Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Airbnb.cz
Airbnb.cz

Airbnb.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.58/5, 50 hlasování)
Pokračovat na www.airbnb.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)

Více o Airbnb.cz

Nakupování na Airbnb.cz...

Projekt Airbnb vznikl v roce 2008 ve slunné Kalifornii – konkrétně San Franciscu. Jedná se v podstatě o tržiště s ubytováním. Princip je jednoduchý. Pokud má někdo volné prostory pro dočasné ubytování, tak je na AirBNB poskytne za cenu, jakou by si přál. Pokud naopak hledáte levné nebo luxusní ubytování, prohlédnete si nabídky těchto lidí a dohodnete se spolu na obchodu. Airbnb Vám pomůže rezervovat, naplánovat a zprostředkovat komunikaci.Airbnb slevové kupóny a slevové kódy

Airbnb tak lidem otevírá cestu za unikátními zážitky při cestování. Výhodou je, že jako zákazník si v podstatě můžete určit cenu. Ubytování je dostupné ve všech cenových kategoriích a nabídka vždy obsahuje něco zcela jedinečného.

Na Airbnb funguje skvělý program pro doporučování přátel. Pokud pošlete kamarádovi odkaz a on se přes Airbnb někde ubytuje, dostanete 500Kč. Pokud ten stejný kamarád někoho ubytuje, dostanete dokonce 1500Kč. Tyto peníze pak můžete použít na ubytování. Není to skvělé?

Protože bydlet u cizích lidí nebo naopak poskytovat bydlení cizím lidem nemusí být vždy bezpečné, na AirBnb najdete mnoho triků, rad a návodů jak tuto službu provozovat zcela bezpečně. Některé z těch důležitějších jsou pak součástí smluvních podmínek, tak aby se nemohlo nikdy nic špatného stát.

Airbnb bylo v minulosti použito i pro humanitární účely. Například po hurikánu Sandy našlo přes Airbnb mnoho nebohých lidí ubytování zdarma u lidí, kteří chtěli pomáhat. Cena není nijak omezena, vy tak můžete natrefit na opravdu skvělou nabídku lidí, kteří nejsou motivováni finančně, ale chtějí poznávat nové lidi. Zkuste to také a svůj další výlet naplánujte pomocí Airbnb.

Přejeme šťastnou cestu.

Navštivte www.airbnb.cz

Jak uplatnit slevový kód na Airbnb.cz?

Získejte při registraci na našem portálu bonus pro nákup ubytování na Airbnb. Tady je návod, jak to udělat:

1) Klikni na odkaz na našich stránkách a dostaň se tak přes nás do Airbnb

2) Vyskočí ti, že abys dostal bonus, musíš být přihlášen. Klepni tedy na přihlášení.

Airbnb slevové kupóny a slevové kódy

3) Na výběr je použití účtu Google nebo Facebooku. Pokud nemáš ani jeden, klikni na přihlášení přes E-mail.

Airbnb slevové kupóny a slevové kódy

4) Vyplň svoje registrační údaje a klikni na registraci

Airbnb slevové kupóny a slevové kódy

5) Budeš požádán o nahrání své fotky – doporučujeme to udělat, šetří to problémy později.

Airbnb slevové kupóny a slevové kódy6) Nyní budeš požádán o ověření svého telefonního čísla. Zadej ho a přijde ti ověřovací kód, který pak zadáš do políčka, až budeš vyzván.

7) Stejně tak bude ověřen tvůj e-mail. V e-mailu pak klikni na ověřovací kód.8) A je to. Nyní už můžeš prohlížet nabídky ubytování a máš připsaný bonus 500Kč. Rozhraní je v českém jazyce a velice intuitivní. Navíc je přímo na Airbnb návod jako používat.

Navštivte www.airbnb.cz

Mobilní aplikace Airbnb

AirBnB zkušenost pro tebe byla zajímavá? Nerad plánuješ své cesty do nejmenšího detailu? Pořiď si mobilní aplikaci AirBnB a můžeš rezervovat své ubytování až v destinaci své cesty. Můžeš ubytování snadno měnit a procestovat tak celou zemi. Můžeš sledovat všechno - fotografie, popis i hodnocení ostatních návštěvníků. Je to zcela snadné. Aplikace je vhodná i pro hostitele. Své hosty můžeš poznat dříve, než řekneš ano a to vše ze svého telefonu. Můžeš také spravovat nabídky, sledovat nadcházející rezervace, aktualizovat svůj kalendář a sledovat tipy a triky od ostatních hostitelů. Aplikace je dostupná pro zařízení Apple a také pro mobilní zařízení s operačním systémem Android.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Airbnb.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.