Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Velké slevy elektroniky a elektra

Velké slevy elektroniky a elektra

26.10.2016 napsal(a) Honza H.

Nakupovat u jedničky na trhu má svoje výhody. Díky velkému obratu si může jednička na trhu dovolit udržovat nižší ceny nebo poskytovat časté výprodeje. Tyto výprodeje jsou tu hlavně za účelem marketingu. Pokud ale zrovna tu danou věc potřebujete, není nic lepšího než akcí využít.

Alza.cz slevový kupón

Ano, ano – odhalili jste nás, mluvíme tu o internetovém gigantu Alza.cz. Alza, stejně jako další obchody se připravuje na Vánoční shon. Většina příjmů v roce u všech internetových obchodů plyne ze 3 posledních měsíců v roce. A Alza.cz se o to více snaží, strhnout pozornost od konkurence na sebe. Proto na Alza.cz i v předvánočním čase naleznete skvělé slevy.

Alza.cz spustila před časem program, díky kterému si slibuje ještě více zákazníků. To nám umožnilo si Alzu.cz zařadit do databáze a poskytovat Vám kolekci slevových kupónů a kódů. Některé z těchto promo kódů se ale nevyskytují úplně veřejně. Když na nějaký dostaneme své ruce, tak Vám ho rádi poskytneme. Pokud jste přišli k nějaké skvělé nabídce, kupónu či kódu do Alza.cz nebo do jiného obchodu, podělte se s námi skrze formulář, který je pro Vás dostupný dole na této stránce. Vyplnit jej můžete podle následujícího obrázku:

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz slevový kupón

Už jsme Vám prozradili, že na Alza.cz se aktuálně můžete těšit na skvělé slevy. Výprodeje jsou pro Vás dostupné v různých kategoriích. Až 48% slevy si můžete například užívat v sekci mobilních telefonů. K některým z nich také dostanete powerbanku zdarma. (A budete moct třeba lovit pokémony), 25 % si můžete užít u některých notebooků. Pokud potřebujete koupit pračku, ledničku či žehličku, Alza.cz pro Vás má až 33% slevy. Další slevy jsou potom na televizory, na kuchyňské spotřebiče, na hodinky, na digitální fotoaparáty, na hračky, na vysavače, na tablety, na digitální kamery, na zdravotní pomůcky, na drogerii a na zboží pro péči o dítě.

Dá se očekávat, že tyto slevy vydrží až do Vánoc. V čase Vánočním se ovšem prodlužují dodací lhůty a je možné, že v případě nesrovnalostí nebude mít Alza.cz dostatečné kapacity vyřizovat jakékoliv problémy v přijatelném čase. Pokud tedy plánujete potěšit své kamarády a příbuzné elektronikou z Alzy, doporučujeme nakoupit už teď na sklonku října. Ušetříte si tím mnoho starostí.

Když už mluvíme o Alze, máme pro Vás připravenou jednu výhodnou nabídku. Před časem jsme Vás v magazínu informovali o skvělých žehličkách Tefal, které nabízel internetový obchod Mall.cz (článek si můžete přečíst ZDE). Na tom, že žehličky Tefal jsou skvělým výrobkem, který Vám bude sloužit celá léta stále trváme. Alza.cz nyní nabízí kód, který Vám sortiment žehliček Tefal zlevní o celých 20 % a to i v případě, že jsou už předem zlevněné. Alza.cz nabízí celkem 20 modelů žehliček od těch nejjednodušších napařovaček až po parní generátory. Sleva je pro Vás dostupná podle všeho až do konce roku.

Pokud odhalíte podobně zajímavou slevu, jako je právě ta na žehličky značky Tefal, nezapomeňte se o ní podělit s ostatními.

Věříme, že se Vám na Alza.cz podaří výhodně nakoupit nejen vánoční dárky, a že Vám elektronika i ostatní zboží z Alzy bude dobře a dlouho sloužit.

Hezký zbytek dne Vám přeje SlevovyKupon.net

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.