Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > U > Slevové kupóny a slevové kódy do Uber.com
Uber.com

Uber.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.29/5, 63 hlasování)
Pokračovat na www.uber.com/cz/cs

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Uber.com

Nakupování na Uber.com...

Všichni se musíme dokázat dostat z místa A do místa B. Někdy máme mnoho času a můžeme jít pěšky. Když to ale není možné, máme možnost využívat městskou i meziměstskou hromadnou dopravu. Ta ale často nemíří přesně tam, kam potřebujeme, bývá přecpaná a jede velmi dlouho. Samozřejmě máte možnost využít vlastní automobil. Ne každý ovšem vlastní řidičské oprávnění, auto nebo se chystá pít alkohol nebo třeba odjíždí na letiště a nechce tam nechávat auto parkovat. V tomto případě by každý z Vás zvolil taxi – nebo Uber.com.

Uber slevové kupóny a slevové kódy

Objednání jízdy funguje jednoduše prostřednictvím internetu nebo internetové aplikace. Po registraci nastavíte svojí aktuální lokaci, vyberete si cestu, auto, řidiče a můžete zobrazit i podrobnosti o autě. Jeho přesnou polohu můžete také sledovat na mapě. Službu si můžete objednat kdykoliv a kdekoliv. Po cestě pak můžete ohodnotit řidiče a jeho auto a pomoci tak zlepšit tuto službu. U UBERu je velice těžké někoho okrást. Řidič je sledován GPS systémem a služba je účtována na základě této vysledované informace. Na rozdíl od běžného taxi se tak nemusíte bát, že budete obráni o spoustu peněz, pokud pojedete například v podroušeném stavu nebo na místa, kde neznáte přesnou vzdálenost. Zároveň také dostanete ještě před cestou přibližný odhad cesty, vygenerovaný na základě všech předchozích cestovních údajů ostatních uživatelů.

Na UBER se také můžete zaregistrovat jako řidič. Pokud si chcete vydělat něco málo peněz a máte vlastní auto, není nic jednoduššího. Pro podmínky provozování této činnosti si ovšem přečtěte informace přímo na UBER. Pro řidiče funguje speciální registrace, kde je nutné vložit informace o automobilu, kterým budete službu provozovat.

Máte také možnost získat bezplatné jízdy. Rozesílejte promokód na slevu svým přátelům a vy sami získáte s každým novým cestujícím kredit pro cestování s UBERem zdarma. Můžete to brát jako určitou formu věrnostního programu nebo odměnu za propagaci.

UBER také provozuje ztráty a nálezy. Pokud něco ztratíte v klasickém taxi, nemáte už ani možnost dohledat často jméno řidiče a on zase nezná Vaše. Pokud jste něco ztratili ve voze UBERu, použijete přiložený formulář a existuje velká šance, že Vaše předměty Vám budou vráceny.

Většina zákazníků, kteří někdy UBER vyzkouší, již nikdy nechce jet s klasickým taxi. Služba je jednoduchá a přehledná a jediné co opravdu potřebujete je zařízení pro registraci jízdy a výhodou je pak chytrý telefon s GPS. Neváhejte proto a vyzkoušejte jízdu s UBERem i Vy.

Navštivte www.uber.com/cz/cs

Jak uplatnit slevový kód na Uber.com?

Získat přístup k pohodlnému a levnému cestování nebylo nikdy jednodušší. Na UBERU se jednoduše zaregistrujete a bude Vám vytvořen profil. Do něj si přidáte kreditní kartu pro platbu online, ověříte mobilní telefon pomocí zaslané SMS a stejně tak e-mail. V záložce „Platba“ máte mimo možnosti pro vložení platební metody také možnost vložit Promo kód. Pokud jej vložíte, má určitou dobu platnosti – proto neváhejte a využijte ho, dokud můžete.

Uber slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte www.uber.com/cz/cs

Nejsnadnější cestování po okolí

Potřebuješ do vedlejšího města, o pár ulic dál nebo na druhou stranu republiky? Ani jedno není problém pro Uber. Jedním kliknutím ve své mobilní aplikaci si přivoláš vůz, řidič už předem ví, kam chceš jet a kudy. Když se tam dostaneš - prostě vystup. Platba už je provedená. Je jedno jestli je polední špička nebo hluboká noc - s Uberem zvládneš cestovat opravdu kdykoliv a kamkoliv. Nedělej si hlavu s jízdními řády. Stačí si pár minut předem přivolat svezení a Uber tě vyzvedne. Že to musí být drahé? Ale vůbec ne. Vybrat si můžeš ekonomickou jízdu nebo luxusní jízdu - podle toho, jaká je tvoje aktuální finanční situace. Když budeš chtít udělat dojem na svoje rande - zavolej si lepší. Ráno do školy ti bude stačit ekonomická.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Uber.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.