Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: středa 27. 9. 2017 - Uber

TIP na slevu: středa 27. 9. 2017 - Uber

27.9.2017 napsal(a) Honza H.

Možná jste v médiích zachytili zprávy o tom, že jistí řidiči taxi služby blokují nebo dokonce fyzicky napadají řidiče služby UBER. Protože se jedná o pražské taxikáře, nemáme pochyby o tom, že přicházejí o možnost obírat svoje zákazníky, a proto tak tvrdě proti službě UBER bojují. Víte ale, jak vlastně služba UBER funguje a proč je pro zákazníky lepší než klasické TAXI? Pojďme se na to podívat a vy si u nás možná také urvete slevu na Vaší první jízdu.

Uber.com slevový kupón

UBER je služba, která je s taxislužbou v podstatě totožná – dopraví Vás z místa A na místo B. Má ale několik zásadních rozdílů.

Pro objednání auta UBER budete potřebovat chytrý telefon s přístupem na internet a nainstalovanou příslušnou aplikaci. Ta automaticky rozezná Vaši polohu. Vy pouze na mapě vyhledáte cíl Vaší cesty a cesta bude vypočtena za Vás. Aplikace Vám sdělí, jaké vozy jsou k dispozici. Vy si vyberete, který typ automobilu chcete a můžete zvolit i konkrétní nabídku. Tu odsouhlasíte, vyplníte platební informace a pak už jen počkáte na to, až pro Vás řidič přijede.

Když řidič dorazí, možná Vás zarazí, že nemá majáček TAXI. UBER řidiči jsou Vaši sousedé a kamarádi – nejsou to profesionální taxikáři a ani nemusí být – jsou to prostě lidé, kteří rádi jezdí a chtějí si přivydělat. Taktéž nemají taxametr. Mají také chytrý telefon. Cena, kterou za službu zaplatíte se Vám zobrazí předem na Vašem mobilním telefonu – nezaplatíte nic navíc a nemůžete být oškubáni – tedy se Vám nestane to, co je v pražské TAXI službě naprosto běžné. Už v aplikaci také můžete nastavit spropitné, které jde v celé míře řidiči.

Řidiči nemusíte předávat žádnou hotovost což může být v určitých situacích nebezpečné. Cena UBER u je flexibilní podle denní doby. Může se Vám tak stát, že cena se bude za stejnou trasu lišit podle denní doby a vytíženosti silnic. V drtivé většině případů však zaplatíte méně peněz než za klasickou TAXI službu. Tím, že víte, kolik bude cesta stát ještě před jejím zahájením (je Vám dán rozsah ceny) vyvarujete se dohadům o ceně na konci jízdy.

Z testu MF dnes také vyplynulo, že řidiči UBERu jsou obvykle příjemnější, řídí bezpečněji, a protože se jedná o jejich vlastní vozy, které jim slouží k soukromým účelům, jsou jejich automobily také čistší. Navíc můžete aplikovat také slevové kódy a poukázky. V sekci platba můžete vložit kód, který Vám garantuje slevu.

V současné době na našem slevovém portálu naleznete pouze kód pro nové zákazníky. Ušetřit tak můžete i 200 Kč ze své první jízdy s UBERm. Stačí zadat slevový kód buď v počítači nebo v aplikaci. Pro registraci Vám bude stačit e-mailová adresa a telefonní číslo.

Uber.com slevový kupón

Věříme, že si jízdy s UBEREm oblíbíte. Nenechávejte se už dále oškubávat a jezděte chytře se svým chytrým telefonem.

KomentářeUber.com slevový kupón

Služba Uber funguje jednoduše - zákazník napíše do mobilu, kam chce jet, což se obratem zobrazí řidičům v dosahu. Kdo odpoví, získá zakázku.

Uber.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.