Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nechoďte na poštu - buďte chytřejší

Nechoďte na poštu - buďte chytřejší

14.11.2017 napsal(a) Honza H.

Nejlepší jsou takové recenze, které jsou upřímné. A dnes Vám přináším jednu přesně takovou. Tato se týká zasilatelských firem. Možná se Vám bude podobná služba hodit, třeba pro zasílání dárků příbuzným a kamarádům, kteří žijí daleko nebo dokonce v zahraničí.

Jsem fanouškem počítačů a počítačových komponent. Rád často obměňuji díly a rád mám doma tu nejnovější technologii, co se osobních počítačů týče. To samozřejmě přináší nutnost toho hodně nakoupit ale také prodat – ať už formou bazaru, ebay, nebo aukra. Zboží prostě musíte dostat za těmi, kdo si ho od Vás koupili, a to co nejrychleji a také nejbezpečněji.

Zaslat.cz slevový kupón

Je tomu pár týdnů, co jsem musel posílat kupci grafickou kartu a myslel jsem, že si vytrhám vlasy. Pobočka pošty na vesnici a její otevírací doba je taková, že bych věc donesl rychleji kupci pěšky, než čekat až otevřou. Otevřením dveří pobočky, ale Vaše problémy nekončí. Musíte vyplnit podací lístek což samozřejmě můžete několikrát za sebou pokazit a celé to psát znovu. Pokud chcete peníze z dobírky pak poslat na svůj účet, musíte vyplnit jakousi složenku a tam pečlivě vše vyplnit znova, a to čitelně pro strojové čtení. Vyhráno nemáte ani potom – když se dozvíte částku za poštovné, tak Vás možná trefí (nebo toho, kdo poštovné nakonec zaplatí). Cenu ovlivní i to, zda chcete zásilku pojistit. Pojistit proti čemu? Proti tomu že jí rozbije pošta? Je snad samozřejmostí, že pokud něco poškodí, jsou za škodu zodpovědní do jakékoliv výše bude předmět oceněn. Opravdu by mě zajímalo, proč je dobírka a poštovné od České pošty tak drahé, když posíláte balíky jako soukromá osoba, když za Vámi ani nemusí jezdit a vy jim balík donesete až pod nos. Posledním hřebíkem do rakve pošty je nemožnost platit za poštovné jinou platební kartou, než právě tou jejich od poštovní spořitelny nebo partnera ČSOB. Nechci ani vědět, co dalšího bych musel vyplnit při dobírce v jiné měně. V tu chvíli jsem si řekl dost.

Existuje totiž alternativa, které je téměř bez práce a jmenuje se Zaslat.cz. Na zaslat.cz nemusíte nikam chodit – kurýr přijede za Vámi. To je ale až poslední krok.

Na Zaslat.cz se nemusíte registrovat, pokud Víte, že budete balíček posílat pouze jednou. Pokud ale budete službu využívat vícekrát, je vhodné se zaregistrovat, abyste nemuseli stále dokola psát svoji adresu.

Jak budete postupovat? Vyberete odkud a kam chcete balíček doručit, přeměříte jeho rozměry a zvážíte si ho (stačí zhruba – lépe větší hmotnost v papírech, než je ta reálná). A teď nastane to kouzlo – vyberete si dopravce, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Každý z nich má jiné podmínky, jsou ovšem podobné.

Dnes jsem se rozhodl posílat základní desku, a to kupci na Slovensko. A samozřejmě také s dobírkou v Eurech. To ovšem není problém. Zvolil jsem nejlevnější způsob dopravy, zabalil balíček do kartonové krabice, což je podmínka dopravců, a nyní čekám na to, až si dopravce (konkrétně GLS, ale k dispozici jsou i další) pro balíček přijede. Nemusím nikam chodit – prostě si pro něj přijede, nalepí na něj svůj sledovací štítek a pak zaveze do třídícího centra. Když si kupující balíček vyzvedne a zaplatí za něj v EUREch, kurýr peníze převede na České koruny a pošle je na můj účet.

A co víc, můžete také využívat slevové kódy. Těsně před odesláním kumulativní objednávky zaslání můžete totiž zadat slevový kód a ušetřit tak absolutní nebo procentní částku. Já jsem použil
slevový kód, který mi garantuje slevu 5 % z objednávky. Může to snad být ještě pohodlnější?

Komentáře

Zaslat.cz slevový kupón

Pošlete balík z pohodlí domova po ČR nebo do zahraničí. Snadné a rychlé zasílání balíků za nejnižší poštovné.

Zaslat.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.