Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > 3 > 3commas.io slevový kupón, 3commas.io slevový kód

3commas.io slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.75/5, 28 hlasování)
Pokračovat na 3commas.io

Aktuální slevy a akce - březen 2023


Podobné slevy a akce

Více o 3commas.io

Nakupování na 3commas.io...

Cílem vývojářů platformy 3commas bylo umožnit jednoduchý trading v oblasti kryptoměn. Nelíbily se jim jiné služby, protože s nimi bylo třeba pracovat celý den, abyste vydělali nějaké peníze. Oni se rozhodli jít cestou automatizace a postavili spolehlivou platformu, která pomáhá uživatelům vydělávat peníze v krátkém čase. Když si uvědomili potenciál 3Commas, chtěli ho nabídnout také ostatním traderům. Neustále rozšiřovali funkce, a to se líbilo čím dál tím více lidem. Uživatelé stále zůstávají centrem pozornosti.Na 3commas.io neplatíte za objem transakcí. Neúčtují si žádnou provizi. Namísto toho platíte za měsíční plán. Na výběr jsou 3 různé plány. Všechny tři plány nabízejí manuální trading. Jedna služba na vícero burzách, smart trade, smart sell, smart cover, nákup a prodej a deník obchodů. Můžete zobrazit své portfolio, vytvářet, kopírovat a editovat, balancovat. Získáte notifikace v prohlížeči, mobilní aplikaci, e-mailové adrese nebo přes Telelgram. Zároveň máte přístup k úhradám služby z příjmů, výběr příjmů a získáváte % z každé krypto úhrady provedené vámi doporučeným uživatelem.

Vylepšený plán „Pokročilý“ už přináší jednoduchého bota, short a long algoritmy a možnost prohlížet a kopírovat boty. PRO plán pak přidává kompozitního bota, GRID bota, Options bota, Bitmex, Binance Futures a ByBit bota. Tento program je určen zkušeným uživatelům, kteří se seznámí nejprve s fungováním jednotlivých botů a budou schopni je efektivně využívat pro své obchody.

3Commas.io je tu tedy pro tradery, kteří touží po růstu zisků, minimalizaci rizik a nastavení limitů ztrát na vícero burzách.

Portál vám kromě možnosti registrace a vyzkoušení zdarma nabídne také znalostní bázi v anglickém jazyce. Díky tomu si můžete nastudovat, jak takový bot funguje, jak jej nejefektivněji využívat a jak správně vkládat a vybírat své finanční prostředky. Po dobu 3 dnů můžete naplno využívat program PRO se všemi dostupnými boty.Registrovat se tedy můžete zdarma. Stačí e-mailová adresa a zvolení hesla. Přihlásit se můžete také přes Facebook. Pokud se vám bude 3commas.io líbit, můžete se okamžitě přihlásit k některému z placených plánů a začít vkládat své prostředky pro investování a obchodování. Znalostní báze je dostatečná pro to, abyste pochopili základní principy a mohli začít samostatně. Je tu ovšem k dispozici také servis, který vám poradí v případě problémů.

Za plány můžete platit platebními kartami, kryptoměnami nebo můžete využít svou peněženku na PayPal.

Přejeme veselé obchodování a spoustu zisků.

Navštivte 3commas.io

Jak uplatnit slevový kód na 3commas.io?

1) Pro použití slevových kódů je třeba se nejprve zaregistrovat na 3commas.io a získat přístup do uživatelského rozhraní.

2) Na záložce s plány (subscription) naleznete přehled jednotlivých plánů a pod nimi políčko Promo code. Tam svůj kód vložíte a kliknete na „Apply“.3) Pokud je kód platný, bude vám snížena cena nabízeného předplatného o hodnotu jednotlivého kupónu.

Navštivte 3commas.io

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - 3commas.io
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.