Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Poznejte Evropu o víkendech

Poznejte Evropu o víkendech

24.10.2016 napsal(a) Honza H.

Chtěli byste cestovat, ale Vaše současné zaměstnání Vám neumožňuje se z práce odtrhnout na více jak na den? Možná chcete poznat Evropu, ale nemůžete si dovolit odjet na celý týden či dva týdny na dovolenou. Právě pro Vás je tu možnost poznat Evropu prostřednictvím Eurovíkendů, které naleznete na stránkách cestovního portálu Invia.cz.

Na podzim je totiž ideální čas poznat pravou tvář mnoha Evropských měst. Délka pobytu včetně cesty trvá 2 – 5 dnů. Záleží na tom, jakou zvolíte formu dopravy. Do bližších měst si můžete dovolit jet i autobusem. Do těch vzdálenějších Vám doporučíme vybrat leteckou dopravu. Cena Eurovíkendu na Invia.cz obsahuje ubytování v hotelu, dopravu do destinace a ve většině případů také snídani ve zvoleném ubytovacím zařízení.

Invia.cz slevový kupón

Poznejte podzimní nebo Vánoční Paříž. Už za 5 590,- Kč můžete navštívit Paříž v adventním čase. A to až na 5 dní (od středy do neděle). Za tuto cenu budete ubytováni v centru Paříže ve čtvrti Montmartre. Prohlédnete si historické centrum na ostrově La Cité, majestátní katedrálu Notre Dame, Justiční palác, Pařížskou radnici, centrum Pompidou, Les Halles s vánoční výzdobou a další památky. Druhý den navštívíte slavný zámek francouzských králů Versailles, vánoční Montmartre a také slavné Mouline Rouge. V programu samozřejmě nechybí ani slavná Eiffelova věž s vánočními dekoracemi a skvělým výhledem na celé město.

Ve vánočním čase můžete také navštívit hlavní město Velké Británie - Londýn. Nebojte se Brexitu a oceňte krásu slavného města na Temži, které už od dob Římské říše dominuje Britským ostrovům. Za pouhých 6 630,- Kč můžete navštívit o štědrý den v tomto skvělém městě. Na ostrov samozřejmě poputujete letecky. Vydejte se pěší vycházkou do Oxfordu, navštivte hrabství Stratford – rodiště Williama Shakespeara a hrad Warwick. Zajeďte na tajuplný Stonehenge. Pokud by Vám nestačily 2 dny, vždy si můžete připlatit za další noc v tomto skvělém místě.

Invia.cz slevový kupón

Možná se Vám nechce jezdit nikam daleko a zvládnete dopravu vlastními silami? Pak pro Vás možná bude ideální listopadový víkend strávit v hlavním městě Maďarska – Budapešti. Projděte se po Dunajském nábřeží, kochejte se výhledem na unikátní budovu maďarského parlamentu, a to vše za pouhých 1 600 Kč za 3 dny pobytu.

Invia.cz slevový kupón

Pro výběr hotelu a destinace Vašeho Eurovíkendu navštivte sekci Více a zatrhněte Eurovíkendy. Zde Uvidíte všechny destinace a minimální ceny, za které v dané destinace seženete Eurovíkend. Pozorně si pročtěte, co vše je v ceně zájezdu. Všechny zájezdy mají v ceně ubytování. Některé jsou kompletními poznávacími zájezdy se službami průvodce, jiné obsahují dopravu a ubytování a jiné nenabízejí nic jiného než ubytování. Cena se odvíjí dle termínu – o týden dříve nebo později, než si vyberete, může být cena mnohem vyšší či nižší. Neomezujte proto svůj termín před výběrem dovolené – můžete výrazně ušetřit.

Invia.cz slevový kupón

Eurovíkend je ideální způsob, jak strávit romantickou dovolenou i v hektické době, kdy si nemůžete vzít dovolenou na delší dobu. Pozvěte svou milou do Paříže, Barcelony, Říma či Milána a poznejte novou kulturu, ochutnejte tamní jídlo a jednoduše relaxujte. Invia.cz Vám zprostředkuje Eurovíkendy mnoha cestovních kanceláří do desítek destinací po celé Evropě.

Přejeme Vám šťastnou cestu Váš SlevovyKupon.net

Komentáře

Invia.cz slevový kupón

Invia.cz je největší online prodejce zájezdů v České republice, který nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří.

Invia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.