Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Aerosim.cz

Aerosim.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.16/5, 73 hlasování)
Pokračovat na aerosim.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Aerosim.cz

Nakupování na Aerosim.cz...

Málokterý kluk či chlap, který něco málo Ví o vojenské historii, nezná nejpopulárnější německé letadlo 2. světové války – Messerschmitt Bf-109. Je to v podstatě důvod, proč je například hra WarThunder, kde můžete tuto krásku pilotovat, tak oblíbená. Jsou ale i jiné možnosti, jak pocítit alespoň virtuální vítr ve vlasech při pilotování tohoto válečného letounu. Simulátor Bf-109 můžete totiž pilotovat také na leteckém simulátoru Aerosim.cz v Praze.

Aerosim slevové kupóny a slevové kódy

Pokud chcete prožít svůj sen, máte možnost usednout do celokovového kompletního kokpitu letadla, který je navržený přesně podle původních nákresů – je tu celá přístrojová deska, pedály, plynová páka a další vybavení. Vše dokonale kopíruje originál a je dokonale zasazeno do kokpitu tak, abyste mohli zažít chvíle skutečného adrenalinu, autentické zvuky a především pocit, že letadlo opravdu pilotujete.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to bylo být zasypán dávkami z nepřátelských kulometů, provádět akrobatické manévry a unikat před nepřáteli? Nenechte si proto ujít jedinečnou příležitost vžít se do role německého pilota, jehož úkolem je dostat se z palebné linie, zachránit svůj život a udržet svůj stroj ve vzduchu.

Stejně tak jako většina vojenských simulátorů, je simulátor je statický (neboli nepohyblivý) neboť není možné vyvodit G-síly, které pilot zažívá během své typické mise. Nicméně díky vizuálnímu systému má většina klientů pocit, že se pohybují, a nezřídka se stává, že např. při zatáčení letadla se drží jeho konstrukce.

Vzhledem k povaze a množství údajů uvedených v předletové přípravě a také ergonomii kokpitu je doporučený věk pro naše piloty 12 let. Po domluvě mohou letět i mladší zájemci.

S Aerosim.cz získáte skvělou možnost dát let někomu jako dárek. Součástí zážitku jsou také nové 3D brýle Oculus Rift CV1, díky kterým je let ještě více autentický. Dárek je vhodný pro každého fanouška létání nebo vojenské historie. Simulátor se nachází přímo u centra Prahy – Dukelských hrdinů 692/35. Standardní doba platnosti letenky je 12 měsíců. Nezapomeňte tedy obdarovanému připomenout, že by si měl zarezervovat svůj let.

Aerosim slevové kupóny a slevové kódy

Máte možnost zakoupit 4 varianty simulátoru. Letenku na 45 minut s instruktáží, letenku na 60 minut s instruktáží, letenku na 90 minut s instruktáží a pak ještě 45 minut na AeroSim simulátoru a také 45 minut na Helsim simulátoru opět s instruktážemi. Helsim je simulátor pilotování vrtulníku.

Doručení můžete získat e-mailem nebo v případě zájmu o tištěný poukaz poštou nebo při osobním odběru.

Věříme, že se Vám nebo obdarovanému bude tento zážitek líbit. Nezřídka se stává, že si lidé zážitek zakoupí i opakovaně.

Navštivte aerosim.cz

Jak uplatnit slevový kód na Aerosim.cz?

VideonávodPopis

1) Vyplňte své kontaktní údaje

2) Pod záložkou ostatní zaškrtněte „Mám slevový kupon“

3) Vyplňte kód kuponu a klikněte na „použít“

Aerosim slevové kupóny a slevové kódy

4) Pokud je kupón platný sleva se odečte od celkové ceny objednávky.

5) Dokončete objednávku

Navštivte aerosim.cz

Zážitek plný adrenalinu na simulátoru Messerschmitt Bf-109

Téměř každý kluk či dospělý muž touží sát se stíhacím pilotem. Chcete být pánem svého letadla a do detailu znát každý knoflík, každou kontrolku a každý ukazatel na palubní desce. Jedná se o dětský sen velké většinu mužů, který se ale snadno může stát realitou. Váš sen dostane na barevnosti, usednete do celokovového kompletního kokpitu letadla, který je dokonale navržený přesně podle původních nákresů - nejen přístrojová deska, ale také pedály a plynová páka. Vše dokonale kopíruje originál, který byl dosazen do kokpitu a umožní Vám zažít skutečné chvíle plné adrenalinu, autentických zvuků či pocitu, že letadlo doopravdy pilotujete. Ženy jsou také vítány !!!!

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Aerosim.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.