Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: pondělí 24. 7. 2017 - Airbnb

TIP na slevu: pondělí 24. 7. 2017 - Airbnb

24.7.2017 napsal(a) Honza H.

Už jsme se zmínili o cestování na vlastní pěst za použití vyhledávačů letenek. Také jsme Vám ukázali, jak získat výhodné zájezdy díky invia.cz. Zbývá tedy poslední věc – jak se ubytovat na vlastní pěst. Vynechejme teď vyhledávače hotelů a pojďme se vrhnout nejdříve na ubytování v soukromí díky AirBnB.

Airbnb.com slevový kupón

O AirBnB už dnes slyšela asi každá babička z té nejzapadlejší vísky, hlavně díky legislativním problémům, které služba má a o které se v podstatě dělí o pozornost s poskytovatelem alternativní taxislužby UBER.

S problémy či bez nich – AirBnB funguje a my bychom byli hloupí, kdybychom tuto službu ignorovali jenom proto, že se nelíbí pražským radním.

Krátce tedy o AirBnB. Jedná se o platformu, která umožňuje soukromým poskytovatelům nabízet svůj volný prostor v domě či bytě za úplatu se službami jako v hotelech a zákazníkům pak hledat alternativní a často levné ubytování mimo hotely.

Výhod je přece hned několik. Váš hostitel Vám nejen poskytne ubytování, ale velmi často je součástí služby jako plnohodnotný hostitel – může se Vám tedy dostat konverzace, pohoštění a můžete také najít zajímavého kamaráda. Stejně tak hostitelé mohou poznat nové lidi, kteří projíždějí jeho oblastí a může jim pomoci vybrat si zajímavé destinace v okolí.

Nejedná se o žádnou novinku. AirBNB už ubytovalo více než 160 000 000 hostů ve více než 65 000 městech a 191 zemích po celém světě.

Hostitelé vydělají peníze na ubytování a nově se také mohou stát průvodci. Máte tipy na zajímavé aktivity nebo místa v okolí? Zaveďte své služby na AirBnB do nabídky a budete za ně zaplaceni – nemusíte tak mít ani vlastní prostor a stále si můžete vydělávat s AirBnB zcela plnohodnotně.

AirBnB.cz existuje prakticky všude, kam se vydáte. Není ale vhodné na ubytování z hodiny na hodinu – tedy ve většině případů. Hostitelé chtějí dopředu vědět koho a kdy budou ubytovávat. Rozmyslete si tedy dopředu, kdy a kde budete chtít přespat a odpočinout si.

Airbnb.com slevový kupón

Nebudeme tady dále polemizovat nad tím, jaké typy ubytování si na AirBnB můžete objedat – to si vše sami dohledáte a přečtete přímo na AirBnB.cz, protože web je samozřejmě přeložený do Českého jazyka.

A jaký pro Vás máme přichystaný bonus? Použijte náš odkaz a na Váš účet AirBnB bude připsáno 725 Kč, které můžete využít na ubytování s AirBnB. To není špatná nabídka že? Přejeme Vám šťastnou cestu a spoustu skvělých zážitků s Vašimi hostiteli.

Komentáře

Airbnb.com slevový kupón

Objev úžasná a unikátní ubytování ve 192 zemích. S více než 10 milióny celosvětově rezervovaných nocí je Airbnb světovým lídrem v cestovatelských pronájmech.

Airbnb.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.