Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Flixbus.cz slevový kupón, Flixbus.cz slevový kód
Flixbus.cz

Flixbus.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.47/5, 155 hlasování)
Pokračovat na www.flixbus.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2023

Více o Flixbus.cz

Nakupování na Flixbus.cz...

Chystáš se cestovat do některé evropské metropole? Není problém. Při cestování zelenými autobusy společnosti FixBus si můžeš vybírat z více než 100 000 autobusových spojů denně. V současnosti patří k rychle se rozrůstající sítí také autobusové spoje do více než 1000 měst ve více než 20 evropských zemích. Bezpečné a pohodlné autobusy tě dovezou do cíle přes den nebo díky nočním spojům.Je to jednodušší než v letadle. Nemusíš čekat bůhví jak dlouho na terminálu a podstupovat ty otravné kontroly. Prostě si hodíš kufr do podpalubí, nastoupíš do pohodlného autobusu, zavřeš oči a probudíš se v cíli. Za pár kaček tak můžeš vyrazit do Berlína, Vídně, Amsterdamu, Kodaně nebo Curychu. Holky můžou vyrazit s kamarádkami na nákupy. Kluci mohou vzít své holky na romantický víkend ve dvou do Drážďan.

Flixbus.cz tě chce na tvých cestách podpořit, a tak nabízí různé výhody a snížené ceny do různých destinací. Přihlas se k odběru newsletteru aby ti žádná akční nabídka neunikla. Flixbus také najdeš na Facebooku.

Jízdenku si pro Flixbus.cz můžeš nakoupit hravě on-line abys měl co nejméně stresu. Jde to ale taky u řidiče autobusu, když náhodou zapomeneš. Problém pak nastane pouze pokud je autobus už plný.

Během cesty máš garantované pohodlné sedadlo po celou dobu jízdy. Zakoupit si můžeš také levné nápoje a občerstvení. Každý dálkový autobus je vybavený WI-FI abys mohl celou cestu pohodlně surfovat na internetu nebo třeba koukat na YouTube. Autobusy taky mají zásuvky, takže se ti tvůj telefon, tablet ani notebook nevybijí.

Ceny jízdenek jsou opravdu výhodné a každý tak má možnost navštívit prakticky celou Evropu. Na mapě spojů si můžete vyhledat, která města jsou cílovou destinací FixBusu. Samozřejmě nejsou všechny z nich přístupné přímo z České republiky. Když se ale podíváte na mapu Německa, zjistíte, že můžete opravdu navštívit prakticky každé zajímavé místo. Mapa je interaktivní. Když si kliknete například na Prahu, tak vidíte, kam jezdí přímé spoje. Když si kliknete na destinaci, tak uvidíte okamžitě kolik Vás cesta tam bude stát.

Za rezervaci můžete zaplatit bezpečně s PayPal nebo s platebními kartami MasterCard a Visa. K dispozici jsou ale ještě další méně populární způsoby platby.

Věříme, že se Vám bude s pomocí FlixBus.cz cestovat pohodlně, rychle a spolehlivě. Prozkoumejte Evropu s Flixbus.

Navštivte www.flixbus.cz

Jak uplatnit slevový kód na Flixbus.cz?

1) Vyberte si destinaci

2) Zvolte konkrétní termín (ty se mohou cenově lišit podle obsazenosti a denní doby)

3) Vpravo od přehledu cesty spatříte políčko nadepsané „Uplatnit poukaz“. Kupón nebo poukaz sem vložte a potvrďte tlačítkem „Uplatnit“.4) Pokud je sleva platná, odečte se Vám sleva od celkové ceny objednávky.

Navštivte www.flixbus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Flixbus.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.