Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Tip na cestování

Tip na cestování

3.10.2017 napsal(a) Honza H.

Pamatujete si ještě na doby, kdy jste neměli možnost vycestovat? A když už, tak jste neměli peníze na letadlo, autobus ani na benzín do auta? Dnes je situace jiná vycestovat můžete levně, pohodlně a kamkoliv. Jednou z možností je právě Flixbus.

Flixbus jsou zelené autobusy, které po celé Evropě provozují 200 tisíc autobusových spojů denně. Pojďme se podívat na několik měst, do kterých se s Flixbus.cz dostanete rychle, pohodlně a velmi levně.

Krakov je zajímavé polské město – rezidence polských králů a metropole Malopolského vojvodství v jižním Polsku. Město má tři čtvrtě milionu obyvatel a četné historické památky, které se i přes snahu různých režimů podařilo zachovat do dnešní doby. Podíváme-li se na jízdní řád z Prahy do Krakova se můžeme dostat už za 299 Kč. Ceny jsou vždy výrazně vyšší o víkendech.

Flixbus.cz slevový kupón

Raději vyrážíte na západ? Není problém. Hamburk je přístavní město v Německu a zároveň jedno z největších měst Německa vůbec. Tento klenot na Labi rozhodně stojí za shlédnutí. Pokud bychom do Hamburku vyrazili v 21:15 z Florence 5. října, zaplatili bychom za cestu krásných 699 Kč a cesta by trvala 6 hodin 15 minut. To není špatné - tak co? Máte chuť na návštěvu německých sousedů? Pokud rádi vyrážíte například do Drážďan v čase Vánočním, pak Vám doporučujeme si jízdenky zamluvit u Flixbusu už dnes – vyjde Vás to podstatně levněji a pravdou je, že v tom čase jsou všechny autobusy do této destinace vždy beznadějně vyprodané.

Flixbus.cz slevový kupón

Proč se ale ještě vyplatí zadávat si rezervaci na Flixbus.cz dopředu? Protože zrušit jí není takový problém. Změnit rezervaci můžete do 15 minut před odjezdem a zrušení Vás bude stát pouze 25 Kč za každý zrušený spoj a pasažéra. Všechny tyhle operace zvládnete hravě online bez nutnosti někam chodit. Měnit můžete informace o cestujících, telefonní čísla atd. Na zrušení rezervace Vám vždy budou vráceny reálné peníze – žádné hloupé poukázky.

Cítíte se špatně kvůli životnímu prostředí, když cestujete? Věřte, že na Flixbus.cz cestujete ekologicky. Autobusy mají extrémně nízkou spotřebu paliva a produkuje extrémně nízké množství skleníkových plinů. Cestování zcela bez emisí je ale nemožné, proto nabízí Flixbus možnost individuálně kompenzovat dopad Vaší /?site=251349-flixbus-cz cesty na životní prostředí – můžete poskytnout dobrovolný finanční příspěvek, který bude investován do certifikovaného projektu na ochranu životního prostředí a množství emisí CO2 Vaší autobusové jízdy.

Flixbus.cz slevový kupón

S Flixbusem se dostanete prakticky po celé Evropě – v okolí je vždycky nějaké velké nebo větší město, do kterého Flixbus jezdí. Samozřejmě musíte počítat s tím, že čím je město menší, tím méně bude mít přímých spojů a tím méně spojů vůbec. Plánujte tedy svojí cestu pečlivě a my jsme si jisti, že tak budete schopni opravdu velmi ušetřit na svých cestách Evropou.

Komentáře

Flixbus.cz slevový kupón

Cestuj levně autobusem se společností FlixBus - 100 000 denních spojů, až 1.000 destinací, více než 20 evropských zemí!

Flixbus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.