. Službu si můžete objednat kdykoliv a kdekoliv. Po cestě pak můžete ohodnotit řidiče a jeho auto a pomoci tak zlepšit tuto službu. U UBERu je velice těžké někoho okrást. Řidič je sledován GPS systémem a služba je účtována na základě této vysledované informace. Na rozdíl od běžného taxi se tak nemusíte bát, že budete obráni o spoustu peněz, pokud pojedete například v podroušeném stavu nebo na místa, kde neznáte přesnou vzdálenost. Zároveň také dostanete ještě před cestou přibližný odhad cesty, vygenerovaný na základě všech předchozích cestovních údajů ostatních uživatelů.

Další výhodou využívání této služby je možnost uplatnit různé slevy. Na našem portálu naleznete slevu pro jízdu s UBER v hodnotě 200 Kč. Bonus také platí pro Vaší první jízdu s UBERem. Kódy mají obvykle omezenou platnost, mohou se vyskytovat v různé hodnotě. Proto sledujte pečlivě náš portál pro získání dalších a dalších slev.

Získat přístup k pohodlnému a levnému cestování nebylo nikdy jednodušší. Na UBERU se jednoduše zaregistrujete a bude Vám vytvořen profil. Do něj si přidáte kreditní kartu pro platbu online, ověříte mobilní telefon pomocí zaslané SMS a stejně tak e-mail. V záložce "Platba" máte mimo možnosti pro vložení platební metody také možnost vložit Promo kód. Pokud jej vložíte, má určitou dobu platnosti – proto neváhejte a využijte ho, dokud můžete.

Uber.com slevový kupón

Na UBER se také můžete zaregistrovat jako řidič. Pokud si chcete vydělat něco málo peněz a máte vlastní auto -není nic jednoduššího. Pro podmínky provozování této činnosti si ovšem přečtěte informace přímo na UBER. Pro řidiče funguje speciální registrace, kde je nutné vložit informace o automobilu, kterým budete službu provozovat.

Máte také možnost získat bezplatné jízdy. Rozesílejte promokód na slevu svým přátelům a vy sami získáte s každým novým cestujícím kredit pro cestování s UBERem zdarma.

UBER také provozuje ztráty a nálezy. Pokud něco ztratíte v klasickém taxi, nemáte už ani možnost dohledat často jméno řidiče a on zase nezná Vaše. Pokud jste něco ztratili ve voze UBERu, použijete přiložený formulář a existuje velká šance, že Vaše předměty Vám budou vráceny.

Uber.com slevový kupón

Většina zákazníků, kteří někdy UBER vyzkouší, již nikdy nechce jet s klasickým taxi. Služba je jednoduchá a přehledná a jediné co opravdu potřebujete je zařízení pro registraci jízdy a výhodou je pak chytrý telefon s GPS. Neváhejte proto a vyzkoušejte jízdu s UBERem i Vy. Vaše první jízda bude díky našim slevovým kódům opravdu levná.

Hodně štěstí a šťastnou cestu přeje Váš Slevovýkupón.net.

Komentáře

Uber.com slevový kupón

Služba Uber funguje jednoduše - zákazník napíše do mobilu, kam chce jet, což se obratem zobrazí řidičům v dosahu. Kdo odpoví, získá zakázku.

Uber.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.