Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TWISTO nyní nabízí další moderní metody placení

TWISTO nyní nabízí další moderní metody placení

4.3.2019 napsal(a) Honza H.

TWISTO je platební metoda, která začala jako jednoduché odložení platby, ale dnes nabízí mnohem více možností. V jednom z našich předchozích článků jsme už TWISTO hodnotili. Nyní se k němu vracíme a nabízíme Vám možnost získat peníze na nákupy.

Twisto.cz slevový kupón

Základní premisa služby stále zůstává. S Twisto.cz můžete nakupovat ve stovkách partnerských e-shopů. V košíku pak najdete platbu TWISTO a můžete zaplatit až po doručení zboží. Máte na to 14 dní, během kterých si můžete zboží v pohodlí domova prohlédnout a vyzkoušet. Ve chvíli, kdy si budete jistí, že si zboží necháte, prostě zaplatíte Vaší preferovanou metodou. Za tuto službu neplatíte nic navíc.

Na TWISTO.cz, tedy přímo na webu této služby, si můžete také zařídit TWISTO účet. Ten Vám nabídne další možnosti. Můžete vytvořit split pro jednoduché rozdělení platby mezi kamarády. K dispozici je také snap pro pohodlné placení faktur jejich vyfocením na mobilní telefon. TWISTO také nabídne nejvýhodnější kurz na zahraniční platby a třeba také cestovní pojištění pro celou rodinu zdarma.

Možností je ale ještě mnohem více. Pokud si stáhnete v obchodě aplikaci a přiřadíte jí ke svému účtu, TWISTO bude po celý měsíc platit Vaše nákupy na internetu, postará se o složenky nebo faktury a všechny transakce poctivě eviduje v mobilní aplikaci. A TWISTO Vám pomůže i v kamenných prodejnách. K dispozici je platební náramek, který funguje jako bezkontaktní platební karta. Jednoduše jej přiložíte na terminál a zaplatíte s ním jako kartou. Po každé platbě pak na svém mobilu skrze aplikaci obdržíte notifikaci, abyste měli přehled o svých platbách. Tento náramek obsahuje pouze pasivní čip, takže není nutné jej nabíjet a je vhodný i při sportu. Ideální společník při platbě kartou na koupališti. Náramek si můžete objednat zcela zdarma s Vaší TWISTO kartou. Jak karta, tak náramek jsou spojeny jedním účtem.

S příchodem ApplePay se změnilo také TWISTO. Všechny výhody TWISTO a Apple pay můžete v obchodech spojit v jednu. Jednoduše, rychle a bezpečně. Apple pay si jednoduše aktivujete přímo v Twisto apce nebo na svém telefonu v aplikaci Wallet. V obchodech pak přiložíte svůj telefon nebo Apple watch k bezkontaktnímu terminálu a potvrdíte svou preferovanou bezpečnostní metodou. Nemusíte tak kvůli využívání Apple Pay měnit svoji banku, jak učinilo mnoho klientů některých ústavů.

Twisto.cz slevový kupón

A nyní k zajímavému bonusu, který TWISTO nabízí. Registrací na TWISTO.cz získáte 300 Kč kreditů na nákup v obchodech, které jsou partery TWISTO. Samozřejmě, že získání těchto virtuálních peněz má své podmínky. Pro ně navštivte TWISTO.cz, kde se vše dozvíte dopodrobna.

Běžný účet pro online platby, mobilní aplikaci, využití snap funkce, splatnost do 15. dalšího měsíce a možnost odložení plateb o měsíc nebo cashbacku z online nákupů, je zdarma. TWISTO nabízí také placené účty standard a premium (49 Kč a 99 Kč), které nabízejí další služby. Mezi ně patří Twisto karta (v zásadě kreditka), Apple pay, Twisto split. V tarifu premium pak cestovní pojištění pro celou rodinu zdarma, o 3 % levnější zahraniční transakce a splatnost vyúčtování až 25. den následujícího měsíce (tato služba není v současnosti dostupná, ale bude již velmi brzy, proto ji zmiňujeme).

Twisto.cz slevový kupón

Vyzkoušejte a uvidíte. Přejeme krásný den a hodně ušetřených peněz.

Komentáře

Twisto.cz slevový kupón

S Twistem zaplatíte na internetu, v kamenných prodejnách či složenky a faktury. Pohodlně, rychle a bezpečně.

Twisto.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Twisto.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.