Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Slevové kupóny a slevové kódy do Tipsport.cz
Tipsport.cz

Tipsport.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.63/5, 95 hlasování)
Pokračovat na www.tipsport.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Tipsport.cz

Nakupování na Tipsport.cz...

Tipsport.cz není nutné až tak dlouho představovat. Tuto sázkovou kancelář zná pravděpodobně každý bez ohledu na to, zda si někdy vsadil či je zapřísáhlým odpůrcem sázení. Tipsport je jednoduše jedničkou na českém trhu s kurzovým sázením. Společnost vznikla v roce 1991 a dnes je mezinárodním holdingem s tisíci zaměstnanci.

Tipsport pro Vás má připravenou mobilní aplikaci, skrze kterou můžete na cestě sledovat vývoj zápasů a sázet. K tomuto kroku se v dnešní době rozhoduje stále více sázkových kanceláří a zdá se, že podíl sázek přes mobilní zařízení prudce stoupá. Aplikace je dostupná pro Android, iOS i skrze mobilní web. I přes tuto aplikaci máte přístup do sázkařské komunity.

Právě sázkařská komunita Tipsportu je největší na území Česka i Slovenska. Naleznete zde služby jako Tiket aréna nebo analýzy zápasů a kurzů. Na fóru si také užijete spoustu zábavy nebo se můžete zúčastnit soutěží.

Přes portál Tipsportu můžete sledovat celou hokejovou extraligu a tisíce online přenosů utkání z celého světa od elitních soutěží až po lokální zápasy. Tipsport má skvělou podporu živého sázení.Před samotným sázením si pročtěte Všeobecné podmínky elektronického sázení, aby Vás žádná událost nemohla překvapit. Tipsport se zodpovědně stará o Vaše osobní data. Vaše osobní údaje i platební karta je u Tipsportu v bezpečí. Pokud chcete začít sázet, doporučujeme si také přečíst herní plán. V něm najdete podrobné návody na provedení sázek a také vysvětlivky důležitých termínů, které se v sázkovém světě používají.

Sázet můžete na různé úrovně sportů jako je fotbal, lední hokej, tenis, basketbal, americký fotbal, badminton, baseball, bojové sporty, box, e-sporty, florbal, formule 1, futsal, golf, házená, kriket, motorsporty, poker, rugby, snooker, stolní tenis, šachy, šipky volejbal nebo si také můžete sázet na události ze společnosti – například kdo vyhraje prezidentské volby, v česku ale i v jiných státech jako je USA.

V klasických i živých sázkách máte k dispozici detailní přehled o vývoji zápasu. Pokud zápas nestíháte, jsou k dispozici samozřejmě výsledky všech utkání a duelů v přehledných tabulkách.

Přejeme hodně štěstí v sázkách na Vaše oblíbené týmy. Ať je osud na Vaší straně.

Navštivte www.tipsport.cz

Jak uplatnit slevový kód na Tipsport.cz?

Při registracích v sázkových kancelářích samozřejmě každého zajímá bonus. Výše bonusu se může měnit a tak se před registrací podívejte na náš portál. Výše nad tímto článkem najdete aktuální bonusy, které můžete uplatňovat při registraci. Pro jejich získání musíte:

1) V pravém horním rohu klikněte na registraci

2) Vyplňte své osobní údaje, a pokud máte nějaký akční kód od nás či odjinud vyplňte ho do políčka označeného na následujícím obrázku.

Tipsport slevové kupóny a slevové kódy

3) Do e-mailu Vám přijde registrační odkaz, díky kterému aktivujete svůj herní účet. Následně Vám přijde SMS na potvrzení vašeho telefonního čísla s Vašimi přihlašovacími údaji. Tato internetová registrace je platná pouze 7 dní. Registraci musíte dokončit na pobočce Tipsportu a můžete začít ihned sázet. Na účet obdržíte okamžitý bonus (aktuálně 150 Kč, za které můžete začít okamžitě sázet). Na pobočce je nutné podepsat smlouvu.

4) Po podepsání smlouvy budete schopni nabít svůj účet dalšími penězi, které můžete použít na sázení. Zároveň můžete získat bonus za registraci dle aktuálních platných podmínek.

Navštivte www.tipsport.cz

Články

21.7.2023: Online stírací losy od Tipsport Sazky.info
8.2.2023: Tipsport
2.2.2023: Tipovací soutěže na Tipsport Sazky.info
29.9.2022: Tipsport - sázet lze i na golf Outdoorinfo.cz
14.6.2022: M.Tipsport
11.11.2021: Tipsport - sázení z mobilu Iphoneaplikace.cz
8.11.2021: Tipsport - návod na registraci Sazky.info
20.9.2021: Tipsport bonusy Sazky.info
14.9.2021: Poslední Tipcup od Tipsportu Stojizazminku.cz
6.9.2019: Kontrola tiketu Tipsport Sazky.info
30.8.2019: Automaty v kasínu od Tipsport Sazky.info
21.8.2019: Ruleta v kasínu od Tipsport Sazky.info
27.6.2019: Tipsport (tipsport.cz) Sazky.info
21.2.2019: STR Tipcup
7.1.2017: Bonusy
7.1.2017: Kurzové sázky


YouTube

22.7.2023: Liga je zpět!
11.9.2020: TV spot MMA 2020

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tipsport.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.