Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Tetadrogerie radí, jak si správně mýt ruce

Tetadrogerie radí, jak si správně mýt ruce

27.3.2020 napsal(a) Honza H.

Coronavirus Covid-19 tvrdě zasáhl celou planetu a pomalu ale jistě dopadá na naši ekonomiku. I vy ale můžete přispět k rychlému řešení krize. Na Teta drogerii můžete zakoupit celou řadu mýdel a dezinfekčních prostředků.

Tetadrogerie.cz slevový kupón

Technika je klíčem, abyste opravdu umyli celou plochu rukou i se všemi záhyby. Nezapomeňte také na nehty - tam se koncentruje největší špína. Preferovat byste měli tekutá než tuhá mýdla. Na ploše mýdla v kostce ulpívají bakterie, které na ně ve svých rukou přenesete. A když pak uložíte mýdlo na odkládací misku, steče z něj do ní voda. Mýdlo si v lázni hoví a bakterie se na jeho povrchu mohou množit. Proto je z hlediska hygieny lepší používat tekuté mýdlo nebo mýdlo pěnové. Úplně nejlepší je pak mýdlo antibakteriální.

Voda by z vašich rukou měla celou dobu odtékat a odnášet s sebou nečistoty. To už je neštěstí vcelku běžné, oplachování rukou v lavoru s vodou patří do doby dávno minulé. Ruce by měly být pod tekoucí vodou alespoň 20 vteřin. Nejlepší je osušit si ruce proudem teplého vzduchu. Tento způsob je nejhygieničtější. Další v pořadí na stupnici hygieny je pak jednorázová papírová utěrka. Pokud nemáte možnost použít ani takové řešení, můžete si utřít ruce do klasického ručníku. V tomto případě by měl mít každý svůj vlastní ručník. Vlhký ručník, který sdílí více lidí je totiž ideálním smetištěm bakterií.

"Při častém mytí rukou může docházet k jejich vysušování. Proto mějte po ruce také hydratační krémy, například NIVEA Krém na ruce Repair & Care (koupit v e-shopu). Jeho koncentrované složení s dexpanthenolem nabídne pro vaše suché ruce okamžitou úlevu."

KomentářeTetadrogerie.cz slevový kupón

Široký sortiment drogerie a kosmetiky. V drogeriích TETA drogerie najdete široký sortiment drogerie, kosmetiky i parfumérie.

Tetadrogerie.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.