Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Slevové kupóny a slevové kódy do Zaslat.cz
Zaslat.cz

Zaslat.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.25/5, 156 hlasování)
Pokračovat na www.zaslat.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Zaslat.cz

Nakupování na Zaslat.cz...

Nevíte jak poslat balík jinak než skrze Českou poštu a navíc ho chcete zaslat do zahraničí? Otevřete si Zaslat.cz a zvolte odkud, kam chcete zásilku zaslat, jak je velká a jak je těžká. Zbytek už bude vyřešen za Vás. Vaší zásilku pošle Zaslat.cz kamkoliv – na druhý konec města, republiky nebo kontinentu. Celý proces zvládnete online, kurýr u Vás vyzvedne zásilku a vy nemusíte hnout ani brvou.

Zaslat slevové kupóny a slevové kódy

Klíčové pro výpočet ceny je kromě destinace především dobré změření a zvážení zásilky. Pokud si nejste některým z těchto parametrů jisti, raději přidejte, abyste zabránili případným nedoplatkům.

Služba Zaslat.cz spolupracuje s předními přepravními společnostmi jako je Geis, GLS, DPD, PPL, TopTrans, MESSENGER nebo MaPakurýr. Zaslat Vám zprostředkuje jejich ucelenou nabídku včetně kombinací služeb. Služby se Zaslat.cz budou vždy ušité pro Vás na míru.

U zaslat může být vyplňování všech údajů nudné – je to ale nutné. Zaslat.cz Vám při pravidelném užívání umožňuje ukládat oblíbené adresy, abyste je nemuseli vyplňovat stále dokola. Do objednávky můžete postupně přidávat také více zásilek a nastavit fakturační údaje. Za přepravu zaplatíte pomocí rychlé a bezpečné platební brány GoPay.

Pokud zasíláte poprvé nebo Vám není něco jasné – Zaslat.cz pro Vás připravilo pokyny pro balení zásilek. Tyto pokyny je třeba dodržovat, aby nedošlo ke ztracení nebo poškození věci uvnitř. Štítky si můžete vytisknout sami nebo můžete požádat o nalepení štítku kurýrem – o tuto službu je ale třeba zažádat dopředu aby měl kurýr štítky u sebe připravené.

Vy sami si si bohužel nemůžete zvolit, kdy kurýr pro zboží dorazí. Většina kurýrů vyzvedává zásilky mezi 8 a 17. hodinou od pondělí do pátku. Možné je také požádat o předání zásilky kurýrovi například souseda nebo vedlejší firmu.

Pokud jste vyplnili potřebné údaje, bude osoba před předáním balíku upozorněna na jeho vyzvednutí nebo na příjezd kurýra a také bude informována o případné ceně, kterou bude potřeba za zásilku a zaplatit. Zaslat.cz informuje o stavech objednávky odesilatele i toho kdo balíček obdrží prostřednictvím e-mailu (pokud je vyplněn e-mail) nebo sms zprávy (pokud je vyplněn telefon).

Balíky můžete samozřejmě nechat zaslat i do cizích zemí. V návodech naleznete návody pro zasílání do Anglie, Francie, Itálie, Německa, Polska, Rakouska, na Slovensko, do Španělska a dalších zemí.Pro efektivní komunikaci Zaslat.cz s Vámi je dobé se zaregistrovat a spravovat svůj účet a zásilky prostřednictvím webové administrace.

Věříme, že Vám zasilatelská služba Zaslat.cz bude vyhovovat a ušetří Vám mnoho starostí se zasíláním zásilek zákazníkům obchodním partnerům nebo třeba jen známým a příbuzným.

Navštivte www.zaslat.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zaslat.cz?

1) Zvolte hodnoty – adresy, hmotnosti, rozměry dobírku

2) Vyberte nejvýhodnější dopravu z nabídky dopravců

3) Vyplňte parametry pro nejméně jeden balík a přidejte jej do objednávky

4) Pod soupisem balíků naleznete políčko „Máte slevový nebo dárkový poukaz s kódem“? Vyplňte jej a potvrďte tlačítkem „použít“. Pokud je kód platný, bude sleva odečtena od celkové hodnoty objednávky.

Zaslat slevové kupóny a slevové kódy

5) Odešlete objednávku

Navštivte www.zaslat.cz

Mobilní aplikace Zaslat.cz

Zaslat.cz je služba, která sbírá pouze samé pozitivní recenze. Jaké má ale výhody proti běžnému balíku na poště? Hlavní výhodou je, že si kurýr pro balíček přijede. Vy potom můžete sledovat cestu balíku on-line a to třeba skrze mobilní aplikaci. Stáhněte si mobilní aplikaci pro iOS nebo Android a mějte všechny služby Zaslat.cz neustále po ruce. Objednat si můžete pohodlně přepravu Vašeho balíčku ať už jste kdekoliv, přímo z vašeho mobilního zařízení. Nezmeškáte tak žádnou důležitou informaci. Mobilní aplikace je dostupná pro uživatele telefonů Apple ale také těch s operačním systémem Android. Můžete tak svým klientům zavolat okamžitě po doručení balíčku a zeptat se na spokojenost s produktem nebo můžete zavolat mamince a ríct jí, že její kufr už dorazil do lázní.YouTube

25.10.2022: Zaslat hravě! ?


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Zaslat.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.