Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Twisto.cz slevový kupón, Twisto.cz slevový kód
Twisto.cz

Twisto.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3/5, 21 hlasování)
Pokračovat na www.twisto.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2023

Více o Twisto.cz

Nakupování na Twisto.cz...

TWISTO je platební metoda, která začala jako jednoduché odložení platby, ale dnes nabízí mnohem více možností.

S Twisto.cz můžete nakupovat ve stovkách partnerských e-shopů. V košíku pak najdete platbu TWISTO a můžete zaplatit až po doručení zboží. Máte na to 14 dní, během kterých si můžete zboží v pohodlí domova prohlédnout a vyzkoušet. Ve chvíli, kdy si budete jistí, že si zboží necháte, prostě zaplatíte Vaší preferovanou metodou. Za tuto službu neplatíte nic navíc.Na TWISTO.cz, tedy přímo na webu této služby, si můžete také zařídit TWISTO účet. Ten Vám nabídne další možnosti. Můžete vytvořit split pro jednoduché rozdělení platby mezi kamarády. K dispozici je také snap pro pohodlné placení faktur jejich vyfocením na mobilní telefon. TWISTO také nabídne nejvýhodnější kurz na zahraniční platby a třeba také cestovní pojištění pro celou rodinu zdarma.

Možností je ale ještě mnohem více. Pokud si stáhnete v obchodě aplikaci a přiřadíte jí ke svému účtu, TWISTObude po celý měsíc platit Vaše nákupy na internetu, postará se o složenky nebo faktury a všechny transakce poctivě eviduje v mobilní aplikaci. A TWISTO Vám pomůže i v kamenných prodejnách. K dispozici je platební náramek, který funguje jako bezkontaktní platební karta.

Jednoduše jej přiložíte na terminál a zaplatíte s ním jako kartou. Po každé platbě pak na svém mobilu skrze aplikaci obdržíte notifikaci, abyste měli přehled o svých platbách. Tento náramek obsahuje pouze pasivní čip, takže není nutné jej nabíjet a je vhodný i při sportu. Ideální společník při platbě kartou na koupališti. Náramek si můžete objednat zcela zdarma s Vaší TWISTO kartou. Jak karta, tak náramek jsou spojeny jedním účtem.

S příchodem ApplePay se změnilo také TWISTO. Všechny výhody TWISTO a Apple pay můžete v obchodech spojit v jednu. Jednoduše, rychle a bezpečně. Apple pay si jednoduše aktivujete přímo v Twisto apce nebo na svém telefonu v aplikaci Wallet. V obchodech pak přiložíte svůj telefon nebo Apple watch k bezkontaktnímu terminálu a potvrdíte svou preferovanou bezpečnostní metodou. Nemusíte tak kvůli využívání Apple Pay měnit svoji banku, jak učinilo mnoho klientů některých ústavů.

Běžný účet pro online platby, mobilní aplikaci, využití snap funkce, splatnost do 15. dalšího měsíce a možnost odložení plateb o měsíc nebo cashbacku z online nákupů, je zdarma. TWISTO nabízí také placené účty standard a premium (49 Kč a 99 Kč), které nabízejí další služby. Mezi ně patří Twisto karta (v zásadě kreditka), Apple pay, Twisto split. V tarifu premium pak cestovní pojištění pro celou rodinu zdarma, o 3 % levnější zahraniční transakce a splatnost vyúčtování až 25. den následujícího měsíce (tato služba není v současnosti dostupná, ale bude již velmi brzy, proto ji zmiňujeme).

Před registrací navštivte stránku našeho slevového portálu. Twisto často nabízí registrační bonus, který může být až v řádu stovek korun. Pokud tomu tak je, neváhejte. Nabídky jsou časově omezené.

Navštivte www.twisto.cz

Jak uplatnit slevový kód na Twisto.cz?

VideonávodPopis

Twisto.cz není obchodem. Tudíž nenabízí možnost uplatnění slevových kódů.

Navštivte www.twisto.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Twisto.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.