Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Zeman znovu nebo ne? Vsaďte si!

Zeman znovu nebo ne? Vsaďte si!

13.12.2017 napsal(a) Honza H.

Sázení. Možná jediná možnost, jak se stát nechutně bohatými. Pod sázením si většina lidí představí sazku a čísla tažená z osudí. Forem sázení je ale mnohem více a na některých z nich je možné si založit při správné strategii solidní příjem. Jedná se většinou o sportovní utkání. V zásadě existují dvě metody. První spoléhá na sledování sportů a volbě toho správného týmu, který má tu největší šanci zvítězit. Druhou strategií je čistá statistika, kdy musíte disciplinovaně dodržovat určitý itinerář sázení.

Sázkových portálů je celá řada. Vybrat si můžete Tipsport nebo třeba iFortunu. Pojďme se dnes pobavit o Fortuně. Sport totiž není to jediné, na co můžete sázet.

 slevový kupón

Sázet se dá i na celou řadu společenských, a především na politiku. Pokud si ale chcete vsadit na to, jaké bude jméno třetího dítěte Williama a Kate, tak můžete. Pojďme se podívat ale na politiku.

Parlamentní volby jsou za námi a vítězové obdrželi své peníze. V únoru nás ale čeká další důležitá volba, a to Volba prezidenta. Teprve podruhé v historii Českého státu budou mít občané možnost zvolit hlavu státu. A na vítěze tohoto klání si můžete na iFortuna.cz také vsadit. Možností, jak na prezidenta sázet je ale hned několik.

Vsadit si můžete na celkové umístění jednotlivých kandidátů. Sázet v této kategorii můžete na vítěze, na umístění na 1 nebo druhém místě (atd), můžete si vsadit na to, že někteří kandidáti nezvítězí a podobně. Tato sázka obsahuje obě kola volby.

 slevový kupón

Vsadit můžete také na to kdo dopadne lépe z vybrané dvojice (Zeman/Drahoš; Zeman/Horáček a podobně). To je možné provádět v celkovém hodnocení nebo pouze pro první kolo volby.
Pro někoho zajímavou sázkou může být také počet procent, který jednotliví kandidáti získají (můžete si tedy vsadit, zda pan Zeman získá více nebo méně než 38 % hlasů v prvním kole prezidentské volby).

 slevový kupón

Velice zajímavou sázkou je také možnost zvolení kandidáta v prvním kole prezidentské volby. Sázet můžete také na volební účast.

 slevový kupón

Jednotlivé kurzy se mohou samozřejmě měnit. Tabulky jsou aktuální k dnešnímu dni (13. 12. 2017)

 slevový kupón

Pokud Vás sázení na politické události zaujalo, můžete sázet i na jiná, třeba i globální témata – prezidentské volby v Rusku, na prezidentské volby v USA v roce 2020, můžete si vsadit na to, že prezident Trump skončí v úřadě předčasně, nebo třeba že se setká s Kim-Čong-Unem.

Zajímají-li Vás více domácí témata, můžete si vsadit na to, jak bude vypadat vláda Babiše s důvěrou, kdo bude prvním premiérem s důvěrou a podobně.

Možnost sázet je samozřejmě spojená s registrací na portálu iFortuna.cz. Aktuálně můžete využívat bonus, který Vám garantuje 100 % vkladu navíc do výše 3 000 Kč, pokud splníte podmínku dobití kreditu.

Chcete zkusit své štěstí? Pokud máte v tom, co se v politice bude dít, jasno, pak to může být dobrý způsob, jak se trochu obohatit.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.