Hlavní strana > Magazín > Slevové stálice díl 2.

Slevové stálice díl 2.

7.1. napsal(a) Honza H.

Jak už jsme Vám řekli v prvním díle našich stálic, tak jsou tu obchody, u kterých se na slevu můžete v podstatě spolehnout. Ale nemusí to být nutně pouze e-shopy. I na služby nabízíme stabilní slevy, které využijí různí lidé nebo i podnikatelé.

První stabilní sleva, kterou Vám dnes ukážeme je cestovní pojištění. To se hodí každému kdykoliv chcete vyrazit za hranice. Otevřete si tedy tento odkaz „ZDE“ a uložte si ho do záložek. Slevu na pojištění od Axa Assistance tu najdete už tradičně pořád. Mění se pouze její výše.Aktuálně, pokud se prokliknete přes kterýkoliv z našich odkazů na získání pojištění od AXA-ASSISTANCE, tak získáte 50 % slevu a nemusíte pro to nic udělat – prostě jen vyplníte dotazník a sleva je Vaše. Jindy ovšem musíte použít kódy v jednotlivých kupónech – třeba na 60 %, jindy na 55 %, někdy pouze 25 %. Návod na použití tohoto kódu ve formuláři naleznete přímo profilu obchodu na SlevovyKupon.net.

Těžko najdete v současnosti lepší slevu na cestovní pojištění, než je našich univerzálních 50 %. Nezapomeňte, že cestovní pojištění se Vám může hodit i na zimní lyžovačku. Slovensko je také cizí země a musíte mít sjednané cestovní pojištění. To samé samozřejmě platí i pro lyžovačku v Alpách.

Dobrou zprávou pro Vás je, že pro rekreační sporty nepotřebujete žádné dodatečné připojištění. Pokud byste ovšem chtěli sjíždět horské hřebeny v extrémních podmínkách nebo sportovat na lyžích či snowboardu profesionálně, je třeba zaškrtnout tuto kolonku abyste se při případném úrazu nedostali ještě také do finančních potíží.

Další službou, která u nás tradičně má slevu je hosting WEDOS. U nás na SlevovyKupon.net můžete zakoupit spoustu hostingových služeb a pronájem serverů se slevou. Zdaleka nejoblíbenější jsou však služby hostingu WEDOS.

Když přejdete na WEDOSz našeho slevového portálu, nezapomeňte si vpravo nahoře přepnout jazyk do češtiny. WEDOSje jednoznačně nejoblíbenějším hostingem v naší nabídce a to oprávněně. Nabízí jednu verzi neomezeného hostingu, který obsahuje všechno, co byste si mohli přát, a to navíc jen za 25 Kč za měsíc. Vy to ale s naším slevovým kupónem často můžete získat ještě levněji.WEDOS nám často nabízí slevy i 50 % a více. Nyní máme ale v nabídce pouze slevu na 25 % z ceny. Cena je výhodná i z toho důvodu, že k webhostingu dostáváte vždy doménu zdarma – což není u každého hostingu zcela pravidlem, ačkoliv několik jich to také nabízí. Sleva na služby platí samozřejmě celoročně – takže se dalších poplatků obávat nemusíte. Kupóny samozřejmě máme také na další služby od WEDOSu. Využít teď aktuálně můžete například 50 % slevu na VPS SSD WEDOS – pokud jste tedy náročnější uživatel a běžný hosting už Vám nedostačuje.

Pokud jste si z dnešních stálic nevybrali nebojte se, máme v rukávu ještě další, o kterých Vám povyprávíme v dalším díle našeho magazínu.

Hezký zbytek dne Vám přeje Váš
SlevovyKupon.net

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.