Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Pro fanoušky letecké historie - Bf-109

Pro fanoušky letecké historie - Bf-109

12.2.2017 napsal(a) Honza H.

Je srpen roku 1940. Už několik hodin směřujete ve svém Messerschmittu BF- 109 na nepřátelské území. V dáli už vidíte kouř z londýnských domů. Bombardéry, které doprovázíte Vám nahánějí hrůzu. Nechápete, proč tu vůbec jste nebo zač bojujete. Jasné ale je, že je pouze na Vás jestli přežijete nebo se domů za svou dívkou už nevrátíte. Létání milujete a Vaším úkolem je chránit chlapce v bombardérech za každou cenu. Spojenci ale mají výhodu o, které nemáte ani tušení – radar. Čekají na Vás a bombardéry padají z nebe i přes Vaši největší snahu jeden za druhým. Už jste zůstal sám. Stíhačky Hawker Hurricane roznesly peklo po obloze. Vaší poslední nadějí je utéct a k tomu budete potřebovat veškeré svoje pilotní schopnosti. Dokážete to?

Aerosim.cz slevový kupón

I takový je scénář, který si můžete zažít na vlastní kůži. Jakmile sednete do tohoto kokpitu, přenesete se 77 let do minulosti a stanete se pilotem slavné Luftwaffe. Pro někoho dětský sen, pro někoho zážitek, který se může stát snadno realitou a to díky leteckému bojovému simulátoru Aerosim.cz, který naleznete v Praze.

Stejně tak jako většina vojenských simulátorů, je simulátor je statický (neboli nepohyblivý) neboť není možné vyvodit G-síly, které pilot zažívá během své typické mise. Nicméně díky vizuálnímu systému má většina klientů pocit, že se pohybují, a nezřídka se stává, že např. při zatáčení letadla se drží jeho konstrukce.

Aerosim.cz slevový kupón

S Aerosim.cz získáte skvělou možnost dát let někomu jako dárek. Součástí zážitku jsou také nové 3D brýle Oculus Rift CV1, díky kterým je let ještě více autentický. Dárek je vhodný pro každého fanouška létání nebo vojenské historie. Simulátor se nachází přímo u centra Prahy – Dukelských hrdinů 692/35. Standardní doba platnosti letenky je 12 měsíců. Nezapomeňte tedy obdarovanému připomenout, že by si měl zarezervovat svůj let.

Máte možnost zakoupit 4 varianty simulátoru. Letenku na 45 minut s instruktáží, letenku na 60 minut s instruktáží, letenku na 90 minut s instruktáží a pak ještě 45 minut na AeroSim simulátoru a také 45 minut na Helsim simulátoru opět s instruktážemi. Helsim je simulátor pilotování vrtulníku.

Aerosim.cz slevový kupón

Zdá se Vám zážitek drahý? Můžete si počkat na slevový kupón, které se pro simulátor Aerosim.cz na našem portálu vyskytují pravidelně. Nicméně cena za 60 minut letu + instruktáž ve výši 2090 Kč není pro splněný sen nikterak přemrštěná.

Objednáváte poukaz na simulátor jako dárek? Na e-mail Vám dorazí do 12 hodin od objednání.

Věříme, že tímto dárkem uděláte sobě nebo nějakému fanouškovi vojenského letectví opravdu obrovskou radost.

Komentáře

CAPTCHA

Aerosim.cz slevový kupón

Zážitek na leteckém bojovém simulátoru v Praze.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Aerosim.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.