Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Pospěšte pro 3000 Kč slevy na Infrasaunu

Pospěšte pro 3000 Kč slevy na Infrasaunu

14.9.2016 napsal(a) Honza H.

Již naši předkové kdysi dávno před Kristem zjistili, že Saunování je nejen příjemné, ale věděli také, že má blahodárný účinek na lidské tělo. Saunování se od té doby zase tolik nezměnilo. Stále se jedná o uzavřenou místnost, ve které se vytváří teplo. Samozřejmě se změnil vzhled a materiál místnosti a také způsob ohřevu. V šedesátých letech ale přišli inženýři s novou metodou Saunování díky právě objevené technologii – infrasaunování.

Marimex.cz slevový kupón

Infrasauna neboli infrakabina je obvykle dřevěná kabina – nebo bedna chcete-li, ve které jsou umístěny infrapanely. Ty pracují na principu vyzařování infračervených paprsků. Infračervené záření proniká hluboko do kůže až 4 centimetry. Při saunování touto metodou se tedy uvolňují a zklidňují svaly a tělo není nijak zatěžováno. V infrasauně se také produkuje mnohem větší množství potu než obvykle a to už při teplotách mezi 45° a 60° C .To je teplota, která je například oproti finské sauně mnohem nižší, což pro Vás znamená hlavně úsporu elektřiny. Další výhodou této nízké teploty je, že můžete dýchat vzduch o teplotě maximálně 55°C. Právě nemožnost dýchat teplý vzduch v klasické finské sauně je příčinou předčasného odchodu saunujíích se lidí.

Proč Vám tohle všechno ale říkáme ve chvíli kdy je venku 35 stupňů Celsia ve stínu? Protože máte jedinečnou možnost nakoupit skvělé infrasauny v obchodě Marimex. Internetový obchod Marimex.cz prodává širokou nabídkou Infrasaun vlastní značky Marimex. Tyto sauny jsou velmi populární a lidé se na ně do Showroomu v Praze Libuši jezdí dívat z celé republiky. I vy se na ně můžete přijet podívat, ale pro nákup počkejte až domů a nechte si saunu dovézt. Máte totiž jedinečnou příležitost využít slevového kupónu, který Vám odečte 3 000 Kč slevy na jakoukoliv infrasaunu z nabídky Marimex. S uplatněním této skvělé nabídky musíte ale spěchat. Sleva na Infrasauny Marimex.cz s naším kupónem totiž trvá pouze do 18. září 2016.

Marimex.cz slevový kupón

Pokud stále ale nejste přesvědčeni o nákupu infrasauny a přemýšlíte například o finské sauně, nechte nám přednést jednoznačný argument pro Infrasaunu. Tím je především spotřeba. Jak vidíte v tabulce, jsou finské sauny ve spotřebě elektrické energie nejméně 7x náročnější. Na roční spotřebě se při 3 až 4 saunovacích cyklech týdně dostáváte na úroveň spotřeby ledničky – což vůbec není špatné.

Marimex.cz slevový kupón

Všechny Sauny od Marimexu jsou kvalitní a máte na ně záruku 3 roky. Jejich cena se odvíjí především od velikosti – tedy v kapacity osob a také od provedení boxu. Ať si chcete připlatit za větší saunu s kvalitnějšími materiály nebo naopak ušetřit a koupit pouze jednoduché provedení pro jednu osobu máte možnost použít náš slevový kupón s omezenou platností.

Doporučujeme Vám přečíst si o všech zdravotních benefitech používání finské sauny. Pokud Vám Váš lékař doporučil, že máte zkusit saunování pro zlepšení Vašeho zdravotního stavu a máte místo pro umístění této bedny rozhodně doporučujeme ji zakoupit teď.

Pokud chcete nakoupit výhodně u Merimexu saunu a máte zároveň bazén, zvažte nákup naším kupónem zlevněné bazénové chemie, kterou jsme Vám doporučili v nedávném článku.

S přáním hezkého dne Váš SlevovýKupón.net

Komentáře

Marimex.cz slevový kupón

Více než 20 let se Marimex specializuje na prodej bazénů a relaxačních technologií. V jejich nabídce naleznete nadzemní, nafukovací, dětské i vířivé bazény Tampa, dále infrasauny, trampolíny, grily, pískové filtrace, solární ohřevy bazénů a široký výběr bazénové chemie a příslušenství k bazénům.

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.